Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, johnny7_7 είπε

Καλή αρχή and welcome to the club...

Μέχρι να βγει το monster hunter, με τί έχεις ξεκινήσει;

 Για αρχή πήρα το octopath traveler.Παιχνιδαρα,αλλά το άφησα κάπου στην μέση με το που έπαιξα το mario odyssey.Το game είναι αριστούργημα.Τερματησα το main story σε μερικές μέρες και τώρα προσπαθώ να μαζέψω όλα τα power moons.Αν και αποτι βλέπω είναι πάρα πολλά

8 λεπτά πριν, mAs_81 είπε

 

Παιδια , έβαλε κανεις το APEX Legends να μας πει πως παίζει ??

Πολύ κακο μου φάνηκε.Γενικα αν σου αρέσουν τα battle royale games, καλύτερα  fortnite και spellbreak,που είναι πολύ πιο ελαφριά games και φαίνονται ωραία στο μάτι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

https://www.enternity.gr/Article/Games/Specials/The-Legend-of-Zelda-10-κορυφαία-games/65692.html

Αν και εγώ κόντρα στο ρεύμα των πολλών, ευχαριστήθηκα ιδιαίτερα το skyward sword στο Wii, κυρίως λόγω των motion controls. Γενικά σαν σύνολο παιχνιδιού μου είχε αρέσει πιο πολύ σε σχέση με το twillight princess.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, BaronDavis είπε

Πολύ κακο μου φάνηκε.Γενικα αν σου αρέσουν τα battle royale games, καλύτερα  fortnite και spellbreak,που είναι πολύ πιο ελαφριά games και φαίνονται ωραία στο μάτι

Δεν είμαι και τρελός για battle royal,απ’ολα αυτά το apex μου ψιλό άρεσε ,fortnite ούτε καν,το άλλο θα το κοιτάξω..Καλώς ήρθες στην ομάδα και απο εμένα , καλή αρχή 👍🏻

Λοιπόν παιδιά , ο seller μου απο το Aliexpress που παίρνω Skull&Co,εχει βάλει εκπτώσεις !

Πηρα μια gripcase(χωρίς το βαλιτσάκι - χωράει στο orzly μου)Mario Red 

κάτω απο 20ευρω με τα μεταφορικά - οποτε χωρίς τελωνείο..

Συγκεκριμένα :

Η καινούργια crystal case βγαινει 20.45 ευρώ !

Απλή case 19,11 ευρώ !!

Οποιος ενδιαφέρεται οι εκπτώσεις ειναι για κανα 2ημερο ακομα-απ’αυτον πηρα και το audiostick στα 26,6 και ήρθε με PostNL χωρίς τελωνείο(αν και μπορει να έτυχε)και κατι thumbgrips Skull&Co και ολα ήταν χαρτί..

https://kj-digital.aliexpress.com/store/1805757?spm=a2g0o.detail.1000007.1.a3b21567V10G2i

Ρίξτε μια μάτια , αξίζει 

 

Επεξ/σία από mAs_81
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, Fulgore είπε

 

Το εβαλαν και Ευρωπη επιτελους. / Edit: Βασικα δεν βλεπω κατι ακομα. Λογικα αυριο lol.

To Mario Maker 2 αξιζει αν δεν ασχοληθω με το 'Maker' κομματι καθολου? Απο οτι βλεπω ειναι το πιο κλασσικο Μαριο που μπορω να αγορασω. (σε φαση οχι 3D, αλλιως θα επαιρνα odyssey.)

-

https://www.dekudeals.com/items/dex

Εχει παιξει κανεις το Dex??

Επεξ/σία από Balantakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, Balantakos είπε

Το εβαλαν και Ευρωπη επιτελους. / Edit: Βασικα δεν βλεπω κατι ακομα. Λογικα αυριο lol.

To Mario Maker 2 αξιζει αν δεν ασχοληθω με το 'Maker' κομματι καθολου? Απο οτι βλεπω ειναι το πιο κλασσικο Μαριο που μπορω να αγορασω. (σε φαση οχι 3D, αλλιως θα επαιρνα odyssey.)

-

https://www.dekudeals.com/items/dex

Εχει παιξει κανεις το Dex??

Εγώ το Maker το έχω λατρέψει και δεν έχω ασχοληθεί να φτιάξω ούτε μισή πίστα, και ούτε versus έχω δοκιμάσει (αν και στο μέλλον μπορεί να δοκιμάσω). Έχει 100+ πίστες της Nintendo και άπυρες από άλλους δημιουργούς απλά κάποιες είναι καλές, άλλες κακές. Βέβαια έχει να κάνει και με τη δυσκολία που παίζεις.

Επεξ/σία από apostolos22
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ στο Super Mario Maker 2 παίζω μόνο το Story mode με τις έτοιμες πίστες και μπορώ να πω ότι είναι καταπληκτικό και αξίζει την αγορά.

Δεν έχω φτιάξει ούτε μία πίστα εγώ, γιατί δεν με ενθουσιάζει καθόλου ως ιδέα, αλλά τα παιδιά μου την έχουν καταβρεί και έχουν φτιάξει αρκετές δικές τους.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, Balantakos said:

Το εβαλαν και Ευρωπη επιτελους. / Edit: Βασικα δεν βλεπω κατι ακομα. Λογικα αυριο lol.

To Mario Maker 2 αξιζει αν δεν ασχοληθω με το 'Maker' κομματι καθολου? Απο οτι βλεπω ειναι το πιο κλασσικο Μαριο που μπορω να αγορασω. (σε φαση οχι 3D, αλλιως θα επαιρνα odyssey.)

-

https://www.dekudeals.com/items/dex

Εχει παιξει κανεις το Dex??

Έχω παίξει εγώ καμία ώρα. 

Ενδιαφέρον φαίνεται μέχρι τώρα ενώ για μένα κερδίζει έξτρα πόντους λόγω setting. 

Στην τιμή που είναι δεν χάνεις και τίποτα να το δοκιμάσεις. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Balantakos είπε

Το εβαλαν και Ευρωπη επιτελους. / Edit: Βασικα δεν βλεπω κατι ακομα. Λογικα αυριο lol.

Γιαυτο το ανεφερα,επειδη θυμομουν οτι καποιοι ρωταγανε για ψηφιακες αγορες και που δεν βρισκανε πολλα παιχνιδια σε καλες τιμες στα κλειδαδικα.

1 ώρα πριν, Balantakos είπε
Μολις μπηκε. 39 ευρω το Mario Maker 2.

Μαλλον θα το παρω για το ''story mode'' 

Τοσο συνηθως παιζουν τα exclusives σε εκπτωσεις. Κοινως σε Nintendo μερια πιο πολυ αξιζει να περιμενεις να μπουν σε εκπτωση στο store,παρα να κοιτας απο κλειδαδικα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και μαρεσει το apex legends ειπα να το δοκιμασω στο nintendo αραχτος στον καναπε να χαλαρωσω λιγο..στραβωθηκα εντελως...μεγαλη θολουρα.λες και παιζει 144p ειναι.

Ελπιζω σε νεοτερο μοντελο να μην εχουμε τετια παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Μιας και μαρεσει το apex legends ειπα να το δοκιμασω στο nintendo αραχτος στον καναπε να χαλαρωσω λιγο..στραβωθηκα εντελως...μεγαλη θολουρα.λες και παιζει 144p ειναι.

Ελπιζω σε νεοτερο μοντελο να μην εχουμε τετια παλι.

Δε ξέρω αν είχες διαβάσει κάποιο review πριν το παίξεις/αγοράσεις αλλά όλα αναφέρουν ότι είναι κακό port

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, mAs_81 είπε

 

Αν ισχύει αυτή η φήμη και τερματίζεται η παραγωγή του X1 Mariko φέτος , το Switch Pro/XL ειναι μονόδρομος ..

Το switch pro είναι δεδομένο.

Αυτό που βγαίνει αν ισχυει είναι ότι θα έχει διαφορετικό τσιπ και άρα μπορεί να είναι αρκετά πιο δυνατο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το lite έχει επεξεργαστή tegra άρα για τα τωρινά μοντέλα θα εφαρμοστεί άλλη λύση εκτός αν υπάρχει εξαίρεση μεταξύ Nvidia-Nintendo λόγω του NSW. Νέα έκδοση περιμένουμε έτσι και αλλιώς και χωρίς τον τερματισμό του Χ1 όπως φημολογείται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...