Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 λεπτά πριν, prefuse είπε

Αναφέρουν οτι έχει μεμβράνη και οχι τζαμάκι. Μήπως εννοούσες μεμβάνη;

Nαι οντως λαθος μου .Εγω δεν εχω βαλει ομως τιποτα στην οθονη.Καλυτερα να σου απαντησει καποιος που εχει βαλει καποιου ειδους προστασια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω βάλει tempered glass εγώ και αξίζει φουλ! Δεν φαίνεται καν αν φοράει κατι στην οθόνη,όλα λειτουργούν άψογα,και φυσικά σε περίπτωση πτώσης δεν υπάρχει περίπτωση να σπάσει η οθόνη! Καμία σχέση με μεμβράνη! Πήρα της orzly εγώ γιατί διάβασα σε ξένα φόρουμ είναι από τα καλύτερα! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως παιδιά μέχρι τώρα η Ε3 είναι απογοήτευση με εξαίρεση δύο τρία πραγματάκια. Προετοιμάστε τις προσδοκίες σας σε πολύ χαμηλά στάνταρ γιατί δεν αποκλείεται να φάμε τρελή απογοήτευση. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, kourt71724 είπε

Αν δεν δω Zelda θα τρελαθώ. 

Εγώ να δεις....

1 λεπτό πριν, ikaruga24 είπε

Πάντως παιδιά μέχρι τώρα η Ε3 είναι απογοήτευση με εξαίρεση δύο τρία πραγματάκια. Προετοιμάστε τις προσδοκίες σας σε πολύ χαμηλά στάνταρ γιατί δεν αποκλείεται να φάμε τρελή απογοήτευση. 

Κρατάω μικρό καλάθι. Δύσκολο χωρίς κανονική e3 να ανακοινωθούν τρελά πράγματα. Περιμένω τουλάχιστον να εμφανιστεί ένα από τα παρακάτω.

Botw2

Bayonetta 3

Meteoid prime 4

Donkey kong

Υπομονή και ες αύριον τα σπουδαία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φανταστειτε να δειξει αυριο μονο το skyward sword και οχι το botw2.....

Το τι κραξιμο,δικαιολογημενο εννοειται, εχει να φαει δεν λεγεται...

Επεξ/σία από dekulinkgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πιστεύω νέο Donkey Kong δεν παίζει να δούμε πριν την ανακοίνωση του Switch Pro.

 Οπως ειχα γράψει πριν καμια εβδομάδα, πήρα το Crash 4 και μετα απο αρκετες ώρες παιξίματος, και μετα απο 5-6 πλανήτες, έχω να πω πως δεν φτάνει μια απο θέμα ποιοτητας το DK σε τίποτα κατα την γνώμη μου! Γραφικα στο Switch, μουσική, design πιστών, design χαρακτήρων,  πλοκή, χρωματα και ζωντάνια,  ιδέες, μυστικά, boss, fights κτλ κτλ το DK πολύ ανώτερο κατα την γνώμη μου.

'Οποτε και αν βγει το καινούργιο θα το πάρω σίγουρα! Mε όσα διαβαζω τριγύρω, θεωρώ το Frozen Island είναι ακόμα παρα πολύ υποτιμημένο παιχνίδι για την αγάπη που του έδωσαν μια δεκαετία πίσω και μετα στο remaster. Ειναι κλασσικό.

Οποτε αν ήμουν Nintendo θα το άφηνα για release μετα το Pro έτσι ώστε να αξιοποιεί και τις νέες δυνατότητες της κονσόλας και να κρατήσει ψηλά τον ποιότητα της σειράς DK για άλλη μια 10τια!

Επεξ/σία από Te0sX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι στιγμής αυτά που έχω δει από E3 γενικά είναι απαγοητευτικά όλες παρουσιάσεις ακόμα και αυτή του xbox που οι xboxakiδες πανγηρίζουν λίγα ήταν τα game που άξιζαν. 

Περιμένω nintendo να κάνει την έκπληξη. 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Υπάρχει ένα κενό Σεπτεμβρίο-οκτωβριο και μετά Δεκέμβρη Γενάρη από first party και exclusives ,λογικά κάτι θα δείξουν για τότε ,τώρα τι θα είναι αυτό ....

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Φανταστειτε να δειξει αυριο μονο το skyward sword και οχι το botw2.....

Το τι κραξιμο,δικαιολογημενο εννοειται, εχει να φαει δεν λεγεται...

E33SnjtXMAILyfo?format=jpg&name=small

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...