Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, I'm_busy είπε

Ένα πολύ καλό render που θα ήθελα να μοιάζει έτσι το doc του. Άμα προσέξετε στο stick του joycon έχει λευκή επιφάνεια από κάτω που σημαίνει είτε είναι λάθος του τύπου που έκανε τη δουλειά είτε είναι αληθινό και το έκαναν για να fixαρουν το πρόβλημα με το drift (να μη μπαίνει σκόνη).

EDIT: παίζει κ αυτό

  Απόκρυψη περιεχομένων

E2-WHW1WUAI5c1J?format=jpg&name=medium

 

Οπότε είτε είναι αληθινό είτε είναι ψεύτικο. Ένα από τα δύο σίγουρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το fan άρχισε να κάνει έναν μεταλλικό θόρυβο. Πως είναι η διαδικασία με την εγγύηση; (το έχω δύο μήνες περίπου) στο κατάστημα η στον επίσημο απευθύνομαι; γνωρίζει κάποιος; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, sarakinos είπε

Παιδιά το fan άρχισε να κάνει έναν μεταλλικό θόρυβο. Πως είναι η διαδικασία με την εγγύηση; (το έχω δύο μήνες περίπου) στο κατάστημα η στον επίσημο απευθύνομαι; γνωρίζει κάποιος; 

μπαίνεις στη σελίδα της cd media ο συμπληρώνεις την φόρμα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/6/2021 στις 7:21 ΠΜ, dekulinkgr είπε

Μπορει να μην ειδαμε το switch pro αλλα τουλαχιστον κατι μαθαμε χθες.

Εγινε leaked απο το επισημο site του SMTV ,η ημερομηνια κυκλοφοριας του παιχνιδιου για τις 11 Νοεμβρη.Φανταζομαι το εχεις ηδη δει ετσι @ikaruga24 ??

Πάνω κάτω εκεί το περίμενα, Οκτώβριος ή Νοέμβριος. Άψογα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέτε να δούμε σήμερα το νέο μοντέλο? Άκουσε κανείς κάτι? Συνήθως Τρίτη και Πέμπτη σκάνε τέτοια νέα απ τη ninty και άμα αναλογιστούμε το μοτίβο της gamefreak να σκάει Pokemon direct Πέμπτες και πριν την Ε3 τότε μας μένει η Τρίτη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, I'm_busy είπε

Λέτε να δούμε σήμερα το νέο μοντέλο? Άκουσε κανείς κάτι? Συνήθως Τρίτη και Πέμπτη σκάνε τέτοια νέα απ τη ninty και άμα αναλογιστούμε το μοτίβο της gamefreak να σκάει Pokemon direct Πέμπτες και πριν την Ε3 τότε μας μένει η Τρίτη. 

Όσα ξέρεις ξέρουμε. Σύντομα θα μάθουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, ditsikts είπε

Το switch pro μαλλον θα ειναι η πρωτη κονσολα που θα κανω preorder. Ειδιακα αν συνοδευτει με ωραια games

Preorder ούτε φασολάδα απο τη μάνα μου.

Θα βγεί, θα δουμε τι είναι, τι παραπάνω έχει απο το απλό, τι παιχνίδια θα το συνοδεύουν που ΔΕΝ θα έχει το απλό(αν υπάρχουν τέτοια) , θα κυκλοφορήσει και κανα 6μηνο, και κατα τα Χριστούγεννα (του 22 οπως πάνε οι διαθεσιμότητες) βλέπουμε.

Να πω την αλήθεια μου δεν έχω ιδιαίτερες απαιτήσεις από ανάλυση/framerate, για τη δουλειά που το θέλω μια χαρά μου κάνει και το Switch τώρα.

Αν το προ ειναι ΠΟΛΥ καλύτερο ή έχει τίποτα παιχνίδια σαν το Persona 5(τυχαίο παράδειγμα)  π.χ που θα τρέχουν μονο εκει να το συζητήσουμε :P 

Επεξ/σία από papp0us
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, I'm_busy είπε

Λέτε να δούμε σήμερα το νέο μοντέλο? Άκουσε κανείς κάτι? Συνήθως Τρίτη και Πέμπτη σκάνε τέτοια νέα απ τη ninty και άμα αναλογιστούμε το μοτίβο της gamefreak να σκάει Pokemon direct Πέμπτες και πριν την Ε3 τότε μας μένει η Τρίτη. 

Μετα την απογοητευση που εφαγαν ορισμενοι την προηγουμενη εβδομαδα με βαση βεβαια τις διαφορες φημες,νομιζω πλεον οτι εχει πεσει τρελα το ολο ενδιαφερον,ειδικα μιας και το επικοινωνιακο κομματι της Ν δεν ειναι οτι το καλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...