Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Σαφως θα ειναι πιο δυνατο.θελουμε να σηκωνει τα games του game pass😁

Μόνο μέσω cloud και εφόσον το επιτρέψει η Ν. Μην περιμένεις να τρέχεις τα παιχνίδια του gamepass απευθείας από το μηχάνημα σε ψηφιακή μορφή.

Επεξ/σία από mansa2k
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ξέρει κανείς τί γίνεται με το release του crash bandicoot 4; Υποτίθεται πως βγαίνει αύριο αλλά δεν υπάρχει πουθενά στο σκρουτζ ή στα καταστήματα.

Μήπως ακυρώθηκε το physical copy και θα έρθει μόνο digital;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
7 ώρες πριν, johnny7_7 είπε

Ρε παιδιά ξέρει κανείς τί γίνεται με το release του crash bandicoot 4; Υποτίθεται πως βγαίνει αύριο αλλά δεν υπάρχει πουθενά στο σκρουτζ ή στα καταστήματα.

Μήπως ακυρώθηκε το physical copy και θα έρθει μόνο digital;

Δεν υπάρχει πουθενά σε Ευρώπη και Αμερική . Ο λόγος είναι άγνωστος μέχρι στιγμής .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις παρέλαβα το Switch μου και εγώ, την έκδοση Red and Blue που βγήκε τον προηγούμενο μήνα και δηλώνω κατενθουσιασμένος. Ανυπομονώ να τελειώσω τη δουλειά μου σήμερα και να χωθώ στο BotW φυσικά που πήρα. Άργησα μερικά χρονάκια αλλά τώρα είμαστε οικονομικά δυνατοί, τι να κάνουμε! :D 

Σαν μικρό παιδάκι κάνω ακόμα, χαχα!

 

Spoiler

159140512_913327499497757_6673892083376528408_n.jpg

 

Επεξ/σία από KaRouLi
  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, KaRouLi είπε

Μόλις παρέλαβα το Switch μου και εγώ, την έκδοση Red and Blue που βγήκε τον προηγούμενο μήνα και δηλώνω κατενθουσιασμένος. Ανυπομονώ να τελειώσω τη δουλειά μου σήμερα και να χωθώ στο BotW φυσικά που πήρα. Άργησα μερικά χρονάκια αλλά τώρα είμαστε οικονομικά δυνατοί, τι να κάνουμε! :D 

Σαν μικρό παιδάκι κάνω ακόμα, χαχα!

 

Σε ζηλεύω για το κοκκινάκι να ξέρεις......

Είχα το κόκκινο Wii και ήταν πραγματικά πολύ διαφορετικό από τα υπόλοιπα.

Καλό κάψιμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, johnny7_7 είπε

Σε ζηλεύω για το κοκκινάκι να ξέρεις......

Είχα το κόκκινο Wii και ήταν πραγματικά πολύ διαφορετικό από τα υπόλοιπα.

Καλό κάψιμο!

Γι αυτό και το τσίμπησα!

Σε ευχαριστώ, θα καώ ναι! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Malthador είπε

So, What's Happened To Crash Bandicoot 4: It's About Time's Physical Version In Europe?

Το χάλι είναι πανευρωπαϊκό απ' ότι φαίνεται.

Πλέον είναι διαθέσιμο για αγορά κανονικά στο amazon  αμερικης . Ευρωπη οντως τιποτα ακομα.

 

Επεξ/σία από Choronzon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, non-serviam είπε

Ήρθε σε κανέναν άλλο ακυρωτικό για την collector's του Monster Hunter Rise από το Amazon (και παιχνίδι και κονσόλα)?

Μου ήρθε σήμερα μήνυμα για καθυστέρηση προμηθευτή από Κωτσόβολο. Είχα preorder μόνο το pro controller. Φαίνεται πως είναι γενικό το φαινόμενο με τα συλλεκτικά του MH.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, johnny7_7 είπε

Μου ήρθε σήμερα μήνυμα για καθυστέρηση προμηθευτή από Κωτσόβολο. Είχα preorder μόνο το pro controller. Φαίνεται πως είναι γενικό το φαινόμενο με τα συλλεκτικά του MH.

Πάλι καλά, γιατί νόμισα ότι έχει κάτι μαζί μου το Amazon! 😂

Πάντως πρέπει η ευρωπαϊκή αγορά να τρώει φόλα από θέμα στοκ (βλέπε και crash). Τα στέλνουν όλα στο Αμέρικα (φακ γεα).
 

Spoiler

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, θα ήθελα μία βοήθεια. Προσπαθώ να μπω στο Eshop από το switch, και μου ζητάει Nintendo Account. Βάζω ό,τι έβαζα και στο 3DS και δεν μπαίνει με τίποτα. Το NNID δεν είναι το ίδιο με το Nintendo Account? Δε μπορεί να μην είχα φτιάξει Account τότε που πρωτοπήρα το 3DS, γι αυτο και κόλλησα τώρα... Η φάση είναι οτι επιβεβαίωσα οτι ξέρω τα σωστά στοιχεία του NNID. 

Πατάω forgot my password, βάζω και τα 3 γνωστά emails μου που είχα πάντοτε, και σε όλα μου γράφει "This e-mail address has not been registered to your Nintendo Account, so your password could not be changed." Οπότε μάλλον ήμουν ηλίθιος και έφτιαξα μόνο Nintendo Network ID τότε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, KaRouLi είπε

...

Είναι διαφορετικά. Δημιούργησε το Nintendo Account σου και μέσω αυτού θα μπορείς να συνδέσεις το Nintendo ID για να έχεις πρόσβαση στο friend list. 

To ID ουσιαστικά καταργήθηκε πιθανόν γιατί η υπηρεσία τότε δημιουργήθηκε χωρίς μελλοντικό σχεδιασμό. Το Account θα υφίσταται και στο μελλοντικό σύστημα της Ν.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, mansa2k είπε

Είναι διαφορετικά. Δημιούργησε το Nintendo Account σου και μέσω αυτού θα μπορείς να συνδέσεις το Nintendo ID για να έχεις πρόσβαση στο friend list. 

To ID ουσιαστικά καταργήθηκε πιθανόν γιατί η υπηρεσία τότε δημιουργήθηκε χωρίς μελλοντικό σχεδιασμό. Το Account θα υφίσταται και στο μελλοντικό σύστημα της Ν.

Σε ευχαριστώ! Χαζή απορία είχα τελικά :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...