Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, gtsoui είπε

Αν και δε μπορω τα jrpg γενικα εχω σταμπαρει 2 παιχνιδια και δεν ξερω ποιο να παρω.. Το ενα ειναι το octopath traveler και το αλλο το bravely default 2. Τα χει παιξει κανεις να πει γνωμη? 

Και τα 2 εχουν Demo στο eshop να τα δοκιμασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Eιναι κανας αλλος μαζοχας που παιζει το ghosts n goblins ή μονο εγω??

Καλημέρα! Επειδή σκέφτομαι να το προσθέσω στη συλλογή μου, θα μπορούσες σε παρακαλώ να μου πεις αν είναι playable όταν  το ρυθμίζεις στα 2 easy settings; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Fulgore είπε

Περιμενω να μπει σε εκπτωση.

Και εγω εξαγυρωσα καποια λεφτα που ειχα απο το "φοβερο συστημα επιβραβευσης" της nintendo και το πηρα στα 20 ευρω.Μια χαρα ειναι στα λεφτα αυτα.

3 ώρες πριν, maximusgr είπε

Καλημέρα! Επειδή σκέφτομαι να το προσθέσω στη συλλογή μου, θα μπορούσες σε παρακαλώ να μου πεις αν είναι playable όταν  το ρυθμίζεις στα 2 easy settings; 

Στα 2 easy settings που λες ,paige & squire, ειναι αρκετα ευκολο.Ειδικα το paige ειναι τερμα easy mode.Εχει λιγοτερους εχθρους και οποτε πεθανεις σε ξαναφερνει πισω στην ζωη επιτοπου στο σημειο που εισαι.Πριν λιγο τα δοκιμασα και μου φανηκε τερμα γελοιο.Δες και εδω αναλυτικα για τις διαφορες.

https://www.gamepur.com/guides/what-are-the-difficulty-differences-in-ghost-n-goblins-resurrection

Εγω το παιζω στο Knight.Ειπα να παω κατευθειαν για το legend αλλα εχοντας παιξει το original,το οποιο εννοειται δεν τερματισα ποτε,αποφασισα για αρχη να το παιξω σε φυσιολογικο επιπεδο.Αλλα και παλι  πολυ ξυλο.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, KaRouLi είπε

Εξαιρετικό φαίνεται, δε παίζει να βγει Ευρώπη?

Ελα ντε?

https://nintendoeverything.com/ubisoft-spring-savings-publisher-sale-live-on-the-switch-eshop-includes-biggest-discount-yet-for-mario-rabbids-gold-edition/

Ειναι και ubisoft sale...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!!αξιζει να πάρω τώρα την κονσόλα η θα ήταν προτιμότερο να περιμένω;;;το λέω για τις φήμες που υπάρχουν ότι θα έχουμε καινούργια κονσόλα μέσα στο 21!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, saro14 είπε

Καλημέρα!!αξιζει να πάρω τώρα την κονσόλα η θα ήταν προτιμότερο να περιμένω;;;το λέω για τις φήμες που υπάρχουν ότι θα έχουμε καινούργια κονσόλα μέσα στο 21!!

Οχι δεν αξίζει, περίμενετε το καινούργιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Longshot αλλα εχει παιξει κανεις το Cyanide & Happiness - Freakpocalypse? Δεν ηξερα καν πως ειχε βγει κατι τετοιο και επεσα πανω του και σκεφτομαι να το παρω. Βεβαια μολις ξεκινησα προχθες το BOTW οοποτε δεν νομιζω πως θα επρεπε να ασχολουμαι με κατι αλλο :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, saro14 είπε

Καλημέρα!!αξιζει να πάρω τώρα την κονσόλα η θα ήταν προτιμότερο να περιμένω;;;το λέω για τις φήμες που υπάρχουν ότι θα έχουμε καινούργια κονσόλα μέσα στο 21!!

αξιζει, εγω τωρα την πηρα, οπως και πολλοι αλλοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω καν αν είναι εφικτό κάτι τέτοιο σε portable μορφή.... ίσως μέσω DLSS να αποδίδει όσο ένα PS4Pro.

https://www.reddit.com/r/NintendoSwitch/comments/m6xqzy/bloomberg_new_article_regarding_potential_new/

 

Επεξ/σία από Lotof
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, saro14 είπε

Καλημέρα!!αξιζει να πάρω τώρα την κονσόλα η θα ήταν προτιμότερο να περιμένω;;;το λέω για τις φήμες που υπάρχουν ότι θα έχουμε καινούργια κονσόλα μέσα στο 21!!

Με βάση την λογική θα βγει νέα κονσόλα κατά την εορταστική περίοδο των Χριστουγέννων ή λίγο νωρίτερα. Τώρα αν μπορείς να περιμένεις καλώς!!! Από σένα εξαρτάται.  Εγώ έχω την κονσόλα από τον Ιανουάριο του 18.

4 χρονακια μπήκαμε φετος, άξιζε τον κόπο και τα χρήματα που έχω δωσει. Τα έβγαλε τα λεφτά της ΚΑΙ το θετικό είναι ότι η υποστήριξη όπως έχει πει η ίδια η εταιρεία θα είναι για αλλά 4 χρόνια, οποτε εγώ ευχαριστημένος είμαι. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...