Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συμφωνω και εγω,αντε ανακοινωστε το να τελειωνουμε.Βαρεθηκαμε τοσο καιρο.

Bασικα οσο συνεχιζει να πουλαει σαν τρελο δεν προκειται  να πεσει η τιμη του.

Επεξ/σία από dekulinkgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
43 minutes ago, non-serviam said:

Εν το μεταξύ, τι 399 ευρώ ρε? Πάλι διψήφια ποσοστά κέρδους θέλουν στο hardware day 1?
Λογικά αυτό σημαίνει ότι αν δεν σταματήσει η παραγωγή του απλού, η τιμή του δεν παίζει να αλλάξει... 🤮
 

Αφού είστε θύματα ρε, και 500 ευρώ τιμή να βάλει πάλι day one θα τρέξετε να το αγοράσετε. Κι εγώ μαζί φυσικά, δεν βγάζω την ουρά μου.

Κατά τ' άλλα, η Nvidia έχει σταματήσει ήδη την παραγωγή Mariko, οπότε ότι μείνει θα ξεστοκαριστεί λογικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Bασικα οσο συνεχιζει να πουλαει σαν τρελο δεν προκειται ποτε να πεσει η τιμη του.

Δυστυχώς. Τουλάχιστον να φάνε τίποτα καλές καμπάνες για τα jc, πχ από ΕΕ μεριά, μπας και στρώσουν λίγο χαρακτήρα.

Γιατί οκ, μας πιάνουν που μας πιάνουν τον κώλο, τουλάχιστον να είναι μην και ελαττωματικό.

2 λεπτά πριν, Malthador είπε

Αφού είστε θύματα ρε, και 500 ευρώ τιμή να βάλει πάλι day one θα τρέξετε να το αγοράσετε. Κι εγώ μαζί φυσικά, δεν βγάζω την ουρά μου.

Κατά τ' άλλα, η Nvidia έχει σταματήσει ήδη την παραγωγή Mariko, οπότε ότι μείνει θα ξεστοκαριστεί λογικά.

Δεν διαφωνώ. Δυστυχώς μάλιστα έχω πάνω από ένα Switch. Βέβαια οι λόγοι είναι καθαρά συλλογής (κάτι ποκεμον, κάτι ΜΗ, κλπ), αλλά πάλι λεφτά πήραν αυτοί. Το θέμα είναι τουλάχιστον να είναι ολοκληρωμένο και λειτουργικό το προϊόν, όχι όπως τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα έλεγα ότι θα κυκλοφορήσει ενισχυμένη έκδοση και δεν υπήρχε καμία αμφιβολία περί αυτού ξεπερνώντας τους καλύτερους αναλυτές της βιομηχανίας (*βλέπε Michael Pachter). Δεν έχει σημασία που το επισήμανα εδώ και δύο - τρία χρόνια, σημασία έχει πως έπεσα μέσα. Τα κατάφερα!

tenor.gif

Επεξ/σία από mansa2k
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, mansa2k είπε

Τα έλεγα ότι θα κυκλοφορήσει ενισχυμένη έκδοση και δεν υπήρχε καμία αμφιβολία περί αυτού ξεπερνώντας τους καλύτερους αναλυτές της βιομηχανίας (*βλέπε Michael Pachter). Δεν έχει σημασία που το επισήμανα εδώ και δύο - τρία χρόνια, σημασία έχει πως έπεσα μέσα. Τα κατάφερα!

tenor.gif

"Νέα έκδοση Switch θα έρθει το επόμενο χρονικό διάστημα σύμφωνα με τον αναλυτή και γνώστη της βιομηχανίας Gaming, Leonidas Mansa2k"

"Μέσα στην πενταετία 2020-2025 η Nintendo θα κυκλοφορήσει νέο Switch" είχε δηλώσει o γνωστός Tipster του Instagram, 10 λεπτά μετά την επιβεβαίωση της Nintendo ότι θα κυκλοφορήσει νέα γενιά της δημοφιλέστατης κονσόλας, η οποία αντί για Joysticks θα έχει μακαρόνια πέννες, αφού σε δοκιμές που έγιναν οι αντοχές των μακαρονιών της Misko ήταν παρόμοιες με αυτές των Joycons.

🤣🤣

Άιντε να δουμε τι ψήνει πάλι η Nintendo.

Επεξ/σία από papp0us
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

E3 direct, διαρκειας 40 λεπτων, την τριτη 15 του μηνα στις 7 το απογευμα,ωρα ελλαδος.

Επιτελους zelda και metroid!!!

Τουλαχιστον ανακοινωσανε τα σχεδια τους για την Ε3.Οπως αναφερει το tweet το direct θα ειναι αφιερωμενο αποκλειστικα σε software,κυριως για το υπολοιπο του 21.

Οποτε με βαση ολα αυτα που εχουν διαρρευσει,αυριο λογικα,την ιδια ωρα θα εχουμε ανακοινωση του switch pro.

 

Επεξ/σία από dekulinkgr
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Malthador είπε

Αφού είστε θύματα ρε, και 500 ευρώ τιμή να βάλει πάλι day one θα τρέξετε να το αγοράσετε. Κι εγώ μαζί φυσικά, δεν βγάζω την ουρά μου.

Κατά τ' άλλα, η Nvidia έχει σταματήσει ήδη την παραγωγή Mariko, οπότε ότι μείνει θα ξεστοκαριστεί λογικά.

Καλά ρε παιδιά,τι το τόσο τρομερό θα έχει το καινούριο switch,που θα τρέξετε day one να το αγοράσετε;

Ειδικά αν υπάρχει ένα από τα twins,ποιος ο λόγος αγοράς;Εγω πάντως,η μοναδική περίπτωση να πάρω,θα είναι αν αναβαθμίζεται μόνο με το dock,για να βλέπω καλύτερη ανάλυση στην τηλεόραση,αλλιώς μένω όπως είναι.

Επεξ/σία από 26ska
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ερώτηση είναι, από τη στιγμή που ανακοινώθηκε ότι το Direct της Nintendo στην E3 θα αφορά μόνο software, μπορούμε να βγάλουμε κάποιο συμπέρασμα για το αναμενόμενο upgrade του Switch?

To ότι δεν θα παρουσιαζόταν το νεό μοντελο στην E3 το ξέραμε ήδη, για να κάνουν focus στα νέα games, οπότε γιατί η συγκεκριμένη αναφορά περί software exclusivity?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, mansa2k είπε

Τα έλεγα ότι θα κυκλοφορήσει ενισχυμένη έκδοση και δεν υπήρχε καμία αμφιβολία περί αυτού ξεπερνώντας τους καλύτερους αναλυτές της βιομηχανίας (*βλέπε Michael Pachter). Δεν έχει σημασία που το επισήμανα εδώ και δύο - τρία χρόνια, σημασία έχει πως έπεσα μέσα. Τα κατάφερα!

tenor.gif

Αυτα που διαβαζες σε φημες δηλαδη?

12 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

E3 direct, διαρκειας 40 λεπτων, την τριτη 15 του μηνα στις 7 το απογευμα,ωρα ελλαδος.

Επιτελους zelda και metroid!!!

Τουλαχιστον ανακοινωσανε τα σχεδια τους για την Ε3.Οπως αναφερει το tweet το direct θα ειναι αφιερωμενο αποκλειστικα σε software,κυριως για το υπολοιπο του 21.

Οποτε με βαση ολα αυτα που εχουν διαρρευσει,αυριο λογικα,την ιδια ωρα θα εχουμε ανακοινωση του switch pro.

 

Οι φημες λενε για 4 του μηνος για την επισημη ανακοινωση του  switch pro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Plot twist: μετά τις πρόσφατες ανακοινώσεις της AMD για mobile soc με samsung και rdna2, και τον software based αντίπαλο του dlss, βγαίνει αύριο η Ν και ανακοινώνει το Pro με Samy/AMD chip και μαζί update στο απλό μοντέλο για first party games με το FSR. 😆

Spoiler

Που για σοβαρή εταιρία θα ήταν ένα άψογο μοντέλο...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 26ska είπε

Καλά ρε παιδιά,τι το τόσο τρομερό θα έχει το καινούριο switch,που θα τρέξετε day one να το αγοράσετε;

Εχουν ακουστει διαφορα απο τις ως τωρα φημες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dekulinkgr είπε

E3 direct, διαρκειας 40 λεπτων, την τριτη 15 του μηνα στις 7 το απογευμα,ωρα ελλαδος.

Επιτελους zelda και metroid!!!

Τουλαχιστον ανακοινωσανε τα σχεδια τους για την Ε3.Οπως αναφερει το tweet το direct θα ειναι αφιερωμενο αποκλειστικα σε software,κυριως για το υπολοιπο του 21.

Οποτε με βαση ολα αυτα που εχουν διαρρευσει,αυριο λογικα,την ιδια ωρα θα εχουμε ανακοινωση του switch pro.

 

Οοοοοοολεεεεεεε......

1 ώρα πριν, 26ska είπε

Καλά ρε παιδιά,τι το τόσο τρομερό θα έχει το καινούριο switch,που θα τρέξετε day one να το αγοράσετε;

Ειδικά αν υπάρχει ένα από τα twins,ποιος ο λόγος αγοράς;Εγω πάντως,η μοναδική περίπτωση να πάρω,θα είναι αν αναβαθμίζεται μόνο με το dock,για να βλέπω καλύτερη ανάλυση στην τηλεόραση,αλλιώς μένω όπως είναι.

Καλύτερα fps σε σχέση με το og

Καλύτερη και μεγαλύτερη οθόνη

4κ ανάλυση

Built in bluetooth

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...