Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, EverythingYouBelieve είπε

Περιμένωντας το Hyrule Warriors AoC από το Shopto...

Οριακά έχω αρχίσει να πιστευώ ότι τώρα βρίσκεται στην Κουάλα Λουμπούρ και πάει καρφί για Αυστραλία!

shopto_tracking.png.5bf435252c06285e7b1565eccc7b5a99.png

Και σε εμένα μια από τα ίδια , μέχρι τώρα έχει πάει Ολλανδία - Ισραήλ (όπου έγινε και απόπειρα παράδοσης , ανεπιτυχώς) - Γερμανία - Ιρλανδία και αυτή την στιγμή είναι Δανία !!!

Επεξ/σία από St@th1sm
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 λεπτά πριν, St@th1sm είπε

Και σε εμένα μια από τα ίδια , μέχρι τώρα έχει πάει Ολλανδία - Ισραήλ (όπου έγινε και απόπειρα παράδοσης , ανεπιτυχώς) - Γερμανία - Ιρλανδία και αυτή την στιγμή είναι Δανία !!!

Το παιχνίδι κάνει ζωάρα και εμείς δεν μπορούμε να βγούμε ούτε από το σπίτι. 😅

2 ώρες πριν, EverythingYouBelieve είπε

Άντες πες... Βασικά έβγαινε λίγο φθηνότερα στο shopto αλλά κυρίως έδιναν μαζί poster, notebook και κάποιες κάρτες και είμαι τέτοιος.

91cC-adDU6L._AC_SL1500_.jpg

Σου δείχνει κι εσένα ότι έχει πάει νησιά Φερόε, μετά Μεξικό και τώρα έγινε delivery attempt στο σπίτι σου στην Ακτή Ελεφαντοστού; :P

Δεν είσαι μόνος!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ τα ιδια με το shopto.net και το χειροτερο είναι πως εχει κλειδώσει το account μου, στέλνω mail για reset από τη σελιδα τους, το οποίο δε μου έρχεται ποτέ για να μπορέσω να κάνω password reset και δεν έχουν άλλον τροπο επικοινωνίας.

Το helpdesk ειναί off λόγω covid όπως λένε και όλα κυλούν υπέροχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι σε εμένα η κατάσταση είναι πολύ καλύτερη καθώς στις 3 του μήνα λέει ότι ήρθε Ελλάδα. Tώρα βέβαια Πέμπτη και με τα Elta που είναι στην κυριολεξία με τεράστιο όγκο παραδόσεων λίγο δύσκολο το βλέπω να έρχεται αυτή την βδομάδα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/12/2020 στις 6:38 ΜΜ, EverythingYouBelieve είπε

Περιμένωντας το Hyrule Warriors AoC από το Shopto...

Οριακά έχω αρχίσει να πιστευώ ότι τώρα βρίσκεται στην Κουάλα Λουμπούρ και πάει καρφί για Αυστραλία!

Ακομα και Ελλαδα να ερθει,μετα τρεχα γυρευε για το ποτε θα το παρεις με ολο αυτο που πεφτει σε courier μερια.

Ευτυχως που τελευταια στιγμη δεν εριξα παραγγελια,παρολο που με εψηνε για τα pre order bonus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Ακομα και Ελλαδα να ερθει,μετα τρεχα γυρευε για το ποτε θα το παρεις με ολο αυτο που πεφτει σε courier μερια.

Ευτυχως που τελευταια στιγμη δεν εριξα παραγγελια,παρολο που με εψηνε για τα pre order bonus.

Γλύτωσες φίλε.

Όχι σαν εμάς τους μ@#@&%$

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Ακομα και Ελλαδα να ερθει,μετα τρεχα γυρευε για το ποτε θα το παρεις με ολο αυτο που πεφτει σε courier μερια.

Κοίτα δε βιάζομαι, έχω υπομονή, το θέμα είναι να φτάσει, σήμερα μου έδειχνε ότι έκανε το γύρο της Ευρώπης σε λίγες ώρες και πριν λίγο οτι παραδόθηκε! :P Κάπου έχουν μπλέξει τα μπούτια τους με τα tracking numbers...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, johnny7_7 είπε

Γλύτωσες φίλε.

Όχι σαν εμάς τους μ@#@&%$

 

28 λεπτά πριν, EverythingYouBelieve είπε

Κοίτα δε βιάζομαι, έχω υπομονή, το θέμα είναι να φτάσει, σήμερα μου έδειχνε ότι έκανε το γύρο της Ευρώπης σε λίγες ώρες και πριν λίγο οτι παραδόθηκε! :P Κάπου έχουν μπλέξει τα μπούτια τους με τα tracking numbers...

Ειχα ριξει παραγγελια απο το συγκεκριμενο καταστημα σχετικα προσφατα με το mario,αρα ξερω οτι γενικα ειναι λιγο οτι να ναι. 

Επισης και στα δικα μας εγχώρια,απο εχτες το πρωι εχω στειλει στο public να μου ακυρωσει το Cyberpunk,και ακομα καμια απαντηση(και η παραγγελια μου ειναι ακομα ανοιχτη στο site).

Γενικα  δυσκολη περιοδος αυτη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

10 ώρες πριν, Segakias είπε

Κρίμα που δεν το βγάζουν και physical

Αναθεματισμένη microsoft.....

 

 

Σε σχέση με άλλες πλατφόρμες όμως έχει το πλεονέκτημα του gyro aiming

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...