Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Persona 5 royal το νεο game της atlus οπου ειναι ps4 exclusive για την ωρα μιας και δεν ανακοινωθηκε αλλη κονσολα.24/4 το release.Ο joker στο smash αν θυμαμαι καλα καπου εκει πεφτει οποτε ισως ανακοινωσουν κατι οταν μπει στο game.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δυνατοί τίτλοι τον Απρίλιο. Εκτός από τα final fantasy έχουμε Vaporum το είδος του game που προσωπικά το λατρεύω δλδ dungeon crawling αλλά στην περίπτωση του Vaporum σε ποιο scifi setting.

Το game δεν είναι καινούργιο, κυκλοφορεί για το pc εδώ και δύο χρόνια και στο steam έχει πάρα πολύ καλές κριτικές. Θα το αγοράσω σίγουρα γιατί ειλικρινά είχε περάσει κάτω από τα radar μου όταν βγήκε στο pc.

Ενα άλλο ένδιαψέρον game είναι και το My Time At Portia που και αυτό κυκλοφόρησε πριν ένα μήνα στο pc και έχει πάρα πολύ καλές  κριτικές. 

Φυσικά όπως έχουμε αναφέρει και σε αυτό το νήμα βγαίνει και το Ace Attorney και αυτό ενδιαφέρον game και άλλο ένα αναμενόμενο game το Dragon's Dogma.

Το cuphead το έχουμε αναφέρει και πριν αλλά αυτό που μου κίνησε το ενδιαφέρον είναι και το anime game Our World is Ended που θα είναι ταυτόχρονη κυκλοφορία με τις εκδόσεις για pc και τις υπόλοιπες κονσόλες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει η όλη ταλαιπωρία να φτιάξω ξένα account (USA, JP) για να παίρνω καμία φορά καμία καλή προσφορά (πχ Goetia);
Γενικά είμαι φαν του φυσικού (πλην του PC βέβαια που δεν έχω κάποιο θέμα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Αξίζει η όλη ταλαιπωρία να φτιάξω ξένα account (USA, JP) για να παίρνω καμία φορά καμία καλή προσφορά (πχ Goetia);
Γενικά είμαι φαν του φυσικού (πλην του PC βέβαια που δεν έχω κάποιο θέμα).

Μα δεν χρειάζεται να φτιάξεις άλλο account παρά μόνο να αλλάζεις το region σου στο accounts.nintendo.com/login.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

15 minutes ago, non-serviam said:

Αξίζει η όλη ταλαιπωρία να φτιάξω ξένα account (USA, JP) για να παίρνω καμία φορά καμία καλή προσφορά (πχ Goetia);
Γενικά είμαι φαν του φυσικού (πλην του PC βέβαια που δεν έχω κάποιο θέμα).

 

Τo Goetia πάντως το έβαλαν και εδώ προσφορά στο 1€ ενώ είχε πέσει και παλιότερα τόσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, NickTG είπε

Τo Goetia πάντως το έβαλαν και εδώ προσφορά στο 1€ ενώ είχε πέσει και παλιότερα τόσο.

Δεν το είχα δει. Θενξ, το τσίμπισα.

 

49 λεπτά πριν, Sir_Teraflop είπε

Μα δεν χρειάζεται να φτιάξεις άλλο account παρά μόνο να αλλάζεις το region σου στο accounts.nintendo.com/login.

Το πρόβλημα δεν είναι οι αλλαγές του region αλλά οι μέθοδοι πληρωμής και, από ότι έχω διαβάσει, το ότι δεν σε αφήνει να το αλλάξεις με υπόλοιπο μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, non-serviam είπε
9 ώρες πριν, Sir_Teraflop είπε

Μα δεν χρειάζεται να φτιάξεις άλλο account παρά μόνο να αλλάζεις το region σου στο accounts.nintendo.com/login.

Το πρόβλημα δεν είναι οι αλλαγές του region αλλά οι μέθοδοι πληρωμής και, από ότι έχω διαβάσει, το ότι δεν σε αφήνει να το αλλάξεις με υπόλοιπο μέσα.

Όταν έχεις υπόλοιπο δεν στο αλλάζει αλλά γιατί να έχεις υπόλοιπο όταν έχεις επιλογή να πληρώσεις ακριβώς το κόστος που πρέπει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, ikaruga24 είπε

Όταν έχεις υπόλοιπο δεν στο αλλάζει αλλά γιατί να έχεις υπόλοιπο όταν έχεις επιλογή να πληρώσεις ακριβώς το κόστος που πρέπει; 

Αφού υποτίθεται δεν δέχεται κάρτες εκτός region και πρέπει να παίξεις μπάλα με "δωροκαρτες", που είναι συγκεκριμένα ποσά. Έχω χάσει επεισόδια; Γίνεται και αλλιώς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Professor Layton And The Curious Village Appears To Be Making The Switch

Μετά τον Phoenix Wright έρχεται και ο Layton στο NSw. 

Προσπαθούν να κάνουν το 3DS όσο πιο obsolete γίνεται, μέρα με τη μέρα. 

 

Επεξ/σία από Malthador
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, non-serviam είπε

Αφού υποτίθεται δεν δέχεται κάρτες εκτός region και πρέπει να παίξεις μπάλα με "δωροκαρτες", που είναι συγκεκριμένα ποσά. Έχω χάσει επεισόδια; Γίνεται και αλλιώς;

Εγώ πάντως στο south africa store μια χαρά αγοράζω και με ελληνική και με αγγλική κάρτα οπότε δεν ξέρω από που το άκουσες αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, ikaruga24 είπε

Εγώ πάντως στο south africa store μια χαρά αγοράζω και με ελληνική και με αγγλική κάρτα οπότε δεν ξέρω από που το άκουσες αυτό. 

Νομίζω και εδώ το γράφαμε και φυσικά σε "οδηγούς".  Ποια τράπεζα/κάρτα; Με έφτιαξες πάντως, θενξ. Μετα από δύο χρόνια θα μπω πλέον στην διαδικασία να τσιμπάω τίποτα και ηλεκτρονικά (κυρίως καμία προσφορά βέβαια, γιατί αγαπάμε το φυσικό).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσο απίστευτο και αν δείχνει η αριστερό εικόνα είναι η έκδοση για το switch σε σύγκριση με το xbox one !!

 

και ένα review του vr του switch 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
45 minutes ago, Sir_Teraflop said:

Αναμενόμενο. Και πολύ το άργησαν για να είμαι ειλικρινής, πίστευα ότι από τις αρχές του 2019 θα είχαν βγάλει revamp. Βρίσκω αρκετά ύποπτο το γεγονός ότι στο στρατόπεδο της Sony επικρατεί απόλυτη σιωπή. Η MS μας έχει ξεδιπλώσει το streaming-based σχέδιό της και για την Ν ξεκινησάν οι φήμες για revamp. Η Sony από την άλλη κάνει skip την Ε3, άγνωστο με τι σκοπούς. Εκτός αν σκοπεύει να ανακοινώσει PS5 σε κάποιο από τα direct της, που χλωμό το βλέπω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...