Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Φοβερο game. Τιποτα το επαναστατικο σαν gameplay αλλα εξαιρετικο σαν ατμοσφαιρα κ εμπειρια. Και πολυ καλη τιμη. Τωρα για το (μονο) digital...ouch.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, di maria kun είπε

α συμβαινει γενικα δηλ οχι μονο σε μενα

Όχι δεν συμβαίνει γενικά. Κάποιο θέμα υπάρχει. Σου βγάζει το ίδιο πρόβλημα και όταν το έχεις στο dock; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Bourdoulas είπε

Όχι δεν συμβαίνει γενικά. Κάποιο θέμα υπάρχει. Σου βγάζει το ίδιο πρόβλημα και όταν το έχεις στο dock; 

Τόσο καιρο handheld κανένα θέμα. Με το που το έβαλα θήκη το έκανε. Μετά από ένα ρισταρτ σταμάτησε. Αλλά εκνευρίστηκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, jon_pallis είπε

Παίζω απο την πρώτη ημέρα. Μια φορά πρώτος.

Έχω πάρει 5 νίκες μέχρι τώρα, αλλά πολύ ξύλο γενικά. Επίσης τις τελευταίες μέρες όντως τρώω περισσότερο ξύλο από κάθε άλλη φορά. Πλέον η 10άδα είναι κάθε 2-3 games, 20άδα σχεδόν πάντα. Αλλά έχω και 2-3 games χθεσινά που από τη θέση 80 έτρωγα άπειρο ξύλο και ούτε 50άδα δεν έφτανα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το LttP δεν καταλαβαίνω πως "κολλάει" χρονικά όταν υφίσταται ήδη το BotW και αναμένεται το Link's Awakening, υπάρχει ακόμα και 2D spin-off μέσω του Cadence of Hyrule. Βέβαια το ίδιο έγραφα και για το MP Trilogy αλλά τελικά το MP4 πήρε καθυστέρηση και πλέον έχει κάποιο νόημα η υποτιθέμενη κυκλοφορία του.

Αυτή η φημολογία μου θύμισε το πρωταπριλιάτικο Nintendo Direct βίντεο του IGN.

Επεξ/σία από mansa2k
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έχει κουράσει αυτό το πράγμα με το MPT. Ας το ανακοινώσουν επιτέλους αν το έχουν under development ή ας το διαψεύσουν αν δεν το έχουν. Είναι γελοίο αυτό το γαϊτανάκι πλέον.

Το P5 νομίζω ότι είναι αυτονόητο πως θα έρθει at some point στο NSw.

Το aLttP δεν βρίσκω λόγο να βγει στο NSw για την ώρα. Πιο λογικό θα μου φάνει να φέρουν τα Oracles με την μηχανή του LA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, αν κι εφ'όσον κάποιος ενδιαφέρεται, έχω καπαρωμένο ένα Dark Souls Remastered στα 20Ε (εν τέλει υπέκυψα στο Hollow Knight, το οποίο και έχω αμελήσει τόσο καιρό :P) από Γερμανό το οποίο τελικά δεν θα το πάρω. Όποιος μένει Αθήνα και έχει όρεξη να κατέβει κέντρο να το παραλάβει από το κατάστημα, δικό του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, RedAlert539 είπε

Φοβερο game. Τιποτα το επαναστατικο σαν gameplay αλλα εξαιρετικο σαν ατμοσφαιρα κ εμπειρια. Και πολυ καλη τιμη. Τωρα για το (μονο) digital...ouch.....

 

30,00 € στο switch για game που έχει παίξει στα μισά στο ps4 έστω και σε offer δεν το λες και πολύ καλή τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, ppage είπε

 Η εξαργύρωση του κουπονιού ισχύει για επόμενη αγορά διπλάσιας της αξίας του και άνω. Αυτό μου γράψανε... αρα μάλλον δεν κερδίζεις κάτι, εκτος αν θέλει κάποιος να αγοράσει την τηλεόραση

Ένα χειριστήριο και 2 παιχνίδια δλδ με -50% έκπτωση δλδ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, chill said:

30,00 € στο switch για game που έχει παίξει στα μισά στο ps4 έστω και σε offer δεν το λες και πολύ καλή τιμή.

 

Σας κλέβουν εκεί στο PS4. 

Με 1€ το έπαιξα στο Xbox One. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
9 minutes ago, NickTG said:

Σας κλέβουν εκεί στο PS4. 

Με 1€ το έπαιξα στο Xbox One. 

Πφ, κορόιδο είσαι, στο pc μου το έπαιξα τζάμπα.

16 hours ago, ppage said:

 Η εξαργύρωση του κουπονιού ισχύει για επόμενη αγορά διπλάσιας της αξίας του και άνω. Αυτό μου γράψανε... αρα μάλλον δεν κερδίζεις κάτι, εκτος αν θέλει κάποιος να αγοράσει την τηλεόραση

Τσιμπάς την προσφορά και αγοράζεις επιτόπου games αξίας €150 συμπληρώνοντας €12.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...