Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
16 hours ago, imr said:

Μου ήρθε μέιλ για προσφορά στο darksiders. 

Ότι θα το πάρω κάποια στιγμή θα το πάρω. Το θέμα είναι αν βγαίνει συχνά σε προσφορά (γιατί στην καλύτερη θα το πιάσω από Σεπτέμβρη. )

Επίσης αν τρέχει καλά στο switch η να το δω για pc 

Το πρώτο παίζει μπόμπα, το έκανα revisit σε performance mode πριν κανά χρόνο στο Switch και ήταν απολαυστικό. Μετά έβαλα το 2ο και σε 3 λεπτά (με το ρολόι) είχε γίνει uninstalled και έγινε re-installed σε πισί που μπορεί να παιχτεί ανθρώπινα. Στο 2ο μιλάμε σου βγαίνουν τα μάτια σε NSw, δεν καταλαβαίνω γιατί το έβγαλαν καν.

Το Genesis δεν το έχω δοκιμάσει, αλλά δεν βρίσκω λόγο να μην παίζει καλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

57 λεπτά πριν, Malthador είπε

Το Genesis δεν το έχω δοκιμάσει, αλλά δεν βρίσκω λόγο να μην παίζει καλά.

το genesis το έπαιξα πρόσφατα σε co op με φίλο μου κ μπορώ να πω οτι δεν αξίζει για co op, υπάρχει κ  bug σε ένα boss που πρέπει να κάνεις restart την πίστα άμα σου τύχει, κάτι που συμβαίνει συχνά εκεί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
31 minutes ago, lysopaine said:

το genesis το έπαιξα πρόσφατα σε co op με φίλο μου κ μπορώ να πω οτι δεν αξίζει για co op, υπάρχει κ  bug σε ένα boss που πρέπει να κάνεις restart την πίστα άμα σου τύχει, κάτι που συμβαίνει συχνά εκεί 

Ναι, οκ, εννοούσα από άποψη performance, δεν το έχω παίξει και δεν ξέρω τι bugs μπορεί να έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/5/2021 στις 1:01 ΜΜ, I'm_busy είπε

E2duU74X0AAxIYz.jpg.700fe27b98f75c971bf4c8354f38775c.jpg

Amazon μεξικού, έγινε γκάφα προφανώς αλλά αμα ισχύει όντως είναι θέμα ημερών να σκάσει η επίσημη ανακοίνωση.

Ακόμα περιμένουμε από ανάλογο "λάθος" το Half-life 3.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Fulgore είπε

Γινε λιγο πιο συγκεκριμενος σε ποιο απο τα 3 παιχνιδια αναφερεσαι και για τι τιμη/προσφορα.

 

4 ώρες πριν, ikaruga24 είπε

Απέφυγε το 2. Τα άλλα δύο τρέχουν άψογα στο switch. Το θέμα είναι πως το 2 και 3 πρέπει να τα παίξεις pc για να ολοκληρώσεις το στόρι. 

 

3 ώρες πριν, Malthador είπε

Το πρώτο παίζει μπόμπα, το έκανα revisit σε performance mode πριν κανά χρόνο στο Switch και ήταν απολαυστικό. Μετά έβαλα το 2ο και σε 3 λεπτά (με το ρολόι) είχε γίνει uninstalled και έγινε re-installed σε πισί που μπορεί να παιχτεί ανθρώπινα. Στο 2ο μιλάμε σου βγαίνουν τα μάτια σε NSw, δεν καταλαβαίνω γιατί το έβγαλαν καν.

Το Genesis δεν το έχω δοκιμάσει, αλλά δεν βρίσκω λόγο να μην παίζει καλά.

Thanks, αναφερομαι στο  Warmastered Edition.

Δεν εχω καμια επαφη με την σειρα αλλα θα ηθελα, οποτε μαλλον θα το παρω να υπαρχει στο backlog

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, imr είπε

Μου ήρθε μέιλ για προσφορά στο darksiders. 

Ότι θα το πάρω κάποια στιγμή θα το πάρω. Το θέμα είναι αν βγαίνει συχνά σε προσφορά (γιατί στην καλύτερη θα το πιάσω από Σεπτέμβρη. )

Επίσης αν τρέχει καλά στο switch η να το δω για pc 

Εαν η τιμη του Darksiders warmastered edition ειναι στα 15ευρω οπως βλεπω για το Switch,τοτε εννοειται οτι μονοδρομος(εαν δεν σε ενδιαφερει η φορητοτητα παντα)ειναι η αγορα του στο pc. 5ευρω εχει απο epic games store ή κοντα στο 1.5-2ευρω απο cdkeys/eneba.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 01/06/2021 at 01:35, Malthador said:

Ο οποιοσδήποτε μπορεί αυτή τη στιγμή να κάνει μια πρόγνωση για τη μέρα με μεγάλη επιτυχία του τύπου 10% σχεδόν..άμα συμπεριλάβεις και τα μοτίβα της ninty μπορείς άνετα να υποθέσεις οτι θα γίνει ή αυτή τη πέμπτη ή την επόμενη κατά της 4-5 το απογεύμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους. Για βοηθηστε λίγο εσείς που είσαστε νεότεροι και τα ξέρετε καλύτερα. Κάτι έχω πατήσει εγώ ή ο γιος μου και πχ στο ΦΙΦΑ 21 (και στο 18 το ίδιο ήταν) και ενώ γράφει το username που έχουμε επιλέξει, έχει δίπλα μια αλβανική σημαία. Προφανώς και φυσικά δεν είμαι ρατσιστής, απλά μάλλον ίσως από την αρχή πατήθηκε η σημαία αυτή ως "πρώτη" στην αλφαβητικη σειρα και τώρα που το συνειδητοποίησα δεν βρίσκω να το διορθώσω. Πώς αλλάζει βρε παιδιά αυτό? Θέλω την δική μας να βάλω την Έλληνικβ.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας τα ζαλίσατε. Άντε βγάλτε το να τελειώνουμε.


Εν το μεταξύ, τι 399 ευρώ ρε? Πάλι διψήφια ποσοστά κέρδους θέλουν στο hardware day 1?
Λογικά αυτό σημαίνει ότι αν δεν σταματήσει η παραγωγή του απλού, η τιμή του δεν παίζει να αλλάξει... 🤮
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...