Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Gorbatsof είπε

Και εγώ θα ήθελα ένα κορυφαίο hw αλλά δε πρόκειται να με ενοχλήσουν τα γραφικά αν ένα παιχνίδι είναι πολύ καλό.Αυτο που με τρελαίνει είναι να έχει framedrops το παιχνίδι.Μου χαλάει όλη τη διασκέδαση.

Ούτε εμένα αλλά δεν ξέρω σε ότι έδειξαν έβλεπα frame drops. Επίσης υπάρχει και ένα όριο που ανέχομαι για τίτλο 2019+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

https://store.na.square-enix-games.com/en_US/product/562426/collection-of-mana-switch?utm_source=twitter_managame&utm_campaign=comphys_video__SQEXSOCIAL

40 ευρώ για digital είναι πολλά αλλά για physical μόνο και μόνο για ρετρο λαγνικούς λόγους θα χτυπηθεί!

Παρεπιπτόντως καλές προσφορές στο eshop!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Άθλια PC λέει ο άλλος, λολ.

Εντάξει, το Luigi's Mansion 3 είναι φλωριά για μπέμπηδες, όχι για macho ρσενικά όπως εμείς. Επίσης, who cares για Witcher 3, Alien: Isolation και Resident Evil: 5 + 6, είπαμε ότι από το «θέλω να παίξω multiplatfroms στο Switch» είμαστε στο «ποιός νοιάζεται για τα multiplatforms στο Switch» πλέον. Link's Awakening, Astral Chain και Marvel Ultimate Alliance 3 είναι περσινά ξινά σταφύλια.

Αλλά ρε σατανάδες, μόνο και μόνο για το No-More-φάκιν-Heroes-3 δέκα χρόνια μετά το 2, η Ν κέρδισε αυτήν και την επόμενη Ε3. Αυτό είναι το highlight της βραδιάς!

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, NickTG είπε

Είχα αρχίσει να πιστεύω πως μόνο εγώ το είδα! :P :P 

Οκ,μόλις συνειδητοποίησα ότι δε το έγραψα στα παιχνίδια που ανέφερα πιο πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παλι καλα που είχαμε και την παρουσια της νιντεντο.Και καταλάβαμε λιγο από κανονικη ε3 φετος.Μακραν η καλυτερη παρουσιαση στην φετινη ε3.45 λεπτα ασταμάτητα με παιχνίδια,παιχνιδια παιχνίδια.

Υ.Γ Με πραγματικο gameplay μεσα παιδια ε?Και όχι κουραστικο cgi

Επεξ/σία από spartan29gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

"τσο και λο" λεει ο ένας, η "Nintendo έσωσε την Ε3" λεει ο άλλος. Τόσο διαφορετικές οι απόψεις εδώ μέσα, λες και βλέπαμε διαφορετική παρουσίαση... εγώ πάντως με εξαίρεση το νέο Zelda δεν είδα κάποιο παιχνίδι που να ανυπομονώ να παίξω... και το κυριότερο, παιχνίδια όπως το No more heroes 3, ή το νέο Zelda αργούν πολύ... Astral Chain, Link's Awakening Daemon X Machina έρχονται το Σεπτέμβρη, πείτε μου έναν καλό τίτλο για το καλοκαίρι... Mόνο το Luigi 3...

Επεξ/σία από sotirisl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
5 minutes ago, sotirisl said:

"τσο και λο" λεει ο ένας, η "Nintendo έσωσε την Ε3" λεει ο άλλος. Τόσο διαφορετικές οι απόψεις εδώ μέσα, λες και βλέπαμε διαφορετική παρουσίαση... εγώ πάντως με εξαίρεση το νέο Zelda δεν είδα κάποιο παιχνίδι που να ανυπομονώ να παίξω...

Εγώ είδα τουλάχιστον 5...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...