Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για τους παλιούς στις αίθουσες των ηλεκτρονικών,που τρώγαμε το χαρτζιλίκι μας και τους κατόχους του sega Dreamcast,ήρθε και στο switch το παιχνίδι.Θα τιμηθεί δεόντως!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, 26ska είπε

Για τους παλιούς στις αίθουσες των ηλεκτρονικών,που τρώγαμε το χαρτζιλίκι μας και τους κατόχους του sega Dreamcast,ήρθε και στο switch το παιχνίδι.Θα τιμηθεί δεόντως!

θα θέλει αυτό και κανά πιστόλι αξεσουάρ για να το παίξεις σωστά 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, chek2fire είπε

θα θέλει αυτό και κανά πιστόλι αξεσουάρ για να το παίξεις σωστά 

Καλά θα ήταν, αλλά δύσκολα. Μεγάλη ξενέρα πάντως... Όλη η απόλαυση είναι στο πιστολίδι.

 

 

 

5 ώρες πριν, 26ska είπε

Για τους παλιούς στις αίθουσες των ηλεκτρονικών,που τρώγαμε το χαρτζιλίκι μας και τους κατόχους του sega Dreamcast,ήρθε και στο switch το παιχνίδι.Θα τιμηθεί δεόντως!

Νούμερο ένα σχόλιο στο βίντεο:

Αναφορά σε κείμενο

Nice, they even kept the voice acting terrible to keep it nostalgic

😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Εμενα παντως η indie παρουσιαση με εψησε να ριξω παραγγελία για το Zelda SS :P

 

Tι πιθανότητες δίνουμε στο SS να είναι mildly Playable στο φορητό , σε ότι αφορά τα Controls, χωρίς να θες να το σπάσεις στα δυο σαν γκοφρετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, papp0us είπε

Tι πιθανότητες δίνουμε στο SS να είναι mildly Playable στο φορητό , σε ότι αφορά τα Controls, χωρίς να θες να το σπάσεις στα δυο σαν γκοφρετα

Κατα κυριο λογο για dock mode θα το παιξω. 

Για οποιον εχει Switch Lite,ισως θα ηταν καλυτερο να περιμενει να δει απο αλλους γνωμες για τον χειρισμο ποσο βολευει ή οχι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
10 minutes ago, papp0us said:

Tι πιθανότητες δίνουμε στο SS να είναι mildly Playable στο φορητό , σε ότι αφορά τα Controls, χωρίς να θες να το σπάσεις στα δυο σαν γκοφρετα

Δεν μπορούν να παιχτούν σε φορητό mode τα games που είναι χτισμένα γύρω από τα wiimotes. Όπως ίσχυε για το Galaxy, έτσι θα γίνεται και με το SS.

In other news, μπήκα στο store μετά από δεν ξέρω πόσο καιρό και σκέφτομαι να προσθέσω στο backlog μου κανά δυο games που δεν θα παίξω. Σκέφτομαι για το Aer και για το The Long Journey Home. Αξίζουν;

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 minutes ago, DimosthenisG said:

Ναι, φυσικά και αξίζει. Είναι η σωστή μάρκα, υποστηρίζει PD και φορτίζει 3 γεμάτες φορές την κονσόλα.

Αμφιβάλλω ότι θα το παραλάβεις σε αυτή την τιμή, πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι πηρε το ματι μου σε κατι ξενα φορουμ οτι το dock γδερνει την οθονη και το πισω μερος...εχετε δει κατι τετοιο?

Αναγκαστηκα θελει και tempered glass δηλαδη?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
19 minutes ago, RenVen said:

Κατι πηρε το ματι μου σε κατι ξενα φορουμ οτι το dock γδερνει την οθονη και το πισω μερος...εχετε δει κατι τετοιο?

Αναγκαστηκα θελει και tempered glass δηλαδη?

 

Είναι last year news αυτά, έχει λυθεί εδώ και καιρό. Σε κάθε περίπτωση αν έχεις σκοπό να παίζεις φορητά, είναι απαραίτητη η προστασία οθόνης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, RenVen είπε

τα συνημμένα δεν φαίνονται 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@RenVen κάτι τέτοιο έχω πάρει εγώ για καλό και για κακό για να πω την αλήθεια, πάντως έχω δει κ κάποιους που έχουν ξεβιδώσει λίγο το dock για να μεγαλώσουν το κενό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...