Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 31/8/2019 στις 2:01 ΠΜ, non-serviam είπε

Πχ. (ένα ακόμα σημερινό παράδειγμα) ποιος σκατά πάει και βάζει ΜΗΔΕΝ στο Fear Inoculum γτχμ;

σόρρυ για το off-topic, αλλά ΝΑΙ ΓΤΣΜ όχι και μηδεν... εκτός και αν ξέχασε να βάλει τον άσσο μπροστά.

Σίγουρα απ τα καλύτερα άλμπουμ τους (αν όχι το καλύτερο), θέλει πολλή σκέψη και μελέτη.

/end off-topic

περιμένω σήμερα να παραλάβω astral chain, έχω high hopes. Πάνω στην ώρα για διάλειμμα, που τελειώνω το 2ο playthrough του fire emblem 3H με τον Dimitri και πριν πιάσω το τρίτο του Claude.

Spoiler

(αλλά μιλάμε για πολύ ψυχάκιας ο Τάκης όμως)

Τσίμπησα επίσης για τον μικρό P2 το Team Sonic Racing, εντάξει, καλός ο Μάριο, αλλά σαν γέννημα θρέμμα Seg-ικός εγώ, θέλω να του δώσω την σωστή ανατροφή του παιδιού μου.

Επεξ/σία από MetalPrime
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ρωτήσω κάτι; Πέρα από το επίσημο dock της Nintendo που κοστίζει 75ευρώ, έχουμε καμία άλλη φτηνή επιλογή που να βγάζει το σήμα στην τηλεόραση;  Ξέρω ότι υπήρχαν 3rd party docks αλλά υπάρχει κίνδυνος να σου καταστραφεί το switch. Υπάρχει όμως κάποιο άλλο που να εγγυάται ότι δεν θα δημιουργηθεί πρόβλημα ή είμαστε καταδικασμένοι να αγοράσουμε μόνο το official της Nintendo?

Ευχαριστώ.

Επεξ/σία από nkarafo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 minutes ago, nkarafo said:

Να ρωτήσω κάτι; Πέρα από το επίσημο dock της Nintendo που κοστίζει 75ευρώ, έχουμε καμία άλλη φτηνή επιλογή που να βγάζει το σήμα στην τηλεόραση;  Ξέρω ότι υπήρχαν 3rd party docks αλλά υπάρχει κίνδυνος να σου καταστραφεί το switch. Υπάρχει όμως κάποιο άλλο που να εγγυάται ότι δεν θα δημιουργηθεί πρόβλημα ή είμαστε καταδικασμένοι να αγοράσουμε μόνο το official της Nintendo?

Ευχαριστώ.

Jumpgate.

Again: δεν παίρνω ευθύνη, εμένα μου δουλεύει κομπλέ πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Malthador είπε

Jumpgate.

Again: δεν παίρνω ευθύνη, εμένα μου δουλεύει κομπλέ πάντως.

Και εμένα το ίδιο, εδώ και ένα μήνα περίπου που το χρησιμοποιώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
4 minutes ago, Xentimus said:

Και εμένα το ίδιο, εδώ και ένα μήνα περίπου που το χρησιμοποιώ!

Εντάξει, είναι άρρωστη η υλοποίηση που έχουν κάνει. Πήρα στο εξοχικό μου μόνο το core και το NSw και έπαιζα στην τηλεόραση χωρίς να χρειάζεται να κουβαλάω dock μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Malthador είπε

Εντάξει, είναι άρρωστη η υλοποίηση που έχουν κάνει. Πήρα στο εξοχικό μου μόνο το core και το NSw και έπαιζα στην τηλεόραση χωρίς να χρειάζεται να κουβαλάω dock μαζί.

Ναι! είναι πολύ βολικό!! Μακάρι να μπορούσε να μπει πάνω και το switch όσο το έχω στο Satisfye !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, non-serviam είπε

Γαμημένο Αμαζον. Δεν είδα κίνηση τόσες μέρες για την παραγγελία που είχα κάνει για την Collector's του Astral Chain και χθες έστειλα εμαιλ. Μου απαντάνε σήμερα δεν είχε λεφτά η κάρτα σου και σου στείλαμε και εμαιλ. Το πρώτο σχετικό εμαιλ, εν το μεταξύ, που πήρα ήταν σήμερα, αφού είχα στείλει εμαιλ εγώ πρώτα, και στον λογαριασμό μου, από την προηγούμενη Κυριακή που το παρακολουθώ για να δω πότε θα φύγει, πρώτη φορά εμφανίστηκε σφάλμα πληρωμής σήμερα. Τώρα λένε είναι out of stock και δεν ξέρουν πότε και αν θα βρουν κομμάτι.
Εν το μεταξύ στην κάρτα μια χαρά λεφτά είχα, αλλά όπως διαπίστωσα σήμερα, το Αμαζον μου έχει κάνει δέσμευση για παραγγελία που βγήκε ένα κομμάτι εκτός στοκ (η προσφορά με 50% που είχε παίξει αυτή την βδομάδα). Οπότε ούτε η αποστολή έχει γίνει, ούτε το ποσό είναι διαθέσιμο και η απάντηση τους στο κράξιμο: ένα κουπόνι για 10 λίρες... 😡🤬

μια απο τα ίδια. πάνε να τραβήξουν λεφτά, μου λένε ότι δεν έχει η κάρτα, ανοίγω live chat support και μου γράφουνε ότι τώρα βλέπουνε ότι κανονικά τα πήρε τα χρήματα. (νομιζω έγινε τετάρτη ή πέμπτη αυτό). απο τότε είναι στο περίμενε για να μου το στείλουνε και δεν έχω κανένα νεο ή mail (amazon uk όλα αυτα, αγοράσμένο στις 58 λίρες, 26 Ιουνίου) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
24 minutes ago, paularas said:

μια απο τα ίδια. πάνε να τραβήξουν λεφτά, μου λένε ότι δεν έχει η κάρτα, ανοίγω live chat support και μου γράφουνε ότι τώρα βλέπουνε ότι κανονικά τα πήρε τα χρήματα. (νομιζω έγινε τετάρτη ή πέμπτη αυτό). απο τότε είναι στο περίμενε για να μου το στείλουνε και δεν έχω κανένα νεο ή mail (amazon uk όλα αυτα, αγοράσμένο στις 58 λίρες, 26 Ιουνίου) 

Κι εμένα μου είπαν τώρα ότι έχουν δεσμευτεί τα χρήματα και θα το στειλουν άμεσα. 

Τι να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας! 😉 Άρα αν αγοράσω αυτό το skull & co jumpgate μαζί με τον δικό του AC Adapter που προτείνει και που βγαίνει γύρω στα 53 ευρώ, απλά του βάζω και έναν μετατροπέα από την αμερικάνικη πρίζα σε ευρωπαική (ελληνική) και δουλεύει; Ή μήπως χρειάζεται κάτι άλλο; Όταν λέω μετατροπέα εννοώ αυτό:

https://mobilecity.gr/el/lg-travel-charger/8557--h-220v-universal

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

Jumpgate.

Again: δεν παίρνω ευθύνη, εμένα μου δουλεύει κομπλέ πάντως.

χρειαζεται να αγορασεις κατι αλλο για τις ελληνικες πριζες? εχει μεσα ρευμα Η πρεπει να δωσω αλλα 19 για το ρευμα που εχει απο κατω το Skull & Co. 45W AC?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

με χαρα ειδα το blashpemous στα coming soon, στις 10/9 για 25 ευρωπουλα..το περιμενω με πολυ μεγαλο ενδιαφερον

Επεξ/σία από duende
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Malthador είπε

Jumpgate.

Again: δεν παίρνω ευθύνη, εμένα μου δουλεύει κομπλέ πάντως.

Παιδιά το χαλβαδιάζω μήνες τώρα. Υπάρχει θέμα τελωνείου ή φεύγει από καμία ευρωπαϊκή αποθήκη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, gust είπε

Παιδιά το χαλβαδιάζω μήνες τώρα. Υπάρχει θέμα τελωνείου ή φεύγει από καμία ευρωπαϊκή αποθήκη?

Δύο το έχουμε πάρει από εδώ και δεν έχει περάσει τελωνείο κανένα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσοι κανατε παραγγελια του zelda απο πλαισιο, τι σας βγαζει στη κατασταση παραγγελιας αν πατησετε το λινκ? εμενα μου βγαζει οτι δεν υπαρχει η σελιδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...