Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, anarchy79 είπε

Μια χαζή ερώτηση. Έπιασε μετά από καιρό ο γιος μου να παίζει το mario maker 2. Είχε φτιάξει πολλές πίστες από παλιά, το είχε γεμίσει δηλαδή τον χώρο που δίνει το παιχνίδι. Αλλά δεν βρίσκει πως μπορεί να σβήσει κάποια πίστα από τις δικές του εννοώ. Προσπάθησα και εγώ, πάτησα το + μην κάνει κάτι, πάω σε συγκεκριμένη πίστα κάθε φορά, πάτησα - αλλά τίποτα. Προφανώς κάπως γίνεται. Μια βοήθεια παρακαλώ.

 

Καλό Πάσχα, καλές γιορτές εύχομαι. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Αυτό βρήκα στο νετ

image.png.2ed5b027d8daee3010295a02bd299e08.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κανείς που να τελείωσε το Immortals Fenyx και να προχώρησε στην αγορά του bundle? Το τελείωσα και μου άρεσε παρά πολύ και το σκέφτομαι να το αγοράσω.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, yazidis είπε

Υπάρχει κανείς που να τελείωσε το Immortals Fenyx και να προχώρησε στην αγορά του bundle? Το τελείωσα και μου άρεσε παρά πολύ και το σκέφτομαι να το αγοράσω.. 

πως τρέχει το game στο switch? 

Βγήκε και αυτό το demo νομίζω είναι ότι πρέπει για την κονσόλα 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχυει οτι το Bravely Default II ειναι πανδυσκολο? Μολις το πηρα αλλα δεν ειμαι σε φαση υπομονης αυτη την περιοδο. 

Μεγας φαν των jrpg αλλα οκ οχι σε σαδιστικη δυσκολια. I mean, που στεκεται σε σχεση με Octopath, DQ11 για να πιασω καποια προσφατα που εχω στο μυαλο μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, chek2fire είπε

πως τρέχει το game στο switch? 

Βγήκε και αυτό το demo νομίζω είναι ότι πρέπει για την κονσόλα 

 

Κοίταξε, δεν έχω ούτε PlayStation ούτε pc για να μπορέσω να συγκρίνω παιχνίδια. Δε με ενόχλησε εμένα προσωπικά κάτι. Προφανώς υποθέτω στις άλλες πλατφόρμες θα πηγαίνει πολύ καλύτερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, james9tito said:

Ισχυει οτι το Bravely Default II ειναι πανδυσκολο? Μολις το πηρα αλλα δεν ειμαι σε φαση υπομονης αυτη την περιοδο. 

Μεγας φαν των jrpg αλλα οκ οχι σε σαδιστικη δυσκολια. I mean, που στεκεται σε σχεση με Octopath, DQ11 για να πιασω καποια προσφατα που εχω στο μυαλο μου?

Είναι playable όπως αυτά. Ίσως χρειαστείς guide/grind σε κάνα περιέργο boss αλλά όχι κάτι σαδιστικά αδιανόητο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντυπώσεις από το Super Mario Galaxy. Απλά απίστευτο παιχνίδι, έχω διασκεδάσει πολύ με τις κινήσεις, με τα kingdoms, με όλων των ειδών τις προκλήσεις! Και κάποιες πίστες είναι πιο δύσκολες, ψόφησα αρκετές φορές. Τι κρίμα που το Galaxy 2 δεν έχει βγει και αυτό στο Switch. Θα πάρω με την σειρά όλα τα Super Mario (Odyssey, 3D Land + Bowser's Fury) και είδα έχει βγει και ένα με τον Toad. Τώρα καταλαβαίνω όλους εσάς που λέγατε ότι πάνε τα λεφτάκια μας, χαχαχαχα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, GeorgeMan είπε

Είναι playable όπως αυτά. Ίσως χρειαστείς guide/grind σε κάνα περιέργο boss αλλά όχι κάτι σαδιστικά αδιανόητο.

Θενκς γιατι διαβασα κατι περιεργα οτι ειναι πολυ δυσκολο κλπ και δεν εβαλα καν το κασετακι στο tray, αλλα θα δοκιμασω να εχω αποψη. Οκ δεν υπαρχει jrpg να μην θελει εστω και λιγο grind αλλα μην φυγει και το χειριστηριο απο το παραθυρο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, KaRouLi είπε

Εντυπώσεις από το Super Mario Galaxy. Απλά απίστευτο παιχνίδι, έχω διασκεδάσει πολύ με τις κινήσεις, με τα kingdoms, με όλων των ειδών τις προκλήσεις! Και κάποιες πίστες είναι πιο δύσκολες, ψόφησα αρκετές φορές. Τι κρίμα που το Galaxy 2 δεν έχει βγει και αυτό στο Switch. Θα πάρω με την σειρά όλα τα Super Mario (Odyssey, 3D Land + Bowser's Fury) και είδα έχει βγει και ένα με τον Toad. Τώρα καταλαβαίνω όλους εσάς που λέγατε ότι πάνε τα λεφτάκια μας, χαχαχαχα.

Παιχνιδαρες ολα αυτα που λες.Και αφου τα παιζεις με την σειρα θα δεις οτι ενω μοιαζουν αρκετα μεταξυ τους ,ειναι τοσο διαφορετικα.Ειναι βασικα pure joyment τα παιχνιδια του mario.

Kαι επισης μην ξεχασεις την επικη μουσικη του galaxy.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Παιχνιδαρες ολα αυτα που λες.Και αφου τα παιζεις με την σειρα θα δεις οτι ενω μοιαζουν αρκετα μεταξυ τους ,ειναι τοσο διαφορετικα.Ειναι βασικα pure joyment τα παιχνιδια του mario.

Kαι επισης μην ξεχασεις την επικη μουσικη του galaxy.

 

Όντως, εκ πρώτης όψεως μοιάζουν, αλλά είναι διαφορετικά! Τώρα που τα ανακάλυψα, δεν μου ξεφεύγουν.

Μουσικάρα όντως του Galaxy ❤️ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εκεί που λέω να ξεκινήσω το Bravely default 2 μου λέει η μικρή που έπαιζε captain toad "μπαμπά το μανιτάρι περπατάει μόνο του". 

Τρίτη φορά πρόβλημα με drift λοιπόν, η Ν έχει ξεπεράσει το RROD της Ms η οποία τουλάχιστον κάποια στιγμή το διόρθωσε. Εδώ μιλάμε για τραγική κατάσταση που θα τύχει στο 100% των χρηστών και η Ν ΔΕΝ ενδιαφέρεται να φτιάξει. 

  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...