Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

EΛαβε κανενας ακυρωτικο email απο Skybount οτι του ακυρωσαν την συλεκτικη??Χωρις λογο και αιτια μου στελνουν οτι η συλεκτικη που ειχα επιλεξει ακυρωθυκε και θα γινει επιστροφη των χρηματων... Οτι ναναι γαμω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Prospector8 είπε

EΛαβε κανενας ακυρωτικο email απο Skybount οτι του ακυρωσαν την συλεκτικη??Χωρις λογο και αιτια μου στελνουν οτι η συλεκτικη που ειχα επιλεξει ακυρωθυκε και θα γινει επιστροφη των χρηματων... Οτι ναναι γαμω..

Εμένα με έξυνε, αλλά τελικά κρατήθηκα... 😬

Αν πήρες το ultimate, μήπως τσέκαραν μεταφορικά και δεν έβγαιναν απλά; Οπότε και την ακύρωσαν. Στείλε εμαιλ, αλλιώς δεν θα μάθεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 minutes ago, Prospector8 said:

EΛαβε κανενας ακυρωτικο email απο Skybount οτι του ακυρωσαν την συλεκτικη??Χωρις λογο και αιτια μου στελνουν οτι η συλεκτικη που ειχα επιλεξει ακυρωθυκε και θα γινει επιστροφη των χρηματων... Οτι ναναι γαμω..

Μπήκα τώρα να δω και είναι ακόμα ενεργή η παραγγελία μου. 

On 28/06/2019 at 10:29, duende said:

ποσες ωρες φαγατε στο hollow knight?

Το άφησα στις 58 ώρες και κάτι λεπτά με 105% ολοκλήρωση. 

Δεν ασχολήθηκα καθόλου με Godmaster. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

REPORTS STATE THAT SONY DOESN'T SEE NINTENDO AS A MAJOR RIVAL IN NEXT-GEN, DUE TO A DIFFERENCE IN TARGET AUDIENCE

Nintendo Has No Plans To Censor Video Games Like Sony

Η Sony δεν απευθύνεται σε ανήλικα όπως η Nintendo, για αυτό λογοκρίνει τα βυζάκια και τα βρακάκια, είναι πολύ ανώριμα αυτά για το target audience στο οποίο απευθύνεται. 

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.resetera.com/threads/uk-mario-maker-1-ctr-2-f1-3-judgment-4-switch-is-up-bloodstained-opened-higher-on-switch-than-ps4-x1.126519/

Tο mario λογικο να παει πρωτο.Το bloodstained,παρα τα σοβαρα θεματα που εχει στο switch,εκανε μεγαλυτερο ανοιγμα απ'οτι κανανε τα twins combined.Λογικο ειναι καθως η κονσολα ειναι κομμενη και ραμμενη για τετοιου ειδους παιχνιδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...