Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Choronzon είπε

Υπάρχει ένα κενό Σεπτεμβρίο-οκτωβριο και μετά Δεκέμβρη Γενάρη από first party και exclusives ,λογικά κάτι θα δείξουν για τότε ,τώρα τι θα είναι αυτό ....

 

 

2 για τοτε τα ξέρουμε ήδη, pokemon bdsp/legend arceus. Με λίγη τύχη θα έχουμε Σεπτέμβρη τριλογία Metroid prime και Μάρτιο botw2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εγω δεν περιμενω πολλα πραγματα αυριο,περαν απο κατι σε Zelda λογω anniversary.

Απο την αλλη και το Splatoon 3 απο το πουθενα εσκασε σαν ανακοινωση,αρα βλεπουμε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, anarchy79 είπε

Τι ώρα Ελλάδος θα προβληθεί ?

Υπαρχει ο συνδεσμος στην αρχη της προηγουμενης σελιδας που λεει σε ποσες ωρες ξεκιναει.

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, anarchy79 είπε

Τι ώρα Ελλάδος θα προβληθεί ?

Θα διαρκεί 40 λεπτά και μετά ακολουθεί τρίωρο με παρουσίαση από το treehouse για να εκτονωθούμε ακόμα περισσότερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά και το φιάσκο της capcom νομίζω ότι έχω ήδη προετοιμάσει "my body" για ίδιου επιπέδου φιάσκο και για την Nintendo. Περιμέναμε greatness αλλά ειλικρινά βλέπω να παίρνουμε το τρίτο το μακρύτερο. Από τα 40 λεπτά τα 20 θα είναι Smash, τα 10 κάτι splatoon και ίσως κάνα Pokémon και τα υπόλοιπα indies και random περίεργα. 

Ούτε new switch, ούτε zelda, ούτε τίποτα. Για μεγάλες παρουσιάσεις από Σεπτέμβριο και μετά, ξεχάστε την Ε3. 

  • Like 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, ikaruga24 είπε

Μετά και το φιάσκο της capcom νομίζω ότι έχω ήδη προετοιμάσει "my body" για ίδιου επιπέδου φιάσκο και για την Nintendo. Περιμέναμε greatness αλλά ειλικρινά βλέπω να παίρνουμε το τρίτο το μακρύτερο. Από τα 40 λεπτά τα 20 θα είναι Smash, τα 10 κάτι splatoon και ίσως κάνα Pokémon και τα υπόλοιπα indies και random περίεργα. 

Ούτε new switch, ούτε zelda, ούτε τίποτα. Για μεγάλες παρουσιάσεις από Σεπτέμβριο και μετά, ξεχάστε την Ε3. 

Δε νομίζω να φάνε 20 λεπτά απ τα 40 στο smash, θα φανε ενα 5λεπτο να δείξουν τον νέο χαρακτήρα και μετά καμιά ώρα στο treehouse. Σίγουρα θα δείξουν κάτι για zelda, όχι botw2 φυσικά, και κάτι σε metroid και pokemon. Ότι μείνει μετά σε μικρότερους τίτλους όπως είπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, I'm_busy είπε

Δε νομίζω να φάνε 20 λεπτά απ τα 40 στο smash, θα φανε ενα 5λεπτο να δείξουν τον νέο χαρακτήρα και μετά καμιά ώρα στο treehouse. Σίγουρα θα δείξουν κάτι για zelda, όχι botw2 φυσικά, και κάτι σε metroid και pokemon. Ότι μείνει μετά σε μικρότερους τίτλους όπως είπες.

Δεν ξέρω φίλε, ως τώρα όλοι φιάσκο. Τα αποτελέσματα του Covid νομίζω είναι εμφανέστατα. Ειδικά η nintendo θεωρώ ότι επηρεάστηκε πιο πολύ από άλλους στο θέμα οπότε και μετά από όλα αυτά δεν περιμένω τίποτα σήμερα.

4 λεπτά πριν, pollop είπε

Θεωρείται δεδομένο οτι δεν θα παρουσιάσει νεα κονσόλα;

Μετά από όλα αυτά; Ναι, θεωρώ ότι σήμερα θα πάρουμε ένα τίποτα με μπόλικο καθόλου όπως λέγαμε και όταν είμασταν παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...