Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, imr είπε

Αγόρασα το NBA live από cd  cdkeys και δεν έχω χώρο να το βάλω γιατί θέλει 34 GB όλα τα παιχνίδια έτσι ειναι? 128γιγα που παρήγγειλα δεν θα φτάνουν με τπτ

Γιαυτο σου προτάθηκε 256. Κατεμε 500αρα θελει το switch. Εγω φοραω την παλια 400αρα της sandisk και ζορίζομαι.

Τα παιχνίδια ειναι απο 5 τα μικρότερα μεχρι 15 σαν μεσο όρο.

NBA Live στο Switch δεν θα το έβαζα, γενικα οχι 3rd party εχουν πολυ χαμηλα frame (χωρίς να βάζω καν μέσα τα γραφικά)

Το Switch ειναι για τους δικούς του τίτλους και για indie.

Ακόμα και το Captain Tsubasa ειναι unplayable στο Switch, μεγαλα loading και χαμηλα frames. Δεν υπάρχει λόγος.

 

Επεξ/σία από Vagosman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, Vagosman είπε

Γιαυτο σου προτάθηκε 256. Κατεμε 500αρα θελει το switch. Εγω φοραω την παλια 400αρα της sandisk και ζορίζομαι.

Τα παιχνίδια ειναι απο 5 τα μικρότερα μεχρι 15 σαν μεσο όρο.

NBA Live στο Switch δεν θα το έβαζα, γενικα οχι 3rd party εχουν πολυ χαμηλα frame (χωρίς να βάζω καν μέσα τα γραφικά)

Το Switch ειναι για τους δικούς του τίτλους και για indie.

Ακόμα και το Captain Tsubasa ειναι unplayable στο Switch, μεγαλα loading και χαμηλα frames. Δεν υπάρχει λόγος.

Το NBA2K20 έχει locked 30 fps σε docked και τρέχει πολύ καλά.

Το δε fifa20 είναι locked στα 60fps και τρέχει επίσης πολύ καλά.

Επεξ/σία από johnny7_7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επίσης καλο το Clubhouse Games: 51 Worldwide Classics, που δεν αναφερθηκε. Ειναι συλλογη παιχνιδιων με χαρτα/επιτραπεζια και άλλα τέτοια. Δεν ξερω αν ειναι του στυλ σας, αλλά περνάει καλα η ωρα. Είναι τωρα στα 40ευρω προσφορα.

edit: για couch co op

Επεξ/σία από neonpeach
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, EverythingYouBelieve said:

Εύκολα! Ντάξει εμείς μετά από λίγο είπαμε ότι με το που θα συναντάμε δύσκολο σημείο, διάλειμμα για διαφημίσεις να το περάσω εγώ και μετά πάλι μαζί σας.

"Έλα μωρό μου να παίξουμε για 158 φορές την ίδια πίστα μέχρι να ματώσουν τα δάχτυλά μας και να αναγκαστούμε να πάμε για ύπνο γιατί δεν θα μπορώ να αποδώσω σε κάτι άλλο περαιτέρω, σκεπτόμενος το καταραμένο άλμα που δεν βγαίνει με τίποτα." 

Τραγωδία σκέτη. 

-----------------------

In other news, για όποιον ζορίζεται να ψωνίσει από το eshop της Αμερικής, έχει και το humble bundle store NSw games. Αυτή τη στιγμή για παράδειγμα έχει σε sale το Hollow Knight στα $7,50 και το LA στα $40 (6,3 και 33 ευρώ αντίστοιχα). 

Θα χρειαστείτε US VPN και θα σας δώσει serial να ενεργοποιηθεί. Περνάει κανονικά το Paypal σας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, neonpeach είπε

Επίσης καλο το Clubhouse Games: 51 Worldwide Classics, που δεν αναφερθηκε. Ειναι συλλογη παιχνιδιων με χαρτα/επιτραπεζια και άλλα τέτοια. Δεν ξερω αν ειναι του στυλ σας, αλλά περνάει καλα η ωρα. Είναι τωρα στα 40ευρω προσφορα.

edit: για couch co op

Πολλα δεν ειναι τα 40? τοσο σχεδον εχουν οι βασικοι τιτλοι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, imr είπε

Ναι απλα μου φαινεται λιγο απλοικο για 40 ευρω (ισως κανω λαθος δεν το ειδα πολυ αναλυτικα)

Απλοικό ειναι αλλα εχει πάρα πολλά επιτραπέζια οπως αναφέρθηκε για couch co-op. Προσωπικά πέρασα ευχάριστα στις αναμονές του καραβιού παίζωντας με touch screen αποκλειστικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

"Έλα μωρό μου να παίξουμε για 158 φορές την ίδια πίστα μέχρι να ματώσουν τα δάχτυλά μας και να αναγκαστούμε να πάμε για ύπνο γιατί δεν θα μπορώ να αποδώσω σε κάτι άλλο περαιτέρω, σκεπτόμενος το καταραμένο άλμα που δεν βγαίνει με τίποτα." 

Τραγωδία σκέτη. 

Χαχαχα καλά εύκολα τραγωδία, στο DK νομίζω μας έσωσε η πολύχρονη (και αξιοθαύμαστη!) προϋπηρεσία της στο Tetris, μιλάμε για ρομπότ, ξαφνικά άλλος άνθρωπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Hyrule Warriors: Age of Calamity Has Sold Over Over Three Million Copies – Now The Best Selling Warriors Game Ever

Musou τίτλος και πουλάει τα κέρατά του. Και πασιέντζα να βγάλουν στο 50ευρω θα πουλήσει αν είναι Zelda-themed. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, Malthador είπε

Hyrule Warriors: Age of Calamity Has Sold Over Over Three Million Copies – Now The Best Selling Warriors Game Ever

Musou τίτλος και πουλάει τα κέρατά του. Και πασιέντζα να βγάλουν στο 50ευρω θα πουλήσει αν είναι Zelda-themed. 

zelda πασιέντζα εγώ θα την αγοράζα πάντως day one

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
58 λεπτά πριν, parlapipas25 είπε

Για co op δείτε και το resident evil 6.Πολυ καλό port για το switch.

Είναι δρακουλιαρικο για coop αυτό 😛

58 λεπτά πριν, parlapipas25 είπε

 

Και μια ερώτηση για το WiFi.

Είναι σε όλα τραγικό η μόνο στο δικό μου δεν πιάνει καλά?

Επεξ/σία από imr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Malthador είπε

Και πασιέντζα να βγάλουν στο 50ευρω θα πουλήσει αν είναι Zelda-themed.

 

59 λεπτά πριν, chek2fire είπε

zelda πασιέντζα εγώ θα την αγοράζα πάντως day one

Ξηλωθείτε!

https://www.fangamer.com/products/cards-of-legend

και https://www.wish.com/product/zelda-hylian-court-playing-cards-5615f837873ae3265a934026?hide_login_modal=true&share=web

Επεξ/σία από EverythingYouBelieve
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...