Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, haris013 είπε

zelda έχει 2, το botw ή το link λέτε;

Όταν λέμε Zelda εννοούμε μόνο το breath of the wild!

Και το link’s aweking είναι ευχάριστο, αλλά σκέψου ότι είναι το παλιό παιχνίδι του game boy με καινούργια γραφικά. Θυμίζει περισσότερο εποχές snes.

Εγώ πάντως προσωπικά ξεκίνησα με το Odyssey και μετά έπαιξα το breath of the wild. Όπως και να χει να τα πάρεις και τα δυο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε και η dbrand με τα αυτοκόλλητα που ήθελα για τα joycon επιτέλους !!

Εχει 2 σετ,ενα που αγκαλιάζει/ντύνει όλο το joycon,και άλλο ενα μπρος πίσω μονο,που αυτο και προτίμησα,μιας που 99% το εχω μέσα σε gripcase ..

Γενικα πολυ καλή ποιότητα , και μπαίνουν αρκετά εύκολα (τουλάχιστον αυτά που έβαλα εγω),με αναλυτικές οδηγίες σε βίντεο..

Επιτέλους , γτ ειχε αρχίσει να μου την δίνει η θολούρα γύρω απο τα κουμπιά στο δεξιό , λόγω ιδρώτα κλπ..(τρελό ocd - το ξερω..)

Προτείνονται α-νε-πι-φυ-λα-χτα!!!!!

 

7F900F41-96B2-4438-B2B9-B027C4047BE1.jpeg

3B0EBC65-CD69-4113-AD48-51866CC3BB50.jpeg

EA9105DC-7ACE-4F55-970F-750567C91977.jpeg

E5872397-DDB9-4730-8A1B-7D71C0C42D7E.jpeg

E36DF408-DCCA-4325-AC5F-954BD1843530.jpeg

86A699A3-AB0E-49AA-89D7-8B6C4C652A25.jpeg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, mAs_81 είπε

Ήρθε και η dbrand με τα αυτοκόλλητα που ήθελα για τα joycon επιτέλους !!

Εχει 2 σετ,ενα που αγκαλιάζει/ντύνει όλο το joycon,και άλλο ενα μπρος πίσω μονο,που αυτο και προτίμησα,μιας που 99% το εχω μέσα σε gripcase ..

Γενικα πολυ καλή ποιότητα , και μπαίνουν αρκετά εύκολα (τουλάχιστον αυτά που έβαλα εγω),με αναλυτικές οδηγίες σε βίντεο..

Επιτέλους , γτ ειχε αρχίσει να μου την δίνει η θολούρα γύρω απο τα κουμπιά στο δεξιό , λόγω ιδρώτα κλπ..(τρελό ocd - το ξερω..)

Προτείνονται α-νε-πι-φυ-λα-χτα!!!!!

 

7F900F41-96B2-4438-B2B9-B027C4047BE1.jpeg

3B0EBC65-CD69-4113-AD48-51866CC3BB50.jpeg

EA9105DC-7ACE-4F55-970F-750567C91977.jpeg

E5872397-DDB9-4730-8A1B-7D71C0C42D7E.jpeg

E36DF408-DCCA-4325-AC5F-954BD1843530.jpeg

86A699A3-AB0E-49AA-89D7-8B6C4C652A25.jpeg

Φαινονται τρομερα, αν και καπου ειχα δει γμτ πως μπορει να υπαρχει θεμα αν δοκιμασεις να τα ξεκολλησεις (οχι τα συγκεκριμενα, γενικως κατι παιζει με το υλικο των joycons). Απο την αλλη ειναι τοσο σουπερ θα μου πεις που γιατι να τα ξεκολλησεις! :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, stormrain είπε

Φαινονται τρομερα, αν και καπου ειχα δει γμτ πως μπορει να υπαρχει θεμα αν δοκιμασεις να τα ξεκολλησεις (οχι τα συγκεκριμενα, γενικως κατι παιζει με το υλικο των joycons). Απο την αλλη ειναι τοσο σουπερ θα μου πεις που γιατι να τα ξεκολλησεις! :D

Ακριβώς!!...θα αργήσω να τα βγαλω - αν τα βγαλω κάποτε δλδ..

Και γω το’ χα ακούσει αυτο που λες,αλλα οπως και σε ολα τα πράγματα , μετράει το πως το κανεις ,δλδ αν τα βγάζεις σωστά..

Στο πιο κάτω βίντεο αναλύουν καλύτερα το θεμα , με επίσημη απάντηση απο την dbrand καρφιτσωμένη στα σχόλια..

Οπως και να’χει αν θέλεις να αλλάξεις όψη στο switch σου, κωλομετραει η φάση κατα τη γνώμη μου..

 

 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν είμαι έτοιμος να πάρω το switch, η έκδοση monster hunter rise στα 430 αξίζει? Φαίνεται ωραίο παιχνίδι, δεν είναι αποκλειστικά online σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, haris013 είπε

Λοιπόν είμαι έτοιμος να πάρω το switch, η έκδοση monster hunter rise στα 430 αξίζει? Φαίνεται ωραίο παιχνίδι, δεν είναι αποκλειστικά online σωστά;

Κατά εμέ αν δε ξέρεις καν περί τίνος πρόκειται το monster hunter, όχι δεν υπάρχει λόγος να δώσεις 40-50 ευρώ παραπάνω

Επίσης θα πρέπει να περιμένεις 15 μέρες μέχρι να γίνει διαθέσιμο

Παίρνεις το απλό switch στα 330 και δίνεις αλλά 50-60 ευρώ όταν κυκλοφορήσει το monster hunter και με αυτά που περισσεύουν παίρνεις και το zelda botw

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, haris013 είπε

Λοιπόν είμαι έτοιμος να πάρω το switch, η έκδοση monster hunter rise στα 430 αξίζει? Φαίνεται ωραίο παιχνίδι, δεν είναι αποκλειστικά online σωστά;

Στην ειδική έκδοση να ξέρεις ότι το παιχνίδι είναι σε digital μορφή.

Από εκεί και πέρα έχεις μία μοναδική έκδοση που ξέρεις ότι δεν θα ξαναβγεί και αν θελήσεις στο μέλλον να την πουλήσεις θα έχει αυξημένη αξία.

Οπτικοακουστικά το παιχνίδι είναι υπέροχο, αλλά δεν ξέρω αν σου αρέσει το monster hunter σαν είδος και gameplay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και λέτε για Monster Hunter.. Πιστεύετε θα το βρω το game από day 1,αν δεν το κάνω προπαραγγελια?Και εννοώ την απλή έκδοση,όχι κάποιο collector edition

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, haris013 είπε

Λοιπόν είμαι έτοιμος να πάρω το switch, η έκδοση monster hunter rise στα 430 αξίζει? Φαίνεται ωραίο παιχνίδι, δεν είναι αποκλειστικά online σωστά;

Ναι αξιζει, η αξια θα ανεβει κατακορυφα και περα απο αυτο ειναι πανεμορφο αν και θα μπορουσε να ηταν πολυ καλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, BaronDavis είπε

Μιας και λέτε για Monster Hunter.. Πιστεύετε θα το βρω το game από day 1,αν δεν το κάνω προπαραγγελια?Και εννοώ την απλή έκδοση,όχι κάποιο collector edition

Την απλή έκδοση θα την βρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, johnny7_7 είπε

Την απλή έκδοση θα την βρεις.

Ωραία ευχαριστω..Πήρα switch πριν καμία εβδομάδα κυρίως για το monster Hunter.Θα τρελαθώ αν δεν βρω το game από την πρώτη μέρα χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Fulgore είπε

 

ΜΜ2 δεν εχω παίξει..αλλα πολυ καλό το Origami KIng , το προτείνω ανεπιφύλαχτα!

Λιγο repetitive battles , αλλα τα bossάκια ειναι απόλαυση !

Παιδια , έβαλε κανεις το APEX Legends να μας πει πως παίζει ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, BaronDavis είπε

Ωραία ευχαριστω..Πήρα switch πριν καμία εβδομάδα κυρίως για το monster Hunter.Θα τρελαθώ αν δεν βρω το game από την πρώτη μέρα χαχα

Καλή αρχή and welcome to the club...

Μέχρι να βγει το monster hunter, με τί έχεις ξεκινήσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...