Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

56 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Πολύ ωραίο το Astral Chain τελικά σε handheld mode.

Φοβόμουν για θολούρα αλλά φένεται να τρέχει native. Και είναι και πολύ εντυπωσιακό τεχνικά... Έχει μερικά εφέ εκρήξεων και particles που δεν τα περίμενα στο Switch.

Ξύσε μου και άλλες πληγές, θα το είχα ήδη μαζί με το Fire Emblem και τώρα όχι...πρέπει να περιμένω. Σε καμιά δεκαριά μέρες περίπου θα μπορέσω τουλάχιστον να πάρω το Fire Emblem. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 hour ago, Fulgore said:

Για καποιο περιεργο λογο εχει χαμηλο user score στο metacritic

https://www.metacritic.com/game/switch/astral-chain/user-reviews?sort-by=score&num_items=100

Νομιζω ειναι το πρωτο exclusive που βλεπω να εχει τοσο χαμηλο score και τετοια διαφορα απο τις κριτικες.

 

Ειδικά αυτός που έβαλε 1 γιατί θα έπρεπε τα κορίτσια να είναι γυμνά φαίνεται αξιόπιστος. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
20 minutes ago, NickTG said:

Ειδικά αυτός που έβαλε 1 γιατί θα έπρεπε τα κορίτσια να είναι γυμνά φαίνεται αξιόπιστος. 

Συγνώμη, τα κορίτσια είναι ντυμένα σε αυτό το game; 

Από μένα είναι ΟΧΙ, ακυρώνω την συλλεκτική. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 minutes ago, Malthador said:

Συγνώμη, τα κορίτσια είναι ντυμένα σε αυτό το game; 

Από μένα είναι ΟΧΙ, ακυρώνω την συλλεκτική. 

 

Και εγώ σκέφτομαι σοβαρά να μην παραλάβω! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Αξίζει το 10αρικο (πάνω κάτω) για το expansion του Mario + Rabbids?

φυσικά γενκά το game είναι ένας από τους καλύτερους τίτλους αλλά και το expansion έχει πλούσιο περιεχόμενο 

το έχουν στείλει εδώ και μέρες από game.co και φυσικά περιμένω τώρα την παραλαβή :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, chek2fire είπε

φυσικά γενκά το game είναι ένας από τους καλύτερους τίτλους αλλά και το expansion έχει πλούσιο περιεχόμενο 

το έχουν στείλει εδώ και μέρες από game.co και φυσικά περιμένω τώρα την παραλαβή :)

Το έχω τερματίσει το base game ήδη. Οπότε δεν ξέρω αν αξίζει να το πιάσω πάλι και να δώσω και τα 10+.

 

Ειλικρινά, βλέποντας γενικά στο metacritic review από χρήστες, καταλαβαίνεις γιατί δεν υπάρχει σωτηρία (και γιατί θα πρέπει να αφαιρεθεί η δυνατότητα αυτή από τους πολλούς). Πχ. (ένα ακόμα σημερινό παράδειγμα) ποιος σκατά πάει και βάζει ΜΗΔΕΝ στο Fear Inoculum γτχμ;

Επεξ/σία από non-serviam
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ σήμερα το Astral Chain και το έπαιξα για ένα δυωρο... Δεν με κράτησε... Απο όσα έχω δει μέχρι στιγμής, ένα 8.5 του βάζω. ειδικά μετα από όλο αυτό το hype, περίμενα κάτι πολύ καλύτερο... Αντίθετα, η μεγάλη έκπληξη της ημέρας είναι το Blair Witch! Τρομερή ατμόσφαιρα, κόλλησα πολύ άσχημα... Με βλέπω να το παρατάω το astral chain για λίγο καιρό... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, sotirisl είπε

Παρέλαβα και εγώ σήμερα το Astral Chain και το έπαιξα για ένα δυωρο... Δεν με κράτησε... Απο όσα έχω δει μέχρι στιγμής, ένα 8.5 του βάζω. ειδικά μετα από όλο αυτό το hype, περίμενα κάτι πολύ καλύτερο... Αντίθετα, η μεγάλη έκπληξη της ημέρας είναι το Blair Witch! Τρομερή ατμόσφαιρα, κόλλησα πολύ άσχημα... Με βλέπω να το παρατάω το astral chain για λίγο καιρό... 

Blair Witch που έπαιξες; Βγήκε κάποιο demo? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Blair Witch εχει βγει εδω και 2 μερες στο Xbox και μπορεις να το παιξεις στο Gamepass με την προσφορα των 2 ευρω για 2 μηνες. Σκεφτομαι να το παιξω αλλα μπορει να βγαλω καμια κραυγη αν σκιαχτω και θα νομιζουν οι γειτονες οτι μας κλεψανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, Fulgore είπε

Για καποιο περιεργο λογο εχει χαμηλο user score στο metacritic

https://www.metacritic.com/game/switch/astral-chain/user-reviews?sort-by=score&num_items=100

Νομιζω ειναι το πρωτο exclusive που βλεπω να εχει τοσο χαμηλο score και τετοια διαφορα απο τις κριτικες.

'Ελα ρε που παίρνετε στα σοβαρά τα user score στο metacritic. Αν είναι δυνατόν......

7 ώρες πριν, sotirisl είπε

Παρέλαβα και εγώ σήμερα το Astral Chain και το έπαιξα για ένα δυωρο... Δεν με κράτησε... Απο όσα έχω δει μέχρι στιγμής, ένα 8.5 του βάζω. ειδικά μετα από όλο αυτό το hype, περίμενα κάτι πολύ καλύτερο... Αντίθετα, η μεγάλη έκπληξη της ημέρας είναι το Blair Witch! Τρομερή ατμόσφαιρα, κόλλησα πολύ άσχημα... Με βλέπω να το παρατάω το astral chain για λίγο καιρό... 

'Οτι το 8.5 τώρα είναι άσχημο σκορ ας πούμε. Που να σου άρεσε κιόλας.

Επεξ/σία από RedAlert539
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, juliahna12 said:

Blair Witch που έπαιξες; Βγήκε κάποιο demo? 

εχει βγει κανονικά :) υπάρχει ακόμα και στο Steam...  Δεν θα βγει για Nintendo Switch...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, RedAlert539 είπε

'Ελα ρε που παίρνετε στα σοβαρά τα user score στο metacritic. Αν είναι δυνατόν......

Εμ πες τα και εσύ γιατί κάποιοι δεν μπορούν/θέλουν να το καταλάβουν με τίποτα. Μεγαλύτερη φύρα ακόμα και από πληρωμένα review. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

άμα το δείγμα γίνει πολύ μεγάλο (χιλιάδες) μια χαρά χρήσιμο είναι, λίγες εκατοντάδες δεν κάνουν δουλειά 

 

επίσης αν κάτσεις να διαβάσεις κάποια από αυτά, μπορεί να διαβάσεις αρκετά ενδιαφέρουσες απόψεις από τον κόσμο

 

εμένα πάντως γενικά με ενδιαφέρει περισσότερο η γνώμη ενός χρήστη (ή πολλών μαζί), από την γνώμη ενός "ειδικού"  που λόγω ηλικίας και μόνο θα έχει παίξει λιγότερα πράγματα από εμένα , άλλωστε δεν υπάρχει κάποιο αντικειμενικό κριτήριο που κάποιος γίνεται επαγγελματίας του είδους, ο,τι να ναι μπορεί να δεις να κάνει ένα review και πολλοί από αυτούς δεν κατανοούν βασικά πράγματα σε αυτό που παίζουν 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...