Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χθες παρέλαβα τα joycon μετά από 3η φορά drifting κ σήμερα έχω τον δεξί μοχλό να κάνει έναν περίεργο ήχο όταν κάνω την κίνηση προς τα κάτω, λέτε να καλέσω αύριο στην cd media? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παίξει κανείς το nba 2k21 στο switch? Βλέπω το έχουν βγάλει καλή προσφορά αλλά είναι και τεράστιο σε μέγεθος 😕

Και κάτι ακόμα.. Αν αγορασω δεύτερη κάρτα SD, μπορώ να μεταφέρω όλα τα παιχνίδια εκεί μαζί με τα save?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, yazidis είπε

Έχει παίξει κανείς το nba 2k21 στο switch? Βλέπω το έχουν βγάλει καλή προσφορά αλλά είναι και τεράστιο σε μέγεθος 😕

Και κάτι ακόμα.. Αν αγορασω δεύτερη κάρτα SD, μπορώ να μεταφέρω όλα τα παιχνίδια εκεί μαζί με τα save?

έχω παίξει εγώ το προηγούμενο και μια χαρά έπαιζε 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ τέλεια..! Μάλλον πάω για νέα κάρτα 256GB γιατί τα 9,50€ το nba μου φαίνεται πολύ δελεαστικό. Κατεβάζω βέβαια το demo για να το δοκιμάσω!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, yazidis είπε

Έχει παίξει κανείς το nba 2k21 στο switch? Βλέπω το έχουν βγάλει καλή προσφορά αλλά είναι και τεράστιο σε μέγεθος 😕

Και κάτι ακόμα.. Αν αγορασω δεύτερη κάρτα SD, μπορώ να μεταφέρω όλα τα παιχνίδια εκεί μαζί με τα save?

nba live 2005 γραφικά αλλά παίζει κομπλέ, επίσης με joycons διπλό είναι καρκίνος, λείπουν κουμπιά.

Επεξ/σία από I'm_busy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό είναι ότι δεν γίνεται να μπει η Ευρωλίγκα ή κανένα άλλο ευρωπαϊκό πρωτάθλημα πχ το ισπανικό . Μόνο ομάδες του ΝΒΑ και είναι βαρετό αυτό, για μένα προσωπικά. Έχω το nba2k20, το είχα πάρει πέρυσι προσφορά στα 2.99 ευρώ νομίζω, αλλά δεν κατάφερα να βρω τρόπο να παίξω με άλλες ομάδες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Καλσηπερα ! Μια ερωτηση για οποιον γνωριζει :

Σκέφτομαι να χτυπήσω το famicom detective club σε physical , και ο μονος τροπος φαινετε να ειναι το Play Asia . Δεν εχω αγορασει κατι  απο εκει μεχρι στιγμης και ηθελα να ρωτησω αν κανεις εχει εμπερια απο το συγκεκριμενο shop και αν θα χρειαστει τελωνείο. Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
16 hours ago, Choronzon said:

Καλσηπερα ! Μια ερωτηση για οποιον γνωριζει :

Σκέφτομαι να χτυπήσω το famicom detective club σε physical , και ο μονος τροπος φαινετε να ειναι το Play Asia . Δεν εχω αγορασει κατι  απο εκει μεχρι στιγμης και ηθελα να ρωτησω αν κανεις εχει εμπερια απο το συγκεκριμενο shop και αν θα χρειαστει τελωνείο. Ευχαριστω!

So, το play-asia σου δίνει δύο economy επιλογές στο shipping. Η μία περιλαμβάνει τον φόρο και το τελωνείο, η άλλη είναι απλό δέμα (με tracking και οι δύο επιλογές). Όσες φορές έχω χρησιμοποιήσει την υπηρεσία προπληρωμής τελωνείου στο αμερικάνικο και στο γιαπωνέζικο amazon, τα πράγματα μπήκαν και βγήκαν από το τελωνείο χωρίς να χρειαστεί να πληρώσω κάτι έξτρα, οπότε φαντάζομαι πως κάτι αντίστοιχο θα γίνεται και εδώ.

Το θέμα είναι ότι με προπληρωμή το Famicom Detective Club βγαίνει στα €152, ενώ ως απλό δέμα βγαίνει στα €118, είναι μεγάλη η διαφορά.

Στη θέση σου θα το ρίσκαρα ως απλό δέμα και θα ζητούσα από το κατάστημα να μην γράψει τιμή επάνω στο δέμα. Αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα γλυτώσεις το τελωνείο στο τέλος, το οποίο πάνω κάτω στα ίδια χρήματα με αυτά της προπληρωμής θα σου βγει, το πολύ να σου βγει κανά 10άρικο παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα μάγκες, το switch pro έχει αρχίσει να γίνεται κάτι σαν μύθος ή υπάρχει σοβαρό ενδεχόμενο να βγει μέσα στους επόμενους μήνες? δηλαδή υπάρχει κάποια σοβαρή ένδειξη η μπα? Επίσης σκέφτομαι να κάνω ένα switch δώρο στον ανιψιό μου (11 ετών),  best option zelda botw για να μυηθεί στην κονσόλα έτσι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 minute ago, Secret said:

Καλησπέρα μάγκες, το switch pro έχει αρχίσει να γίνεται κάτι σαν μύθος ή υπάρχει σοβαρό ενδεχόμενο να βγει μέσα στους επόμενους μήνες? δηλαδή υπάρχει κάποια σοβαρή ένδειξη η μπα? Επίσης σκέφτομαι να κάνω ένα switch δώρο στον ανιψιό μου (11 ετών),  best option zelda botw για να μυηθεί στην κονσόλα έτσι? 

Εάν βγει Switch Pro, το πιθανότερο είναι πως θα βγει πριν τις γιορτές και το δεύτερο πιθανότερο να βγει τέλος Σεπτέμβρη, όπως είχε βγει το Lite. Αυτή την στιγμή υπάρχουν αρκετές σοβαρές ενδείξεις, αλλά είναι ακριβώς αυτό και τίποτα περισσότερο: ενδείξεις.

Το BotW είναι πολύ καλή επιλογή για 11 ετών, κατά την γνώμη μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...