Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

49 λεπτά πριν, Balantakos είπε

κανενα κρυμμενο διαμαντακι τωρα που εχει πολλες προσφορες?

Εγώ πήρα Spiritfarer και Steamworld Dig 2

Επεξ/σία από cubilone
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πολλά και στην Ελλάδα και επώνυμα

Εγώ είχα πάρει από τον πρώτο καιρό όχι κάποιας ιδιαίτερης μάρκας και αποδείχτηκε τέλειο, ούτε γρατζουνιά δεν έχει μετά από 3.5 χρόνια

Έχει και η spigen που όσον αφορά τα κινητά, τα προϊόντα της είναι κορυφή, φαντάζομαι το ίδιο θα ισχύει και στη περίπτωση του switch

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Fulgore είπε

@dekulinkgr

Τωρα καταλαβες γιατι δεν βιαστηκα να το αγορασω,αν και περιμενα να το ανακοινωνανε πιο μετα.

 

Το εχω αφησει στο 2ο κοσμο το παιχνιδι καθως πιαστηκα με τα resident evil προς προετοιμασια του Village.

Καλο κουραγιο παντως.Το παιχνιδι παραμενει παλουκι,οχι σαν το πρωτοτυπο του nes βεβαια.

Φανταζομαι ιδια τιμη με του switch θα ειναι οταν μυκλοφορησει και στις αλλες πλατφορμες.

Επεξ/σία από dekulinkgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για όποιον δεν το έχει παίξει ποτέ μπήκε το Fez στο shop. Κορυφαίο game και ένα από τα καλύτερα indie platform όλων των εποχών. Εγώ το είχα παίξει στο pc παλιά και το ξαναπήρα εδώ.

Eιναι εμπειρία αυτό το game 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παντως καθε μερα στα google news ολο και πιο εντονα ακούγεται για nintendo switch pro η οπως αλλιως θα λεγετε,μαλλον μας βλεπω για νεο switch εως τελος του 21 και θα κοστιζει κανα 400 ευρω κοντα.

Τωρα ολοι εμεις που αγορασαμε το απλο φέτος θα νιώσουμε λιγο μαλακουλιδες αλλα οκ.

Επεξ/σία από RenVen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, RenVen είπε

Παντως καθε μερα στα google news ολο και πιο εντονα ακούγεται για nintendo switch pro η οπως αλλιως θα λεγετε,μαλλον μας βλεπω για νεο switch εως τελος του 21 και θα κοστιζει κανα 400 ευρω κοντα.

Τωρα ολοι εμεις που αγορασαμε το απλο φέτος θα νιώσουμε λιγο μαλακουλιδες αλλα οκ.

το πολύ πολύ θα πουλήσεις μεταχειρισμένο το switch κ θα πάρεις το προ ΟΤΑΝ βγει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, RenVen είπε

Παντως καθε μερα στα google news ολο και πιο εντονα ακούγεται για nintendo switch pro η οπως αλλιως θα λεγετε,μαλλον μας βλεπω για νεο switch εως τελος του 21 και θα κοστιζει κανα 400 ευρω κοντα.

Τωρα ολοι εμεις που αγορασαμε το απλο φέτος θα νιώσουμε λιγο μαλακουλιδες αλλα οκ.

Φίλε μου απόλαυσε το switch τώρα και μην αναλωνεσαι σε σκέψεις του τι θα γίνει αύριο και μεθαύριο

Κάποια στιγμή θα βγεί, θα είναι σε 6 μήνες, σε ένα χρόνο, σε 2, όποτε βγεί καλώς να βγει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To έχει κανεις αυτο?

https://www.aliexpress.com/item/4000103601769.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.4d6c2e0ejoGixw

Θελω να το κουμπωσω σε Ps5/Series X/Switch για να χρησιμοποιω τα freebuds pro οταν θελω να κανω μικρα sessions και να μην αναγκαζομαι να βγαζω τα ενσυρματα ακουστικα. 

Βασικα το θεμα ειναι τι παιζει με το lag , γενικα πιστευω θα δουλευει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vasilisga είπε

Φίλε μου απόλαυσε το switch τώρα και μην αναλωνεσαι σε σκέψεις του τι θα γίνει αύριο και μεθαύριο

Κάποια στιγμή θα βγεί, θα είναι σε 6 μήνες, σε ένα χρόνο, σε 2, όποτε βγεί καλώς να βγει

Ακριβώς αυτό... Εχθές το αγόρασα, έχω πάψει να σκάω για το πότε θα βγει τι. Υπάρχουν τίτλοι που θέλω να παίξω έτσι και αλλιώς. Στην τελική δεν νομίζω να μείνουμε στο ράφι όλοι οι χρήστες switch μόλις βγει το pro. Αντε τώρα πάλι πίσω στο zelda 🤣

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...