Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2

Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 19,1k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Έτοιμη και η τούρτα μας

Πως σας φαίνεται η πινιάτα μας; Αύριο είναι τα γενέθλια του μικρού, θα πάθει μεγάλη πλάκα!!! Μόνο 8 ώρες μου πήρε να τη φτιάξω.

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχει πολλά και στην Ελλάδα και επώνυμα

Εγώ είχα πάρει από τον πρώτο καιρό όχι κάποιας ιδιαίτερης μάρκας και αποδείχτηκε τέλειο, ούτε γρατζουνιά δεν έχει μετά από 3.5 χρόνια

Έχει και η spigen που όσον αφορά τα κινητά, τα προϊόντα της είναι κορυφή, φαντάζομαι το ίδιο θα ισχύει και στη περίπτωση του switch

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Fulgore είπε

@dekulinkgr

Τωρα καταλαβες γιατι δεν βιαστηκα να το αγορασω,αν και περιμενα να το ανακοινωνανε πιο μετα.

Το εχω αφησει στο 2ο κοσμο το παιχνιδι καθως πιαστηκα με τα resident evil προς προετοιμασια του Village.

Καλο κουραγιο παντως.Το παιχνιδι παραμενει παλουκι,οχι σαν το πρωτοτυπο του nes βεβαια.

Φανταζομαι ιδια τιμη με του switch θα ειναι οταν μυκλοφορησει και στις αλλες πλατφορμες.

Επεξ/σία από dekulinkgr
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

για όποιον δεν το έχει παίξει ποτέ μπήκε το Fez στο shop. Κορυφαίο game και ένα από τα καλύτερα indie platform όλων των εποχών. Εγώ το είχα παίξει στο pc παλιά και το ξαναπήρα εδώ.

Eιναι εμπειρία αυτό το game 

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παντως καθε μερα στα google news ολο και πιο εντονα ακούγεται για nintendo switch pro η οπως αλλιως θα λεγετε,μαλλον μας βλεπω για νεο switch εως τελος του 21 και θα κοστιζει κανα 400 ευρω κοντα.

Τωρα ολοι εμεις που αγορασαμε το απλο φέτος θα νιώσουμε λιγο μαλακουλιδες αλλα οκ.

Επεξ/σία από RenVen
  • Haha 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 λεπτά πριν, RenVen είπε

Παντως καθε μερα στα google news ολο και πιο εντονα ακούγεται για nintendo switch pro η οπως αλλιως θα λεγετε,μαλλον μας βλεπω για νεο switch εως τελος του 21 και θα κοστιζει κανα 400 ευρω κοντα.

Τωρα ολοι εμεις που αγορασαμε το απλο φέτος θα νιώσουμε λιγο μαλακουλιδες αλλα οκ.

το πολύ πολύ θα πουλήσεις μεταχειρισμένο το switch κ θα πάρεις το προ ΟΤΑΝ βγει

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
7 ώρες πριν, RenVen είπε

Φίλε μου απόλαυσε το switch τώρα και μην αναλωνεσαι σε σκέψεις του τι θα γίνει αύριο και μεθαύριο

Κάποια στιγμή θα βγεί, θα είναι σε 6 μήνες, σε ένα χρόνο, σε 2, όποτε βγεί καλώς να βγει

• Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

To έχει κανεις αυτο?

https://www.aliexpress.com/item/4000103601769.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.4d6c2e0ejoGixw

Θελω να το κουμπωσω σε Ps5/Series X/Switch για να χρησιμοποιω τα freebuds pro οταν θελω να κανω μικρα sessions και να μην αναγκαζομαι να βγαζω τα ενσυρματα ακουστικα. 

Βασικα το θεμα ειναι τι παιζει με το lag , γενικα πιστευω θα δουλευει..

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 ώρες πριν, vasilisga είπε

Φίλε μου απόλαυσε το switch τώρα και μην αναλωνεσαι σε σκέψεις του τι θα γίνει αύριο και μεθαύριο

Κάποια στιγμή θα βγεί, θα είναι σε 6 μήνες, σε ένα χρόνο, σε 2, όποτε βγεί καλώς να βγει

Ακριβώς αυτό... Εχθές το αγόρασα, έχω πάψει να σκάω για το πότε θα βγει τι. Υπάρχουν τίτλοι που θέλω να παίξω έτσι και αλλιώς. Στην τελική δεν νομίζω να μείνουμε στο ράφι όλοι οι χρήστες switch μόλις βγει το pro. Αντε τώρα πάλι πίσω στο zelda 🤣

• Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Moderators

Το στανιό μου μέσα, δεν θα μας μείνει φράγκο με κάθε βλακεία που πάνε και σκαρφίζονται:

lego-luigi-1.jpg.5665cf494284808b6216ee6f2f6d8491.jpg

Μόλις βγάλουν σειρά LEGO Zelda θα πουλήσουμε τα αμάξια μας ξέρω 'γω.

• Like 1
  • Haha 10
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Εγω ρε παιδια εχω φαει σκαλωμα με το αμαξακι του super mario που φτιάχνεις πιστα στο σπιτι σου,το εχει κανεις να μου πει εντυπωσεις;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Η skull and co άνοιξε πάλι τις αποστολές στην Ελλάδα αλλά παρατήρησα οτι οι αγορές από το aliexpress που υπάρχει μεταπωλητής της εκεί έχει καλύτερες τιμές κ χαμηλότερα μεταφορικά έναντι του επίσημου site. Σε κανα μήνα λογικά θα σας πω κ την γνώμη για την σύγκριση παλιού κ νέου grip

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
4 ώρες πριν, RenVen είπε

Εγω ρε παιδια εχω φαει σκαλωμα με το αμαξακι του super mario που φτιάχνεις πιστα στο σπιτι σου,το εχει κανεις να μου πει εντυπωσεις;

Υπέροχο, αλλά λόγω μωρού το δοκίμασα 3-4 φορές μόνο. Μάλιστα στην 1 από αυτές το πάρκο του μωρού ήταν και μέρος της πίστας...

Πολύ ωραίο σύστημα σχεδιασμού της πίστας, αλλά λίγο φτωχό γιατί αλλάζουν μόνο τα skins στην πίστα δωματίου που φτιάχνεις. 

Ουσιαστικά πριν από κάθε αγώνα θα πρέπει να διαμορφώνεις εκ νέου την πίστα για ποικιλία.

Επίσης έχει κάποια λίγα lags όταν απομακρύνεται πολύ το kart από την κονσόλα, λόγω αδύναμης κεραίας wifi της τελευταίας.

Τέλος μπορείς να εξαργυρώσεις silver points αν έχεις λογαριασμό my nintendo και να πάρεις και extra εμπόδια για την πίστα πληρώνοντας μόνο μεταφορικά.

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.