Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Malthador είπε

Αυτό είναι συνδρομητικό ή έχει και free version;

Εχει και free με ads, αλλα και συνδρομη χωρις ads. Το θεμα ειναι ποτε θα ανακοινωθει η εξαγορα του crunchyroll, γτ τοτε θα γινει διαθεσιμο στις περισσοτερες χωρες της Ευρωπης απ οσο διαβασα στο Twitter. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά περίπτωση να δούμε Ν64 στο Nintendo Switch Online υπάρχει; Όλα τα παιχνίδια του nes και snes τα έχω και σε arcade κονσολίτσα, και μου λείπουν τα παιχνίδια του N64 😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 14/12/2020 στις 4:13 ΜΜ, dekulinkgr είπε

Aυριο indie showcase στις 7 το απογευμα.Λες να εχουμε νεα απο silksong ή ακομα καλυτερα shadowdrop???

Γινομαι γραφικος με το ποσες φορες το εχω πει για shadowdrop πλεον.

edit

unknown.png.75600425cded6d2cccec71ca1eb4ec8c.png

Οποτε σιγουρα θα εχουμε νεα απο το silksong.

Κι όμως... τίποτα για άλλη μια φορά!

Όμως: Spelunky. Ντάξει.

Επεξ/σία από cubilone
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετος εντελως αλλα ηθελα απλα να επιβεβαιωσω πως το mad mobiles ειναι αξιοπιστο. Παραγγειλα το odyssey, ηρθε μεσα σε 3 μερες και τρεχει αψογα. Αγοραστε αφοβα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επειδή δεν με βολεύει το βαλιτσάκι του Gripcase, έψαχνα για καιρό ένα φορετό τσαντάκι τύπου backpack ή sling που να χωράει μέσα την κονσόλα με το Gripcase και κινητό/πορτοφόλι/κλειδιά/powerbank. Μετά από αρκετό ψάξιμο, παράγγειλα αυτό και σώθηκα (παρέα με ένα τέτοιο για να κουβαλάω και τα κασετάκια μαζί).

Είναι κινεζιά μεν, αλλά για €12 που κοστίζει δεν έχω απαιτήσεις και δεν πολυφαίνεται κιόλας.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν κάποιος έχει experience να με βοηθήσει. Θέλω ένα gamepad για PC. Και σκεφτόμουν να πάρω το pro controller για το έχω και για το switch αλλά και για pc μιας και βλέπω ότι είναι συμβατό. Κανένας που το έχει δοκιμάσει στα Windows; Αξίζει η θα έχω θέμα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

1 ώρα πριν, kourt71724 είπε

Παιδιά αν κάποιος έχει experience να με βοηθήσει. Θέλω ένα gamepad για PC. Και σκεφτόμουν να πάρω το pro controller για το έχω και για το switch αλλά και για pc μιας και βλέπω ότι είναι συμβατό. Κανένας που το έχει δοκιμάσει στα Windows; Αξίζει η θα έχω θέμα; 

Δεν έχω κάποιο, αλλά τσέκαρε και το 8bitdo SN30 Pro+ , ένα κλικ πιο φθηνό απτο pro. Γράφει ότι είναι συμβατό και με PC

Επεξ/σία από neonpeach
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...