Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2

Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Moderators
2 hours ago, serdakis said:

Παιρνω ανα 3 μερες τηλεφωνω και ακουω το ιδιο παραμύθι. Μαλλον παω για καταγγελία

Μην κάνεις καταγγελία. Όχι ακόμα. 

Πάρε τηλέφωνο, κράξε και ενημέρωσέ τους ότι θες κάνα game δώρο πριν προβείς σε καταγγελία για την ηθική βλάβη που σου προκάλεσαν. 

• Haha 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 18,9k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Έτοιμη και η τούρτα μας

Πως σας φαίνεται η πινιάτα μας; Αύριο είναι τα γενέθλια του μικρού, θα πάθει μεγάλη πλάκα!!! Μόνο 8 ώρες μου πήρε να τη φτιάξω.

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν παιδιά , ήρθε το Skull&co audiostick !!

Ευτυχως τελικά δε πλήρωσα τελωνείο , ήρθε ο φάκελος με το πολυπόθητο πράσινο αυτοκολλητάκι!!

Χωραει άνετα και με το orzly gripcase μου αλλα και μέσα στο carrycase!!Αλλα εχει και πολλά αλλα spacers για διάφορες θήκες/συσκευές..

Αναγνώρισαν αμέσως τα JBL ακουστικά μου και ακούγονται τέλεια χωρίς διακοπές η τπτ τέτοιο..Ειμαι απόλυτα ευχαριστημένος :) 

D6C23FBB-FE90-4800-8182-4A8D6A3E71C0.jpeg

E208DAC5-322D-4538-B6CD-3A90CE326C57.jpeg

C9142398-CBF5-4FA5-9A7A-B648B2AF49A0.jpeg

Επεξ/σία από mAs_81
  • Like 6
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ρωτήσω κάτι σχετικά με το NBA 2K21. Επειδή σκέφτομαι να το πάρω, ξέρει κανείς να μου πει ποια modes μπορούν να παίξουν κ offline? Βασικά με ενδιαφέρει μόνο το my career κ το my league.

Επίσης, χρειάζεται Κ online συνδρομή γι'αυτά τα 2 modes? Για το my career δεν με ενδιαφερουν αγώνες στο park όπως κ γενικά αγώνες με άλλους παίχτες. 

Είναι που είναι χάλια το wifi του κ πρέπει να είσαι κοντά στο ρούτερ, να μην μπορείς να παίξεις κ εκτός σπιτιού...???

Επεξ/σία από ilias78
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

το my career στο προηγούμενο έπαιζε κανονικά offline νομίζω και το my league καθως το είχα λιώσει σε αεροπλάνο μέσα σε μεγάλο ταξίδι 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
19 λεπτά πριν, chek2fire είπε

το my career στο προηγούμενο έπαιζε κανονικά offline νομίζω και το my league καθως το είχα λιώσει σε αεροπλάνο μέσα σε μεγάλο ταξίδι 

Το θεμα ειναι με το καινούριο τι γίνεται. Αλλού διαβάζω ότι παίζει κ offline αλλού το αντίθετο 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
42 λεπτά πριν, chek2fire είπε

1 ώρα πριν, ilias78 είπε

Να ρωτήσω κάτι σχετικά με το NBA 2K21. Επειδή σκέφτομαι να το πάρω, ξέρει κανείς να μου πει ποια modes μπορούν να παίξουν κ offline? Βασικά με ενδιαφέρει μόνο το my career κ το my league.

Επίσης, χρειάζεται Κ online συνδρομή γι'αυτά τα 2 modes? Για το my career δεν με ενδιαφερουν αγώνες στο park όπως κ γενικά αγώνες με άλλους παίχτες. 

Είναι που είναι χάλια το wifi του κ πρέπει να είσαι κοντά στο ρούτερ, να μην μπορείς να παίξεις κ εκτός σπιτιού...???

To 20 που εχω εγω θελει κανονικα συνδεση. (χωρις online συνδρομη) Το οποιο ειναι μεγαλη βλακεια, λιγο να μην πιανει το wifi μπορει να μην μπορεις να παιξεις

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Παιδιά θυμάται κανείς μήπως πριν κανένα 6μηνο την συζήτηση που κάναμε για ενα κατάστημα που είχε retail switch games ~40 ευρώ αλλά έκανες παραγγελία τηλεφωνικά (δεν τα είχε στο site).

Θυμάμαι κάποιοι αγόρασαν απο εκεί και ήταν legit αλλά δεν βρίσκω το όνομα οσο έψαξα λίγο στο thread.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

20 λεπτά πριν, bad_freddy είπε

Παιδιά θυμάται κανείς μήπως πριν κανένα 6μηνο την συζήτηση που κάναμε για ενα κατάστημα που είχε retail switch games ~40 ευρώ αλλά έκανες παραγγελία τηλεφωνικά (δεν τα είχε στο site).

Θυμάμαι κάποιοι αγόρασαν απο εκεί και ήταν legit αλλά δεν βρίσκω το όνομα οσο έψαξα λίγο στο thread.

Madmob ειναι το καταστημα(facebook).

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
23 ώρες πριν, Fulgore είπε

Ε αυτο τους λεως και εγω....

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.