Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Malthador είπε

Hyrule Warriors: Age of Calamity Has Sold Over Over Three Million Copies – Now The Best Selling Warriors Game Ever

Musou τίτλος και πουλάει τα κέρατά του. Και πασιέντζα να βγάλουν στο 50ευρω θα πουλήσει αν είναι Zelda-themed. 

Απο το μαγαζι που το πηρα εγω(webhallen) δεν ειχε μεινει ουτε ενα copy, κ αυτοι φερνουν πολυ πραμα συνηθως, ειδικα nintendo 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, lysopaine είπε

είναι εξαντλημένο 

Λογικό, αυτές οι τράπουλες έχουν βγει από το 2012, ίσως με λίγο ψάξιμο να βρεθούν κάπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, imr είπε

Πολλα δεν ειναι τα 40? τοσο σχεδον εχουν οι βασικοι τιτλοι 

Κατ'εμε ειναι (οριακα βεβαια) οκ τα 40ευρω για 51 mini-games. Τσεκαρεις και την λιστα με αυτα που περιεχει, να δεις αν σε ψηνουν. Εχει και online multiplayer αμα σε ενοχλουν τα bots 😛

Αν και προσωπικα μου λειπουν καποια αγαπημενα απτο αντιστοιχο clubhouse games του ds

Επεξ/σία από neonpeach
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fyi

Ο Κωτσοβολος εχει βαλει και καποια παιχνιδια σε black friday προσφορα που δεν τα ειχε (spyro, crash team racing με 27,5)

https://www.kotsovolos.gr/gaming-gadgets/nintendo-switch/games-nintendo-switch/201886-spyro-reignited-trilogy

https://www.kotsovolos.gr/gaming-gadgets/nintendo-switch/games-nintendo-switch/202703-crash-team-racing-nitro-fueled

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω πολύ να πάρω κάποια games στο Switch όπως τα παραπάνω, το Borderlands Collections και το Skyrim αλλά οι τιμές τους είναι απαγορευτικές από τη στιγμή που τα βρίσκω στο One το λιγότερο στη μισή τιμή.

Χθες αγόρασα το Hades, το οποίο βγήκε σε προσφορά στα 20 δολλάρια, μετά από τον ντόρο που έχει γίνει και φαίνεται όντως πολύ ωραίο παιχνίδι. Θα το τιμήσω σύντομα. Το σκέφτομαι επίσης για Cuphead αλλά ο σαδιστικός του χαρακτήρας νομίζω δεν ταιριάζει στο λεπτεπίλεπτο μπιμπελό που λέγεται Switch Lite. Καλύτερα να παιχθεί στο One προκειμένου να περιοριστούν οποιεσδήποτε απώλειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
7 ώρες πριν, lysopaine είπε

κρίμα που δεν μπορούμε να αγοράσουμε από το eshop της Αργεντινής, βλέπω το hollow knight στα 95 λεπτά κ αν μπορούσα άνετα θα το έπαιρνα

Γιατι δεν μπορεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
8 minutes ago, stormrain said:

Γιατι δεν μπορεις?

Γιατί η Αργεντινή δεν έχει eshop. Μπαίνεις στο σάιτ, παραγγέλνεις κωδικό και στον στέλνουν με email. 

Δεν περνάνε ούτε PayPal, ούτε κάρτες ελληνικές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Μόλις τώρα, Malthador είπε

Γιατί η Αργεντινή δεν έχει eshop. Μπαίνεις στο σάιτ, παραγγέλνεις κωδικό και στον στέλνουν με email. 

Δεν περνάνε ούτε PayPal, ούτε κάρτες ελληνικές. 

Ουπς δεν το ηξερα πως ειναι τοσο ιδιαζουσα περιπτωση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, johnny7_7 είπε

Ωραίος .... 👍🏻
 

Και γενικά σε ποια shops μπορούμε μέσω PayPal να ψωνίσουμε από δικιά σας εμπειρία ? Πιστεύω ότι ως επι το πλείστον θα είναι digital η συλλογή μου όποτε θέλω να έχω το νου μου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, lysopaine said:

κρίμα που δεν μπορούμε να αγοράσουμε από το eshop της Αργεντινής, βλέπω το hollow knight στα 95 λεπτά κ αν μπορούσα άνετα θα το έπαιρνα

Θεωρώ πως για το Hollow Knight αξίζει να δώσουμε κάτι παραπάνω. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...