Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Malthador είπε

Μην το παίξεις handheld, εκτός κι αν θες να πάθεις πρεσβυωπία από τα 30 σου.

Αξίζει να κάνεις όλα τα playthroughs.

Too late for that. :P
 

GameBoyLightBoy-203x300.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερό το νέο update. Βάλανε μια τάξη στο online που πλέον είναι πολύ καθαρό στα game που είναι να βρεις και στις πληροφορίες που έχει.

Mου αρέσει που έχεις και κατάλογο με τα game από το τι παίζουν γενικά τα friend σου χωρίς να χρειάζεται να πας σε έναν έναν.

Aλλά το ποιο καλό στο update είναι ην εφαρμογή που έχει για share των video και στα screenshot στο κινητό σου και pc. Στο κινητό έχουν φτιάξει μια πανέξυπνη εφαρμογή όπου δημιουργεί ένα προσωρινά τοπικό δίκτυο μεταξύ τηλεφώνου και κονσόλας με wifi του nintendo οπου μετά μπορείς να στείλεις στο κινητό σου ότι φώτο θέλεις. 

Eίναι πολύ ποιο εύκολο από τι ακούγετε καθώς το έχουν φοβερά λειτουργικό.2020090520244900-02CB906EA538A35643C1E1484C4B947D.jpg.c9ea28b5b401711d202bebfc7fb737a8.jpg

Kαιρός είναι δλδ να κάνουμε και εδώ share καμία φώτο από τα game μας :)

2020091121100500-02CB906EA538A35643C1E1484C4B947D.jpg.ff475484d3679e58c8ea00c5cc4bd5fe.jpg2020111921122700-02CB906EA538A35643C1E1484C4B947D.jpg.b17c07adda2b980aca69915e9d02ad11.jpg

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ανατροπή στο 90 είναι αυτή στο μονοπάτι του οίκου Golden Deer  στο fire emblem three houses? νομίζω οτι είναι ο οίκος που δίνει τις περισσότερες απαντήσεις για το lore του παιχνιδιού 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης τι γίνεται με αυτό το stability που όλο βάζουν σε κάθε update, έκανα χθες το update κ σήμερα όταν έβγαλα το switch από το dock μου έβγαλε μήνυμα ότι έβγαλα την κασέτα από την κονσόλα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Malthador είπε

Εμένα τρώει κάτι φρίκες και βγαίνει μόνο του από sleep mode. 

Ανοίγει η τηλεόραση μόνη της σα να είναι στοιχειωμένη. 

είσαι σίγουρος ότι δεν σου έχει κάνει εκείνη την ώρα κάποια μικροδιακοπή ρεύματος? Γιατί τότε ανάβει μονο του μετά την επαναφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 minutes ago, chek2fire said:

είσαι σίγουρος ότι δεν σου έχει κάνει εκείνη την ώρα κάποια μικροδιακοπή ρεύματος? Γιατί τότε ανάβει μονο του μετά την επαναφορά.

Ε, κάτι τέτοιο παίζει, γιατί το ένα dock που έχω είναι 3rd-party και το άλλο είναι modded. 

Αλλά προτιμώ να σκέφτομαι ότι είναι στοιχειωμένο, έχει πιο πολύ σασπένς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

Ε, κάτι τέτοιο παίζει, γιατί το ένα dock που έχω είναι 3rd-party και το άλλο είναι modded. 

Αλλά προτιμώ να σκέφτομαι ότι είναι στοιχειωμένο, έχει πιο πολύ σασπένς. 

Poltergeist - They're Here - YouTube

δειχνεις την ηλικια σου και τις καταβολες σου...😄

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, lysopaine είπε

επίσης τι γίνεται με αυτό το stability που όλο βάζουν σε κάθε update, έκανα χθες το update κ σήμερα όταν έβγαλα το switch από το dock μου έβγαλε μήνυμα ότι έβγαλα την κασέτα από την κονσόλα

 

m7zGWVsBhYTtiza2fvTFtNYpO-fLGGnwFn3J2MqF

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να Επανελθω με καποιες εντυπωσεις μια εβδομαδα σχεδον με το switch

 

Σε coop σχεδον τελειωνουμε το unravel2. παρα πολυ ωραιο για διπλο για 5 ευρω που ειχε ειναι must. 

Καποια προταση για παρομοιο?

Χτες ηρθαν μαριο kart και 3d allstars. Mario kart η ιδεα ηταν για διπλο αλλα επιασε την γυναικα πονοκεφαλος στα 5 λεπτα απο τα φωτακια, οποτε μονος μου θα παιζω.

Επομενος στοχος για coop τα overcooked. 

 

Hollow knight τρομερο παιχνιδι, δεν εχω προλαβει να παιξω πολυ.

 

Σχετικα με το switch εχω το θεμα με το δεξι joycon αλλα δεν μετανιωνω καθολου την αγορα. Τον περισοτερο χρονο θα τον περασω σε handheld και εκειε ειναι το δυνατο του σημειο. Η συσκευη εχει καποιες χαζομαρες οπως το  αδυναμο internet , να χανει συνεχεια την συνδεση και να σταματαει το download κτλ

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...