Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2

Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 18,8k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Έτοιμη και η τούρτα μας

Πως σας φαίνεται η πινιάτα μας; Αύριο είναι τα γενέθλια του μικρού, θα πάθει μεγάλη πλάκα!!! Μόνο 8 ώρες μου πήρε να τη φτιάξω.

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα στη παρέα. Υπάρχει κάτι να προσέξω στην αγορά προστατευτικού τζαμιού για το Switch? Στο 3DS που είχα πάρει, είχε αφήσει σημαδάκι. 

Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
24 λεπτά πριν, KaRouLi είπε

Καλησπέρα στη παρέα. Υπάρχει κάτι να προσέξω στην αγορά προστατευτικού τζαμιού για το Switch? Στο 3DS που είχα πάρει, είχε αφήσει σημαδάκι. 

Ευχαριστώ!

Λογικά δεν θα εχεις πρόβλημα .. Δεν εχω αλλάξει πολλά βέβαια αλλα αυτά της orzly που πηρα και ήρθαν μαζί με το gripcase φαίνονται πραγματικά ποιοτικά και δεν εχω κανένα παράπονο μεχρι στιγμής..
Φανταζομαι θα ισχύει το ο,τι πληρώνεις παίρνεις σε αυτή τη περίπτωση ,δλδ αν πάρεις το φθηνότερο μπορει να μην ειναι και πολυ ποιοτικό..Μια μέση λύση στη τιμή σίγουρα θα σε αφήσει ευχαριστημένο.Για άλλες μάρκες ίσως να περιμένεις να σου απαντήσουν και οι υπόλοιποι αλλα για τα orzly το παίρνω πάνω μου 

👍🏻

• Like 1
  • Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, KaRouLi είπε

Στο 3DS που είχα πάρει, είχε αφήσει σημαδάκι. 

Ευχαριστώ!

Κόλλα εννοείς;

Το mario Bowser fury είναι time exclusive σαν το 3d all-stars;

Επεξ/σία από ditsikts
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Περισσοτερα εδω για το mario 3d world

https://www.resetera.com/threads/hands-on-previews-super-mario-3d-world-bowser’s-fury-with-new-gameplay-footage.368691/

Λενε για 3 ωρες το bowsers fury και αλλες 3 για 100%.Επισης στο online κομματι λενε οτι μονο ο host θα κραταει progress.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
11 ώρες πριν, mAs_81 είπε

😍

🔥 πω θα τρελαθω, αν το προλαβω θα το παρω. Ας βαζανε ομως και κανα ωραιο χρωμα τα λοιμα ομως ρε φιλε, βαλε λιγο κοκκινο κατι

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
9 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

🔥 πω θα τρελαθω, αν το προλαβω θα το παρω. Ας βαζανε ομως και κανα ωραιο χρωμα τα λοιμα ομως ρε φιλε, βαλε λιγο κοκκινο κατι

Προς το παρόν οι προπαραγγελίες ισχύουν για Ιαπωνία απο 27/2 και θα ανακοινωθεί για Ευρώπη , οπως και με controller pro MH edition ,σε δεύτερο χρόνο.

Οι φωτό του άρθρου πάντως ειναι τέλειες , τα joycons ειδικά μαρεσουν πολυ !!! 

1EEB4F28-F2D4-4A6D-A44D-4D2CA41CDA47.jpeg

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Το σχεδιο ειναι φανταστικο, το χρωμα δεν μου αρεσει καθολου. H ps4 κονσολα που βγαλανε ηταν σκαλες ανωτερη, ειδικα το κοντρολερ.

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Αν και δε συμμερίζομαι πλήρως την άποψη του,η αλήθεια είναι ότι κατι τέτοιο έγινε και με τα ds/3ds...δλδ πριν το launch ενός revised edition , βγήκαν ενα πλήθος special edition..

Θα δείξει...εγω πάντως χλωμό το κόβω για αρχές αυτού του χρόνου η γενικότερα μέσα στο ‘21

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
19 ώρες πριν, mAs_81 είπε

Λογικά δεν θα εχεις πρόβλημα .. Δεν εχω αλλάξει πολλά βέβαια αλλα αυτά της orzly που πηρα και ήρθαν μαζί με το gripcase φαίνονται πραγματικά ποιοτικά και δεν εχω κανένα παράπονο μεχρι στιγμής..
Φανταζομαι θα ισχύει το ο,τι πληρώνεις παίρνεις σε αυτή τη περίπτωση ,δλδ αν πάρεις το φθηνότερο μπορει να μην ειναι και πολυ ποιοτικό..Μια μέση λύση στη τιμή σίγουρα θα σε αφήσει ευχαριστημένο.Για άλλες μάρκες ίσως να περιμένεις να σου απαντήσουν και οι υπόλοιποι αλλα για τα orzly το παίρνω πάνω μου 

👍🏻

Τέλεια, ευχαριστω!

18 ώρες πριν, EverythingYouBelieve είπε

Πως γίνεται αυτό;;; (ναι Orzly πάρε)

Ίσως να έφταιγα και εγώ, δε ξέρω. Όταν το είχα βάλει, έκανε σημαδάκι.

16 ώρες πριν, ditsikts είπε

Κόλλα εννοείς;

Το mario Bowser fury είναι time exclusive σαν το 3d all-stars;

Δεν ήταν κόλλα, όσο και αν προσπάθησα να το βγάλω, είναι κάτω από την επιφάνεια του γυαλιού...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Θελω να παρω ενα παιχνιδι απτο South Africa eshop. Εχω διαβασει τους οδηγους κλπ, αλλά εχω μια ερωτηση. Λενε οτι πρεπει να απενεργοποιησεις την αυτοματη ανανεωση του NSO, πρωτού αλλαξεις region. Εγω εχω οικογενειακη συνδρομη, αλλά δεν ειμαι το "κύριο" ατομο που την διαχειριζεται (πληρωμη κλπ).

Μπορω ακομη να αλλαξω region ή θα εχω προβλημα? Χρειαζεται καποιο εξτρα βημα?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα τη βοήθεια σας με ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζω με to nintendo eshop πρόσφατα. Όλες τις αγορές παιχνιδιών (σε digital) τις έχω κάνει από το eshop με τη χρήση πιστωτικής κάρτας (δύο χρόνια τώρα κανένα πρόβλημα). Πήγα προχθες να αγοράσω ένα παιχνίδι και στο τελευταίο βήμα πριν τη χρέωση μου βγάζει το μήνυμα "this credit card cannot be used". Το παράξενό είναι ότι είναι η ίδια κάρτα, δεν έχει αλλάξει κάτι, ούτε έχει λήξει. Έχω αγοράσει πάνω από 30 παιχνίδια με την ίδια κάρτα τα τελευταία 2 χρόνια.

Μετά δοκίμασα να φορτώσω 10 ευρώ στο nintendo account πάλι από την ίδια κάρτα και τα δέχτηκε. Δεν δέχεται όμως πληρωμή κατευθείαν από την κάρτα. Μήπως ξέρει κανείς τι έχει παιχτεί;

Ευχαριστώ

Επεξ/σία από kostakis1978nov
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.