Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

56 λεπτά πριν, ikaruga24 είπε

Το πήρες χθες. 

Λες, ε;;

Ακομα εχω μελλον με το zelda botw που παιζω... αλλα ελεγα αν βαλουν καμια καλη προσφορα να επενδυσω για το μελλον :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Alcy είπε

Λες, ε;;

Ακομα εχω μελλον με το zelda botw που παιζω... αλλα ελεγα αν βαλουν καμια καλη προσφορα να επενδυσω για το μελλον :-)

Αν σου αρέσει το είδος τότε είναι must. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το mediamarkt εχει προσφορα το switch lite στα 179 για οποιον ενδιαφερεται

https://www.mediamarkt.gr/search?query=1404401,1404403,1404402,1506308&utm_source=Responsys&utm_medium=Newsletter&utm_campaign=mediamarkt_blackfriday_2020_day7_26_11_2020

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Το The Outer Worlds αξίζει στα 30ευρω? Πρωτου πεσετε ολοι πανω μου, ξερω οτι δεν ειναι "ιδανικο" για switch, αλλά δεν εχω αλλη κονσολα. Είναι unplayable? Κατα βαση handheld παιζω

2) Εχει και το Mortal Kombat 11 στα 20ευρω all time best price. Με χαζο-ψηνει μεχρι να αγορασω smash, αποκλειστικα για online ομως (δεν ξερω καν αν εχει story mode). Ψαχνει ωρα μεχρι να βρεις αντιπαλo ή υπαρχουν ενεργοι παικτες? Επισης,  το online του σερνεται οντως τοσο ασχημα? Διαβασα διάφορα. Ειναι και η νιντεντο γενικοτερα που δεν φημιζεται για το internet connection της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, neonpeach είπε

1) Το The Outer Worlds αξίζει στα 30ευρω? Πρωτου πεσετε ολοι πανω μου, ξερω οτι δεν ειναι "ιδανικο" για switch, αλλά δεν εχω αλλη κονσολα. Είναι unplayable? Κατα βαση handheld παιζω

2) Εχει και το Mortal Kombat 11 στα 20ευρω all time best price. Με χαζο-ψηνει μεχρι να αγορασω smash, αποκλειστικα για online ομως (δεν ξερω καν αν εχει story mode). Ψαχνει ωρα μεχρι να βρεις αντιπαλo ή υπαρχουν ενεργοι παικτες? Επισης,  το online του σερνεται οντως τοσο ασχημα? Διαβασα διάφορα. Ειναι και η νιντεντο γενικοτερα που δεν φημιζεται για το internet connection της

Μια χαρα ολα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Alcy είπε

Ναι, εχει πλεον κ στο eu eshop αρκετους τιτλους με προσφορα: zelda, link's awakening, xeno, skyrim, astral chain, fire emblem και αλλα

Απίστευτα παιχνίδια που δεν είχαν ξαναβγεί σε έκπτωση εδώ και πάρα πολλούς μήνες και τα έβγαλαν τώρα μαζεμένα με -33% οι αλήτες, τώρα που έχω τάξει να μην ξαναπάρω τίποτα λόγω backlog και PC upgrade. 

Θα πάρω το Fire Emblem. 

Επεξ/σία από nzeppos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά , 

χαζεύοντας στο Ίντερνετ για το switch είδα να λένε ότι είναι λίγο περίεργο με τη φόρτιση , χρησιμοποιώντας δλδ 3rd party φορτιστές μπορεί να γίνει ζημια..Ο φορτιστής του Switch λειτουργεί σε δυο modes: 5V/1,5A και 15V/2,6A.

Εγω έχω τον παρακάτω φορτιστή που φορτίζει άψογα κινητό/ταμπλετ(iPhone-iPad)

Να συνεχίσω να τον χρησιμοποιώ η να ψαχτώ σε κάτι άλλο για φόρτιση εκτός dock?

261EFCD6-7018-4969-AB00-C56BFE85F8D3.jpeg

103E8080-C135-41DF-8162-8F030FE89534.jpeg

81E4993E-BCC6-48EE-8844-2532617C7751.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γενικα μην πολυπειραματιζεσαι με φορτιστες. Κι εγω δεν το ηξερα και το φορτιζα με τον φορτιστη του Note 10+ μου (με επιτυχια προφανως) αλλα απο τοτε που διαβασα πως ενδεχεται να υπαρχει θεμα, δεν το ξανακανα. Kαλυτερα μην το πας στην τυχη και παρε καποιον πιστοποιημενα καλο που θα σου πουν οι συμφορουμιτες εδω :)

Το μεγαλυτερο προβλημα συμβατοτητας ειναι στο dock νομιζω ομως.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, stormrain είπε

Γενικα μην πολυπειραματιζεσαι με φορτιστες. Κι εγω δεν το ηξερα και το φορτιζα με τον φορτιστη του Note 10+ μου (με επιτυχια προφανως) αλλα απο τοτε που διαβασα πως ενδεχεται να υπαρχει θεμα, δεν το ξανακανα. Kαλυτερα μην το πας στην τυχη και παρε καποιον πιστοποιημενα καλο που θα σου πουν οι συμφορουμιτες εδω :)

Το μεγαλυτερο προβλημα συμβατοτητας ειναι στο dock νομιζω ομως.

Υπάρχει πχ επίσημος φορτιστής για αυτοκίνητο? Προφανώς όχι. Βασικά πέραν του επίσημου φορτιστή που έχει και πουλιέται ξεχωριστά, δεν έχω δει κάτι άλλο εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Alcy είπε

Κι εγω αναρωτιεμαι παντως... το zelda ηθελα αλλα 40..? Μεταχειρισμενο νομιζω θα το εβρισκα 30-35.

Το tales of vesperia ξερει κανεις, ειναι καλο;

Πολύ καλό ,χτύπα το !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, stormrain είπε

παρε καποιον πιστοποιημενα καλο που θα σου πουν οι συμφορουμιτες εδω :)

Το μεγαλυτερο προβλημα συμβατοτητας ειναι στο dock νομιζω ομως.

Ναι και γω πιο πολύ στο dock διάβασα ότι υπάρχει πρόβλημα πιο πολύ..Κοιτα,αν δεν υπάρχει περίπτωση να μπρικαρει και απλά φορτίζει πιο αργά , δε με πειράζει να χρησιμοποιώ αυτόν που έχω , έτσι κ αλλιώς και ψιλό γρήγορα το φορτίζει , και ποτέ δε παίζω έχοντας το στη φόρτιση...

Αλλα αν υπάρχει κάτι πιστοποιημένα καλό,θα ακολουθήσω αυτή τη πορεία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...