Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
4 hours ago, najinblue3 said:

κιτρινο > τιρκουαζ ιmho

Δυό 3DS έχω κρατήσει, το N3DSXL SNES edition και το πρώτο πρώτο που μου είχαν κάνει δώρο σε αυτό το χρώμα:

300px-Nintendo-3DS-AquaOpen.png

Με αυτή τη συσκευή στο χέρι, μου έχει πιάσει κοπέλα την κουβέντα για να μου πει «ουάου, τι είναι αυτό και τι ωραίο χρώμα που έχει» κλπ. True story.

Οπότε τιρκουάζ για πάντα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 minutes ago, lysopaine said:

ποιός ο λόγος να έχεις πάνω από ένα 3ds ?

Υπάρχει ένα μαθηματικό θεώρημα που λέει ότι ο αριθμός των φορητών κονσολών σε ένα σπίτι πρέπει να είναι ίσος με το πλήθος των τέκνων που έχεις συν ένα (για τον εαυτό σου).

Όταν κάνεις παιδιά θα καταλάβεις!

Επεξ/σία από Malthador
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 minutes ago, lysopaine said:

ποιός ο λόγος να έχεις πάνω από ένα 3ds ?

Πολλά άτομα που θέλουν να παίζουν παράλληλα. 

 

Πολλές εκδόσεις της Nintendo που θες να τις πάρεις όλες. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, NickTG είπε

Πολλές εκδόσεις της Nintendo που θες να τις πάρεις όλες. 

Samus returns, Monster hunter 4u, Pokeball δεν γινεται να λειπουν απο καμια συλλογη 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 hours ago, najinblue3 said:

Samus returns, Monster hunter 4u, Pokeball δεν γινεται να λειπουν απο καμια συλλογη 😛

Προσωπικά με τρελαίνουν οι NES/SNES εκδόσεις ❤️ Αλλά no budget for that...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ερωτήσεις :

 

- στο dragon quest δεν απότυπώνονται στην οθόνη οι αλλαγές του gear. Σπαθί άλλαξα και οκ το είδα, αλλά ρόμπα παραμένει αυτή η αηδιαστική μωβε. 

Αρκετά pop ups καθώς προχωράς και εξαιρετικά μέτρια απεικόνιση στο φορητό. Καθόλου crisp τα γραφικά στην οθόνη. Ωραίο παιχνιδάκι αλλά αν είναι να το παίξω docked καλύτερα να το πάρω στο ps4. 

-Το divinity τι λέει στο switch. Το χω ήδη στο ps4 αλλά αν δεν το πάρω handheld δεν θα ασχοληθώ σοβαρά 😂. Πολύ δουλειά μέχρι τα Χριστούγεννα, γεράσαμε και δεν μας σηκώνει ούτε ο καναπές. Κρεββάτι μόνο σπίτι!!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, chill είπε

2 ερωτήσεις :

- στο dragon quest δεν απότυπώνονται στην οθόνη οι αλλαγές του gear. Σπαθί άλλαξα και οκ το είδα, αλλά ρόμπα παραμένει αυτή η αηδιαστική μωβε. 

Αρκετά pop ups καθώς προχωράς και εξαιρετικά μέτρια απεικόνιση στο φορητό. Καθόλου crisp τα γραφικά στην οθόνη. Ωραίο παιχνιδάκι αλλά αν είναι να το παίξω docked καλύτερα να το πάρω στο ps4. 

-Το divinity τι λέει στο switch. Το χω ήδη στο ps4 αλλά αν δεν το πάρω handheld δεν θα ασχοληθώ σοβαρά 😂. Πολύ δουλειά μέχρι τα Χριστούγεννα, γεράσαμε και δεν μας σηκώνει ούτε ο καναπές. Κρεββάτι μόνο σπίτι!!!! 

το divinity και μόνο που έχεις share τα save με το steam νομίζει αξίζει η αγορά του κυρίως για άτομα που μετακινούνται συνέχεια λόγο δουλειάς η υποχρεώσεων. Δλδ μπορεί να προχωράς το game όσο είσαι στον δρόμο και μετά να το συνεχίζεις στο pc σου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, chill είπε

- στο dragon quest δεν απότυπώνονται στην οθόνη οι αλλαγές του gear. Σπαθί άλλαξα και οκ το είδα, αλλά ρόμπα παραμένει αυτή η αηδιαστική μωβε. 

Αρκετά pop ups καθώς προχωράς και εξαιρετικά μέτρια απεικόνιση στο φορητό. Καθόλου crisp τα γραφικά στην οθόνη. Ωραίο παιχνιδάκι αλλά αν είναι να το παίξω docked καλύτερα να το πάρω στο ps4. 

Υπαρχουν συγκεκριμενες στολες οι οποιες σου αλλαζουν την εμφανιση.

Τωρα για το κομματι της αποδοσης εχε υποψη σου οτι μονο στο pc τρεχει στα 60+fps το παιχνιδι. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 hours ago, GeorgeMan said:

Προσωπικά με τρελαίνουν οι NES/SNES εκδόσεις ❤️ Αλλά no budget for that...

Δεν έχω 2 μήνες που έχω το OG Switch και 1 μήνα που έχω το SNES N3DSXL. Αν βγάλει SNES Edition Switch Lite μάντεψε ποιος θα το πάρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Snolly είπε

Δεν έχω 2 μήνες που έχω το OG Switch και 1 μήνα που έχω το SNES N3DSXL. Αν βγάλει SNES Edition Switch Lite μάντεψε ποιος θα το πάρω.

Και εγώ τρέχοντας :D 

Τωρα με τις retro συλλογές που δινουν με το NSO θα είναι λιιιιιιιιγο πιο immersive ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...