Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 ώρες πριν, RedAlert539 είπε

Φοβερο game. Τιποτα το επαναστατικο σαν gameplay αλλα εξαιρετικο σαν ατμοσφαιρα κ εμπειρια. Και πολυ καλη τιμη. Τωρα για το (μονο) digital...ouch.....

Κλασσικά με το που πουλήσει θα το βγάλουν και σε physical. Όπως κάνουν με αρκετά παιχνίδια.. το μπιφτέκι πάλι εμείς θα το φάμε που θα τα σκάσουμε. Έχω βαρεθεί αυτή τη κατάσταση με το βρομωdigital.. ή βγάλτε το μόνο digital ή δώστε και τα δύο μαζί.

15 ώρες πριν, RedAlert539 είπε

Φοβερο game. Τιποτα το επαναστατικο σαν gameplay αλλα εξαιρετικο σαν ατμοσφαιρα κ εμπειρια. Και πολυ καλη τιμη. Τωρα για το (μονο) digital...ouch.....

Κλασσικά με το που πουλήσει θα το βγάλουν και σε physical. Όπως κάνουν με αρκετά παιχνίδια.. το μπιφτέκι πάλι εμείς θα το φάμε που θα τα σκάσουμε. Έχω βαρεθεί αυτή τη κατάσταση με το βρομωdigital.. ή βγάλτε το μόνο digital ή δώστε και τα δύο μαζί.

15 ώρες πριν, RedAlert539 είπε

Φοβερο game. Τιποτα το επαναστατικο σαν gameplay αλλα εξαιρετικο σαν ατμοσφαιρα κ εμπειρια. Και πολυ καλη τιμη. Τωρα για το (μονο) digital...ouch.....

Κλασσικά με το που πουλήσει θα το βγάλουν και σε physical. Όπως κάνουν με αρκετά παιχνίδια.. το μπιφτέκι πάλι εμείς θα το φάμε που θα τα σκάσουμε. Έχω βαρεθεί αυτή τη κατάσταση με το βρομωdigital.. ή βγάλτε το μόνο digital ή δώστε και τα δύο μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, ppage είπε

Είχα όντος σκοπό, αλλα με τα εξτρα 75€ του Πλαισίου και τα 63€ της Eurobank...μαλλον πάνε περίπατο τα μεταχειρισμένα και τα σκρουτζομαγαζα

Απόκτησέ το τώρα και πάρε Κουπόνι αξίας 75€ για επόμενη αγορά!*

 

*Η ενέργεια ισχύει από 02/04 μέχρι και 07/04, ενώ οι αποδέκτες θα παραλάβουν το Κουπόνι μέσω mail εντός 48 ωρών από την αγορά. Το ποσό της αγοράς θα πρέπει να είναι ίσης ή μεγαλύτερης αξίας από την αξία του κουπονιού.

 

ΤΟ ΑΛΛΑΞΑΝΕ......ΤΡΕΧΤΕ ΚΟΣΜΕ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα τα bundle πλεον θα κυκλοφορουν με κωδικους αντι για τις κουτατες εκδοσεις των παιχνιδιων?

Ειδα unboxing στα bundle των pokemon,smash bros και mario odyssey και ειναι ολα με κωδικους.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Κώστας1 είπε

Επίσης έχει ασχοληθεί κανείς με Stardew Valley; Αν ναι,

α) αξίζει;

β) απαιτεί τόσο χρόνο για να κάνεις catch up με όλα συνεχώς και να το χαρείς;

έχω φάει καμια 100αρια ώρες. Έχει ΠΟΛΛΑ να κάνεις, δύσκολα γίνεται βαρετό, γιατι σου δίνει συνέχεια νέους στόχους, και έχει παρα πολλούς τρόπους να το παίξεις. Μπορείς να το παίξεις, αγρότης, βοσκός, η να πλακωθείς στα ορυχεία και να μην κάνεις τίποτα άλλο. Η και ολα μαζί. Νομίζω οτι για το Switch είναι κουτί ένα τέτοιο παιχνίδι, αφού λόγο των χαμηλών απαιτήσεων δεν πολυζορίζει και τη μπαταρία, και ξεχνάς να το κλείσεις. Απο μένα ειναι ναι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα κι εγώ από τις προσφορές του κωτσόβολου  τα mario party και new super mario bros deluxe στα 45 ευρώ το καθένα. Επίσης στο παρελθόν από κωτσόβολο έχω πάρει σε προσφορές:

arms  στα 30ε από 60ε, 

pro controller splatton 2 edition στα 51,5ε από 85ε,

joy cons neon yellow  στα 54ε από 90ε.

Συνολικό κέρδος 130 ευρώ,  όχι άσχημα 😃. Ελπίζω και άλλα καταστήματα (γκούχου , γκούχου public 🙄) να βάζουν αντίστοιχες προσφορές στο μέλλον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...