Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, Balantakos είπε

Παιζουν πολυ καλες προσφορες τωρα, εχετε παρει τιποτα?

 

Εγώ πήρα το grid.

Πάρα πολύ ωραίο παιχνίδι. Λίγο μείον ότι δεν δουλεύουν τα αναλογικά triggers στο 8bitdo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
4 ώρες πριν, non-serviam είπε

Απευθείας με ελληνικό Paypal?

Ναι κανονικα, με PP που εχω συνδεσει ελληνικη καρτα και ολα οκ :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

 

Θα ξεκινήσω ένα project σύντομα να φτιάξω arcade cab σε φουλ μέγεθος με οθόνη για το switch που θα το τοποθετώ σαν cartridge και με rasberrypi για emulators, αυτό το μικρό είναι κουλ αλλά από εκεί και πέρα δε βλέπω καποια λογική χρήση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, I'm_busy είπε

Θα ξεκινήσω ένα project σύντομα να φτιάξω arcade cab σε φουλ μέγεθος με οθόνη για το switch που θα το τοποθετώ σαν cartridge και με rasberrypi για emulators, αυτό το μικρό είναι κουλ αλλά από εκεί και πέρα δε βλέπω καποια λογική χρήση.

Αυτά τα πράγματα δεν έχουν λογική. Είναι για την κ@υλ@. 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 hours ago, mAs_81 said:

Better late than never , αν αληθεύει βέβαια..

Παντως εμένα το BT audiostick με έχει βολέψει αφάνταστα !

Χμ.. Ενδιαφέρον.

Επίσης, έχει ενδιαφέρον και αυτή η είδηση, που αναφέρει ότι ένας data miner βρήκε στο τελευταίο firmware update αναφορά σε ένα νέο dock (το οποίο μάλιστα θα μπορεί να παίρνει και fw updates), καθώς και αναφορά σε «4Κ resolution output over USB 3.0».

Είναι προφανές το τι μαγειρεύεται και με την Ν να μην έχει κάποιον major τίτλο να παρουσιάσει στο κοντινό μέλλον, δεν θα μου κάνει εντύπωση να έχουμε ανακοινώσεις στην Ε3 ή λίγο μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Malthador είπε

Χμ.. Ενδιαφέρον.

Επίσης, έχει ενδιαφέρον και αυτή η είδηση, που αναφέρει ότι ένας data miner βρήκε στο τελευταίο firmware update αναφορά σε ένα νέο dock (το οποίο μάλιστα θα μπορεί να παίρνει και fw updates), καθώς και αναφορά σε «4Κ resolution output over USB 3.0».

Είναι προφανές το τι μαγειρεύεται και με την Ν να μην έχει κάποιον major τίτλο να παρουσιάσει στο κοντινό μέλλον, δεν θα μου κάνει εντύπωση να έχουμε ανακοινώσεις στην Ε3 ή λίγο μετά.

Και επιστρέφουμε πάλι στη θεωρία περί νέο dock που θα δίνει το 4κ και στις παλιές εκδόσεις nsw και θα πωλείται ?extra? Δύσκολο να παίξει τόσο καλή μπαλίτσα η N φυσικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mAs_81 είπε

Better late than never , αν αληθεύει βέβαια..

Παντως εμένα το BT audiostick με έχει βολέψει αφάνταστα !

Ποιο έχεις πάρει;

Φαντάζομαι ότι παίζεις μόνο handheld, γιατί σε tablet mode και docked δεν είναι λειτουργικό.

Εγώ θα ήθελα κάτι κυρίως για docked (που το χρησιμοποιώ κατά 90%), καθότι σε handheld με βολεύουν και τα ενσύρματα ακουστικά.

1 λεπτό πριν, I'm_busy είπε

Και επιστρέφουμε πάλι στη θεωρία περί νέο dock που θα δίνει το 4κ και στις παλιές εκδόσεις nsw και θα πωλείται ?extra? Δύσκολο να παίξει τόσο καλή μπαλίτσα η N φυσικά

Δύσκολο, γιατί κάτι τέτοιο θα περιόριζε τις πωλήσεις του νέου.

Από την άλλη βέβαια λες για ποιον λόγο να αναβαθμίσει και τις υπάρχουσες συσκευές με το νέο firmware; 

Μυστήριο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...