Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το ιδιο το update βλεπω και αναφερει 

https://en-americas-support.nintendo.com/app/answers/detail/a_id/22525/~/nintendo-switch-system-updates-and-change-history#v1203

Ver. 12.0.3 (Released June 7, 2021)

General system stability improvements to enhance the user's experience.

Τωρα γιατι το εκαναν αυτο,ακομα αγνωστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού έπαιζα για 4 μήνες μονο Hades, πήρα και τερμάτισα 100% το Ori the Will of Wisps το οποιο ειναι απλά υπέροχο όπως και το πρώτο, με πολύ πιο πλούσια features.

Εφόσον θα έχω ελευθερο χρόνο για 2-3 εβδομάδες, παράγγειλα το Crash 4 σε physical και ως fan platformers είμαι σίγουρος πως θα περάσω αρκετά καλα.

Σκέφτομαι τώρα να τραβήξω την σκανδάλη και για το Super Mario 3D World + Bowser's Fury, αλλά δεν ειμαι σιγουρος.

Γενικώς παίρνω λίγα παιχνιδια αλλα μου αρέσει να τα ολοκληρώνω όσο περισσοτερο γινεται και να έχουν λογο για replay, όπως το Donkey Kong που το εχω τερματήσει πολλες φορές σε normal mode και με μονο χαρακτήρα. Το Super Mario 3D φαίνεται να δίνει περισσοτερους λόγους να επιστρέφεις σε αυτο σε αντιθεση με το Mario Odyssea οπου okay, βαρεθηκα με τα άπειρα και δυσκολα αστερια.

Περιμένω πως και πως για

  • Silksong
  • EastWard
  • Pokemon Diamond

Αν μπορούσα να τα επαιρνα αυτα τώρα νομίζω δεν θα χρειαζόμουν κανένα άλλο παιχνίδι για το 2021. Επιπλέον, έχοντας το Lite απο την στιγμή που κυκλοφόρησε, ειμαι και εγώ σίγουρος υποψήφιος του Pro.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Προσωπικά δεν συνάντησα πρόβλημα, κανονικά κατεβαίνουν τα games και τα updates από το eshop, αλλά αν έχετε πρόβλημα, λογικά θα λυθεί μέσα στις επόμενες μέρες.

Edit: Και όντως, και η Ν για connectivity issues σχολίασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέμπτη αύριο. Συνηθισμένη μέρα ανακοινώσεων...

Αν πάντως δεν έχουμε ούτε αύριο τίποτα, μην περιμένετε μέσα στο καλοκαίρι κάτι για switch pro, δεδομένου ότι στην e3 θα έχει μόνο software.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας. Βρε παιδιά υπάρχει κάποιο προβλημα με το eshop?  Ή με τα update παιχνιδιών? Πχ το fortnight δεν κατεβάζει το update, κάποιο demo (οποιοδήποτε δεν το κατεβάζει), ενώ συνδέεται στο ίντερνετ πχ βλέπω βίντεο στο youtube. Τι γίνεται? Μου βγάζει ερρορ, αλλά μόνο σε μένα ή είναι κάτι γενικό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, anarchy79 είπε

Καλησπέρα σας. Βρε παιδιά υπάρχει κάποιο προβλημα με το eshop?  Ή με τα update παιχνιδιών? Πχ το fortnight δεν κατεβάζει το update, κάποιο demo (οποιοδήποτε δεν το κατεβάζει), ενώ συνδέεται στο ίντερνετ πχ βλέπω βίντεο στο youtube. Τι γίνεται? Μου βγάζει ερρορ, αλλά μόνο σε μένα ή είναι κάτι γενικό?

Εκανες χθες προχθές κανα Update την κονσόλα; 

 

Επεξ/σία από papp0us
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, anarchy79 είπε

Έχει το 12.0.3 ως system update.  Δεν ξέρω αν έκανε τέτοιο update, ο γιος μου το είχε.

ε ναι αυτό ειναι, έκανε *** στο Update η Ninty, και σε μερικά Switch δημιούργησε το πρόβλημα που έχεις και εσυ. Το απέσυρε το Update αλλα μερικοί το έκαναν. Λογικά θα βγάλει νέο Update γρήγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Malthador είπε

Το έχουν διορθώσει ήδη το λάθος υποτίθεται.

@anarchy79 κάνε ένα τσεκάρισμα πάλι στο System Update.

Το ίδιο γράφει στο σύστεμ απντειτ και πάλι δεν κατεβάζει. Λέτε να την πατήσω και να μείνει έτσι? Αλλού μπαίνει πάντως όπως είπα μπαίνει πχ youtube, among us και γενικά στο ίντερνετ.

IMG_20210609_224218.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
49 minutes ago, anarchy79 said:

Το ίδιο γράφει στο σύστεμ απντειτ και πάλι δεν κατεβάζει. Λέτε να την πατήσω και να μείνει έτσι? Αλλού μπαίνει πάντως όπως είπα μπαίνει πχ youtube, among us και γενικά στο ίντερνετ.

IMG_20210609_224218.jpg

Για δοκίμασε αυτά.

Βάλε τους DNS της Google, 8.8.8.8 και 8.8.4.4.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Malthador είπε

Για δοκίμασε αυτά.

Βάλε τους DNS της Google, 8.8.8.8 και 8.8.4.4.

Μπράβο ρε φίλε, να σαι καλά. Έπιασε αυτό με το dns, όλα τα άλλα τα είχα δοκιμάσει . Άρα τώρα το αφήνω έτσι και θα λειτουργεί. Πάντως μου κάνει παράξενο που μετά από update απλά "βουζωσε" και δεν κατεβαζε τίποτα.

 

 

Αφού δουλεύει όλα καλά. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hero?v=2021061209

screenshot01qakam.jpeg

Team up with Mario, Luigi, Princess Peach, Rabbid Peach, Rabbid Luigi, and their friends on a galactic journey to defeat a malevolent entity and save your Spark companions. Explore planets throughout the galaxy as you uncover mysterious secrets and compelling quests!
 

  • Build your dream team with three heroes from an eclectic roster of nine.
  • Take down all new bosses, along with some familiar enemies throughout the galaxy.
  • Rescue the adorable Sparks throughout the galaxy, who provide distinct powers that will help you in battle.
  • Unleash your heroes' skills but be strategic as you dash your enemies, team jump on your allies, and hide behind covers.
  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...