Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

42 λεπτά πριν, chek2fire είπε

τώρα μπήκα στο thegamecollection να δω την κατάσταση της παραγγελίας της orbital έκδοσης που πήρα από εκεί για το daemon x machina και ενώ πριν λίγες μέρες μου ήρθε email ότι χρεώθηκε η κάρτα κανονικά και όντος είχαν τραβήξει τα χρήματα τώρα στην κατάσταση της παραγγελίας βλέπω αναγραφόμενο αυτό εδώ :(

Τι γίνετε δεν μπορώ να καταλάβω. Πρώτη αγορά από αυτό το κατάστημα και δεν πάει καθόλου καλά. Οταν έκανα την αγορά δεν υπήρχε πουθενά η ένδειξη ότι δεν δέχονται παραγγελίες για εκτός Αγγλίας σύν ότι χρέωσαν κανονικά ευρωπαικά fee για αποστολή. 

Τώρα να δω όταν θα βγει τι θα γίνει με το game.

PLEASE NOTE - THIS PRODUCT ONLY SHIPS TO UK DELIVERY ADDRESSES. ALL ORDERS TO ADDRESSES OUTSIDE OF THE UK WILL BE CANCELLED.

Γενικά το κατάστημα είναι καλό. Κατά την εμπειρία μου (και αρκετών από όσο διαβάζω), αυτό και το Base είναι τα καλύτερα (μέχρι και τον φόρο για την Ελβετία βγάζουν, οπού αλλού τον διπλοπληρώνεις). Λογικά το σύστημα τους δεν έχει γνώση του βάρους/όγκου για να παίξει σωστή παραγγελία. Από παρατήρηση, φαίνεται να έχει γνώση σε επίπεδο παιχνιδιού ή κονσόλας. Οπότε καλύτερα στείλε ένα μήνυμα αν είναι αν σου επιστρέψουν τα λεφτά (ή έξτρα χρέωση για το μέγεθος/βάρος του προϊόντος).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, non-serviam είπε

Το Darkest Dungeon στις 19.99 λίρες + 2 μεταφορικά. Είναι η collector's με μπόλικα καλούδια.
Πολύ ωραίο παιχνιδάκι, ενώ κατά γενική ομολογία στο Switch είναι η καλύτερη έκδοση του.
 

800_Darkest-Dungeon-Switch-Collectors-Edition-Without-Coin_copy_1024x1024.png

 

Αυτη που εχεις βαλει φωτογραφια ειναι η signature edition. Η collector's που πουλανε ειναι μονο το παιχνιδι με ολα τα dlc's. Απο Σκρουτζομαγαζο το πηρα 28€ αν θυμαμαι καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Γενικά το κατάστημα είναι καλό. Κατά την εμπειρία μου (και αρκετών από όσο διαβάζω), αυτό και το Base είναι τα καλύτερα (μέχρι και τον φόρο για την Ελβετία βγάζουν, οπού αλλού τον διπλοπληρώνεις). Λογικά το σύστημα τους δεν έχει γνώση του βάρους/όγκου για να παίξει σωστή παραγγελία. Από παρατήρηση, φαίνεται να έχει γνώση σε επίπεδο παιχνιδιού ή κονσόλας. Οπότε καλύτερα στείλε ένα μήνυμα αν είναι αν σου επιστρέψουν τα λεφτά (ή έξτρα χρέωση για το μέγεθος/βάρος του προϊόντος).

τους έστειλα μνμ ήδη και τους έγραψα φυσικά ότι θέλω την κολέκτορα και ότι μπορώ να πληρώσω ακόμα και παραπάνω fee για να την στείλουν. Για να δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, petecj101 είπε

Αυτη που εχεις βαλει φωτογραφια ειναι η signature edition. Η collector's που πουλανε ειναι μονο το παιχνιδι με ολα τα dlc's. Απο Σκρουτζομαγαζο το πηρα 28€ αν θυμαμαι καλα.

Ριλι; Γτχμ, παντού αυτό μου έβγαλε για έκδοση... Κάτσε να το διορθώσω.
Τζάμπα η χαρά. Βέβαια καλύτερα από το να ανοίξω το πακέτο και να φάω φρίκη... 😥

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εν τω μεταξύ οι τελευταίες δεν ξέρω κι εγώ πόσες σελίδες είναι απλά "Το δράμα/κλάμα να βρούμε συλλεκτικές για switchοπαίχνιδα". 😲
Κάπου και που πετιέται κάνα review έτσι για να σπάει η μονοτονία 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, GeorgeMan είπε

Εν τω μεταξύ οι τελευταίες δεν ξέρω κι εγώ πόσες σελίδες είναι απλά "Το δράμα/κλάμα να βρούμε συλλεκτικές για switchοπαίχνιδα". 😲
Κάπου και που πετιέται κάνα review έτσι για να σπάει η μονοτονία 😛 

Εκεί μας κατάντησαν!!! 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
9 minutes ago, GeorgeMan said:

Εν τω μεταξύ οι τελευταίες δεν ξέρω κι εγώ πόσες σελίδες είναι απλά "Το δράμα/κλάμα να βρούμε συλλεκτικές για switchοπαίχνιδα". 😲
Κάπου και που πετιέται κάνα review έτσι για να σπάει η μονοτονία 😛 

Τι εννοείς; Δεν τα αγοράζουμε για το ράφι μόνο; 

Πρέπει να τα παίζουμε κιόλας;! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, non-serviam είπε

Πολύ ωραίο παιχνιδάκι, ενώ κατά γενική ομολογία στο Switch είναι η καλύτερη έκδοση του.

Αυτο που το διαβασες? Η καλυτερη εκδοση ειναι στο PC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, chek2fire είπε

τους έστειλα μνμ ήδη και τους έγραψα φυσικά ότι θέλω την κολέκτορα και ότι μπορώ να πληρώσω ακόμα και παραπάνω fee για να την στείλουν. Για να δούμε...

Θα σε εξυπηρετησουν στο εγγυωμαι. Δεν με εχουν αφησει ποτε παραπονουμενο και μαλιστα απαντανε γρηγορα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Δύο το έχουμε πάρει από εδώ και δεν έχει περάσει τελωνείο κανένα.

Εμένα πέρασε τελωνείο, αλλά ήταν μαζί με την skull & co case και gripcase...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

είδα ότι θα βγει το πρώτο ni no kuni στο switch και καραψήθηκα μιας και δεν είχα την ευκαιρία να το παίξω στο ps3

 

edit σε όλες θα βγει, αλλά μάλλον θα προτιμήσω το switch

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 minutes ago, logistoulis said:

είδα ότι θα βγει το πρώτο ni no kuni στο switch και καραψήθηκα μιας και δεν είχα την ευκαιρία να το παίξω στο ps3

edit σε όλες θα βγει, αλλά μάλλον θα προτιμήσω το switch

Σε ότι δεν απαιτεί 60 καρέ, το προτιμάμε πάντα στο NSw για να το παίζουμε (sic) κρυφά κάτω από τα σκεπάσματα. 

In other news μου ήρθε σήμερα το Astral Chain, ενώ έφυγε χθες από την αποθήκη του Amazon. Σφαίρα λέμε. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Malthador είπε

Σε ότι δεν απαιτεί 60 καρέ, το προτιμάμε πάντα στο NSw για να το παίζουμε (sic) κρυφά κάτω από τα σκεπάσματα. 

In other news μου ήρθε σήμερα το Astral Chain, ενώ έφυγε χθες από την αποθήκη του Amazon. Σφαίρα λέμε. 

έχω μπει ακριβώς στην απαραίτητη ψυχολογία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...