Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Nα πουμε κιολας οτι το "switch pro" φημολογειται(grain of salt)  πως θα  ανακοινωΘει σημερα,με βαση τους γνωστους-εγκυρους insiders στις 4 ή 5 το απογευμα ,οπως ειχε κανει με το switch lite.Αντε να δουμε.

 

Επεξ/σία από dekulinkgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
9 minutes ago, dekulinkgr said:

Nα πουμε κιολας οτι το "switch pro" φημολογειται(grain of salt)  πως θα  ανακοινωΘει σημερα,με βαση τους γνωστους-εγκυρους insiders στις 4 ή 5 το απογευμα ,οπως ειχε κανει με το switch lite.Αντε να δουμε.

 

Θα ξενερώσω την ζωή μου αν το κάνουν πάλι έτσι, μια random Πέμπτη να πετάξουν ένα βιντεάκι με ολοκαίνουρια κονσόλα από το πουθενά. Ολόκληρο event πρέπει να στήσουν κανονικά.

Πολύ «Sony» την έχουν δει τελευταία...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

Θα ξενερώσω την ζωή μου αν το κάνουν πάλι έτσι, μια random Πέμπτη να πετάξουν ένα βιντεάκι με ολοκαίνουρια κονσόλα από το πουθενά. Ολόκληρο event πρέπει να στήσουν κανονικά.

Πολύ «Sony» την έχουν δει τελευταία...

Πραγματικα αντι να περιμενουν 2 εβδομαδες μιας και εφτασε η Ε3.Βεβαια θελουν λογικα να βγαλουν απο την μεση την νεα κονσολα για να δειξουν στην Ε3 μονο παιχνιδια.

Edit

Και το eurogamer επιβεβαιωνει οτι θα ανακοινωθει πριν την Ε3 προκειμενου οι 3rd party να μπορουν να δειξουν τα παιχνιδια τους για την pro εκδοση

59 λεπτά πριν, I'm_busy είπε

False alarm τελικά το σκηνικό.

Δεν ειναι ξεκαθαρο αν οντως δεν λεγανε αληθεια.Θα μαθουμε σημερα αν τελικα ανακοινωθει ή οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να και κάτι ενδιαφέρον και απογοητευτικό ταυτόχρονα, αυτή η παρατήρηση είναι αρκετά λογική και ταυτόχρονα καταστρέφει κάθε όνειρο για pokemon region βασισμένο στην ελλάδα.

 

Επεξ/σία από I'm_busy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dekulinkgr είπε

Πραγματικα αντι να περιμενουν 2 εβδομαδες μιας και εφτασε η Ε3.Βεβαια θελουν λογικα να βγαλουν απο την μεση την νεα κονσολα για να δειξουν στην Ε3 μονο παιχνιδια.

Edit

Και το eurogamer επιβεβαιωνει οτι θα ανακοινωθει πριν την Ε3 προκειμενου οι 3rd party να μπορουν να δειξουν τα παιχνιδια τους για την pro εκδοση

Δεν ειναι ξεκαθαρο αν οντως δεν λεγανε αληθεια.Θα μαθουμε σημερα αν τελικα ανακοινωθει ή οχι.

Για να δούμε.

Θα μάθουμε σήμερα αν θα είμαστε 400;;; ευρώ φτωχότεροι τον Σεπτέμβρη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, johnny7_7 είπε

Για να δούμε.

Θα μάθουμε σήμερα αν θα είμαστε 400;;; ευρώ φτωχότεροι τον Σεπτέμβρη;

Α) Θα σταματήσει στα 400;

Β) Σεπτέμβρη θα κυκλοφορήσει, το θέμα ειναι πότε θα το βρούμε :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, papp0us είπε

Α) Θα σταματήσει στα 400;

Β) Σεπτέμβρη θα κυκλοφορήσει, το θέμα ειναι πότε θα το βρούμε :P

 

Για ελλάδα μιλάμε, και λιγότερα να στείλουν στη cdmedia εμείς απ το φορουμ είμαστε καλυμμένοι 😄

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, papp0us είπε

Α) Θα σταματήσει στα 400;

Β) Σεπτέμβρη θα κυκλοφορήσει, το θέμα ειναι πότε θα το βρούμε :P

 

Λες να μας τα πάρουν οι απηυδισμένοι που περιμένουν το ps5;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πιστεύω θα ισχύσει η φήμη όπου έλεγε ότι το νέο nsw θα εχει πάνω κάτω οσο το παλιό δλδ περίπου 300+ δολάρια msrp και θα χει κανα 100ρικο το dock ξεχωριστά..

..πιο πολυ μου μοιάζει για κίνηση Ν αυτο,απ’το να βγάλει μια κονσόλα στα 400 όπου θα ειναι πιο αδύναμη απ’τα δίδυμα PS5 Xbox

..θα δείξει 

Οπως και να’χει σίγουρα για μενα δεν θα ειναι day 1 αγορά ,μιας που το εχω μισο χρόνο το nsw και με καλύπτει αφάνταστα προς το παρόν 

👍🏻

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, mAs_81 είπε

Εγω πιστεύω θα ισχύσει η φήμη όπου έλεγε ότι το νέο nsw θα εχει πάνω κάτω οσο το παλιό δλδ περίπου 300+ δολάρια msrp και θα χει κανα 100ρικο το dock ξεχωριστά..

..πιο πολυ μου μοιάζει για κίνηση Ν αυτο,απ’το να βγάλει μια κονσόλα στα 400 όπου θα ειναι πιο αδύναμη απ’τα δίδυμα PS5 Xbox

..θα δείξει 

Οπως και να’χει σίγουρα για μενα δεν θα ειναι day 1 αγορά ,μιας που το εχω μισο χρόνο το nsw και με καλύπτει αφάνταστα προς το παρόν 

👍🏻

Ή, όπως είπες κιόλας στο περίπου, δε θα έχει μέσα στο κουτί dock και φορτιστή και θα σκάσει πάλι στα 360.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως και να εχει θα πρέπει να ειναι ανταγωνιστική ετσι ωστε να επαναληφθεί οσο γίνεται ο θρίαμβος του og nsw

Άλλωστε και άλλοι παίκτες μπαίνουν στην handheld κατηγορία σιγα σιγα…

Εκτός απο AYA NEO ,  GPD WIN κτλ,μπαίνει και η valve στο παιχνίδι , φήμες λένε … :

https://arstechnica.com/gaming/2021/05/exclusive-valve-is-making-a-switch-like-portable-gaming-pc/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Mιας και κανεις δεν το εχει αναφερει,για τους φαν των pokemon

 

Πρέπει το καλοκαίρι να βάλω μπρος να παίξω τα original, για να δω τα remakes! Preorder και στα 2 (1 remake + Arceus) μόλις τα φέρει η CD Media.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Blossom Tales στα 3,74€

Το είχαν προτείνει κάποτε εδώ μέσα παιδιά και όντως είναι ωραίο παιχνιδάκι! Σε αυτή την τιμή ειδικά είναι τέλειο!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...