Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Μόνο 30€ το snes χειριστήριο (το αγοράζουν μόνο άτομα που έχουν το online).

και 20ευρω μεταφορικα απο αγγλια αρα συνολο 50. και τα nes controller 60εχουν αλλα +20 μεταφορικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον ενω ηταν γεματο direct με πολλα παιχνιδια θα πω τα παραπονα μου.Μονο εγω προτιμω gb παιχνιδια αντι snes στο online??

Και το μεγαλυτερο παραπονο....Παλι τιποτα απο metroid😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Λοιπον ενω ηταν γεματο direct με πολλα παιχνιδια θα πω τα παραπονα μου.Μονο εγω προτιμω gb παιχνιδια αντι snes στο online??

Και το μεγαλυτερο παραπονο....Παλι τιποτα απο metroid😕

το metroid ειχε ξεκινησει αλλα αλλαξε εταιρια που θα το φτιαξει οποτε παλι πισω στο 0. υπομονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

*** direct. Εδειξαν πολύ πράμα. Tokyo Mirage Sessions ρε κουφάλες αλλά πουθενά Xenoblade X. Το Town της game freak πλέον έχει πλήρης ονομασία little town hero. Τρομερό το sprite based intro του Terry Boggard για το smash και επίσης επίσημο ότι θα έρθουν και άλλοι χαρακτήρες πέρα αυτών που έχουν προγραμματισμένους. Daemon X machina demo τώρα σε λίγο. Shadow drop το Divinity original sin 2 ΜΑΖΙ με steam κοινά saves, το ευκολότερο double dip για εμένα που μπορούσαν να μου δώσουν. Pokemon δείχνει φοβερό. Εδειξαν αρκετούτσικο animal crossing άσχετα αν δεν είναι για εμένα. SNES games στην online πλατφόρμα στα ίδια χρήματα με αρκετά μεγάλη γκάμα παιχνιδιών. Μέχρι και εγώ το σκέφτομαι να την ξεκινήσω.

ΚΑΙ ΡΕ ΚΟΥΦΑΛΕΣ XENOBLADE CHRONICLES REMAKE με όνομα Xenoblade Chronicles definitive edition.

10/10 και μόνο για το Xenoblade.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτα απο metroid(εστω το trilogy του Wii),τιποτα απο bayonetta 3,τιποτα απο καποιο νεο Donkey Kong παιχνιδι.

Ωραια η ανακοινωση του Xenoblade(θα φυγει pre order)αλλα προσωπικα απογοήτευση με αλλο ενα Direct :( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, trevor belmont είπε

Προσπαθώ να παραγγείλω την daemon x machina orbital limited edition από game.co.uk αλλά μου γράφει στο τέλος συνεχώς payment failure είτε προσπαθώ να πληρώσω με PayPal είτε με την χρεωστική μου. Λεφτά μέσα έχει ούτως ή άλλως αν κ το game.co.uk στα τραβάει λίγο πριν στο στείλει. 

Παίζει να μν ολοκληρώνεται η πληρωμή εξαιτίας του βάρους της συλλεκτικής κ ότι βρίσκομαι Ελλάδα; Η astral chain collector s ήρθε κανονικά από game.co.uk πάντως.. 

Έχει προπαραγγειλει κάνεις άλλος από game.co.uk??

δεν στέλνει το game.co.uk  εκτός Αγγλίας δέματα που βγαίνουν πάνω από 100 λίρες νομίζω γιαυτό δεν σε αφήνει να ολοκληρώσεις την παραγγελία.

Μου ήρθε και απάντηση από το thegamecollection.net για την παραγγελία του orbital και μου έγραψαν ότι αυτό το warning το έχουν προσθέσει γιατί τους έχουν κάνει πάρα πολλές παραγγελίες από Αμερική και Αυστραλία και όλες αυτές θα φάνε ακύρωση καθώς τα κόστη αποστολής δεν καλύπτουν τα έξοδα για να τα στείλουν σε αυτές τις χώρες.

Εμένα επειδή είμαι εκτος αγγλίας με ρώτησαν αν θα δεχθώ το πακέτο όπως έρθει γιατί μου έγραψαν ότι δεν κάνουν refund και ούτε μπορουν να το ξαναστείλουν σε περίπτωση αλλαγής αν είναι κατά την μεταφορά χτυπηθεί το πακέτο.

Φυσικά τους είπα να προχωρήσει η παραγγελία asap :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...