Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Και να μην βγει, ειναι το goty της καρδιας μας :P

στο τελευταίο update έχουν προσθέσει και την random επίσκεψη σε νησιά άλλων μέσω του dream. Πολύ καλό για σουλατσάρισμα και για να βλέπεις τι έχουν φτιάξει οι υπόλοιποι στα νησιά τους. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

...κάτι το οποίο έπρεπε να είχε γίνει από καιρό και ευτυχώς έγινε πράξη με ένα εξαιρετικά έξυπνο τρόπο. Πριν να βάλουν τα dreams, δεν είχα καταφέρει ποτέ να επισκεφτώ νησί άλλου, όσες φορές και να είχα δοκιμάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, chek2fire είπε

στο τελευταίο update έχουν προσθέσει και την random επίσκεψη σε νησιά άλλων μέσω του dream. Πολύ καλό για σουλατσάρισμα και για να βλέπεις τι έχουν φτιάξει οι υπόλοιποι στα νησιά τους. 

 

9 λεπτά πριν, nzeppos είπε

...κάτι το οποίο έπρεπε να είχε γίνει από καιρό και ευτυχώς έγινε πράξη με ένα εξαιρετικά έξυπνο τρόπο. Πριν να βάλουν τα dreams, δεν είχα καταφέρει ποτέ να επισκεφτώ νησί άλλου, όσες φορές και να είχα δοκιμάσει.

Ενδιαφέρον πολύ. Έχω να πιάσω το παιχνίδι από τον Ιούνη και είχα αρχίσει να σκέφτομαι να ασχοληθώ πάλι. Να ένας καλός λογος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alexwolf είπε

Μόλις είδα ότι έχει βγει το God eater 3 προσφορά στο eshop στα 15€. Από ότι διάβασα από reviews είναι σαν το monster hunter, το οποίο δεν έχω παίξει, αλλά με λιγότερο grind και πιο φιλικά controls. Αξίζει?

 πολύ καλός τίτλος. Εχει και demo αν θέλεις να το δεις και πάντα η τιμή του ήταν πάνω από 30-40 ευρώ σε retail σε ψηφιακό στα 50

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, alexwolf είπε

Μόλις είδα ότι έχει βγει το God eater 3 προσφορά στο eshop στα 15€. Από ότι διάβασα από reviews είναι σαν το monster hunter, το οποίο δεν έχω παίξει, αλλά με λιγότερο grind και πιο φιλικά controls. Αξίζει?

Ναι αξιζει, αν σου αρεσουν τα Anime και το Monster Hunter. Εγω το εκανα πλατινα στο ps4 και το ξαναπαιζω στο switch

Δες και το review, εχει κατι ανουσια παραπονα αλλα πανω κατω τα αναφερει ολα(θετικα κ αρνητικα)

 

Επεξ/σία από najinblue3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν,επιβεβαιώνω ότι η Nintendo στέλνει όντως mail εαν κάποια από τα παιχνίδια που έχεις στην wishlist βγούνε σε προσφορά,μου έστειλε σήμερα..

Με ψήνει αρκετά το HADES για 25 ευρό και το Dark Souls Remastered για 20... 🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, mAs_81 είπε

Λοιπόν,επιβεβαιώνω ότι η Nintendo στέλνει όντως mail εαν κάποια από τα παιχνίδια που έχεις στην wishlist βγούνε σε προσφορά,μου έστειλε σήμερα..

Με ψήνει αρκετά το HADES για 25 ευρό και το Dark Souls Remastered για 20... 🤔

 

 

Το Hades στα 25 δεν είναι κανονικά?

Και εγώ θέλω να το πάρω αλλά ήδη ξεπέρασα τα 100 ευρώ την πρώτη εβδομάδα και λέω να κρατηθώ λιγάκι

Επίσης πήρα το https://www.e-shop.gr/baseus-nintendo-switch-motion-sensing-vibrating-wireless-gamepad-transparent-black-p-NSW.00364

 

Στα 22 που έπαιζε την προηγούμενη εβδομάδα αλλά εκτός από την εμφάνιση είναι λίγο απογοήτευση. Τα κουμπιά του είναι υπερβολικά "πλαστικά" δεν έχουν καθόλου καλή αίσθηση. Δεν περίμενα Α class ποιότητα αλλά είναι αισθητά χειρότερο από αντίστοιχα  3rd πάρτυ για pc/ps κτλ.

 

Επεξ/σία από imr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mAs_81 είπε

Λοιπόν,επιβεβαιώνω ότι η Nintendo στέλνει όντως mail εαν κάποια από τα παιχνίδια που έχεις στην wishlist βγούνε σε προσφορά,μου έστειλε σήμερα..

Με ψήνει αρκετά το HADES για 25 ευρό και το Dark Souls Remastered για 20... 🤔

Εδώ και 3 χρόνια που έχω το switch, έτσι κάνει η Νιντεντο στα παιχνίδια της wish list ;)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mAs_81 είπε

Λοιπόν,επιβεβαιώνω ότι η Nintendo στέλνει όντως mail εαν κάποια από τα παιχνίδια που έχεις στην wishlist βγούνε σε προσφορά,μου έστειλε σήμερα..

Με ψήνει αρκετά το HADES για 25 ευρό και το Dark Souls Remastered για 20... 🤔

To hades το εχει στο steam 16 euro, οποτε οχι ειναι αρκετα θα ελεγα να περιμενεις να πεσει κ αλλο. Το dark souls ειναι πολυ καλη περιπτωση και αν δεν το εχεις παιξει θα λιωσεις πολλες ωρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, anarchy79 είπε

Εδώ και 3 χρόνια που έχω το switch, έτσι κάνει η Νιντεντο στα παιχνίδια της wish list ;)

Ναι , οκ άπλα είχα ρωτήσει και δεν είχα λάβει σαφή απάντηση , η δε κατάλαβα καλά οπότε είπα να το γραψω....

 

2 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

To hades το εχει στο steam 16 euro, οποτε οχι ειναι αρκετα θα ελεγα να περιμενεις να πεσει κ αλλο. Το dark souls ειναι πολυ καλη περιπτωση και αν δεν το εχεις παιξει θα λιωσεις πολλες ωρες

Ναι μάλλον θα περιμένω , ευχαριστώ..Όσον αφορά το Dark Souls, το εχω λιώσει στον υπολογιστή , και το remastered και το prepare to die , άλλα , δεν ξερω ,

θα γούσταρα πολύ να το έχω και στο switch..Γενικά είμαι άρρωστος με το franchise(πλην του 2 -no miyazaki,no bueno) , και δεν γνωρίζω αν θα πέσει κι άλλο(ίσως τα Χριστούγεννα?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mAs_81 είπε

 

θα γούσταρα πολύ να το έχω και στο switch..Γενικά είμαι άρρωστος με το franchise(πλην του 2 -no miyazaki,no bueno) , και δεν γνωρίζω αν θα πέσει κι άλλο(ίσως τα Χριστούγεννα?)

Περιμενε ναι. Και εγω το πηρα οταν βγηκε με κουπονι στα 20 περιπου, αλλα ακομα δεν το εχω ανοιξει. Πιστευω θα εχουμε καλυτερες εκπτωσεις στις διακοπες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, najinblue3 είπε

Περιμενε ναι. Και εγω το πηρα οταν βγηκε με κουπονι στα 20 περιπου, αλλα ακομα δεν το εχω ανοιξει. Πιστευω θα εχουμε καλυτερες εκπτωσεις στις διακοπες

Nαι,η αλήθεια είναι πως έχω παρει φόρα..Το εχω το switch απο τις 18, καιεχω παρει ηδη 

Doom64 , Doom2 , Trine , Hollow Knight , Little Nightmares , Transistor , Child of Light , Abzu , Paper Mario Origami King(physical) , και παιζω ακομη το Hyper Light Drifter...🙃

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, neonpeach είπε

Υπαρχουν ενεργοι (ελληνικοι) discord servers, ειτε για το switch ειτε για συγκεκριμενα παιχνιδια του?

(εκτος απο αυτον των Nintenders....)

To Pokemon Greece ξερω μονο που ειναι ενεργο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...