Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 hours ago, ison said:

Τα sony gold δουλευουν απο οσο ξερω

Επιβεβαιώνω.

1 hour ago, duende said:

με τι bluetooth dongle? ακουστικα εχω, ποιο usb-c dongle να αγορασω δε ξερω

Δεν είναι bluetooth τα SONY Gold, ειναι RF με δικό τους dongle που είναι συμβατό με το Switch. Η μόνη διαφορά με το PS4 είναι πως στο PS4 οταν ειναι συνδεδεμενο το dongle και σβηστά τα ακουστικά ο ήχος πάει στην τηλεόραση ενώ στο switch αν συνδεσεις το dongle χάνεται ο ήχος έχεις δεν έχεις αναμμένα τα ακουστικά. Που σημαίνει πως αν θες να παίξεις με ή χωρίς ακουστικά πρέπει να βαζεις/βγαζεις το dongle.

 

Bluetooth dongle δοκιμασμενο και σε αξιοπρεπη τιμη: https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07NWCHBKW/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o03_s01?ie=UTF8&psc=1

2 minutes ago, james9tito said:

Υπο επεξεργασια και εμενα το LA στο public. Ελπιζω για κατι καλο εδω αν και Πλαισιο δεν μου εχει ριξει ακυρο ακομα. 

Αν στο τέλος μείνει κανείς με παραπάνω από 1 ενδιαφέρομαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη που εχω βαλει απο το Πλαισιο την εχω βαλει παραλαβη απο Mall. Οποτε αν με καλυψει το Public στη Λαμια που μενω θα ενημερωσω να την παρει καποιος απο το νημα.(Αν δεν εχει ριξει ακυρο το Πλαισιο βεβαια)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου έστειλαν email από τον Γερμανό και μου είπαν ότι η παραγγελία θα παραδοθεί κανονικά στις 20 του μήνα. Για να δούμε 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω βαλει σε πλαισιο και public, αν δε φαω ακυρο, μπορω να παραλαβω τη δευτερη και να τη δωσω σε καποιο μελος αρκει να ερθει ο ιδιος να τη παραλαβει απο καλλιθεα η πειραια

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, duende said:

εγω εχω βαλει σε πλαισιο και public, αν δε φαω ακυρο, μπορω να παραλαβω τη δευτερη και να τη δωσω σε καποιο μελος αρκει να ερθει ο ιδιος να τη παραλαβει απο καλλιθεα η πειραια

δίπλα είμαστε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Snolly είπε

δίπλα είμαστε.

το ξερω, το αναφερω επειδη δεν εχω μεταφορικο. οποιος θελει ερχεται και το παιρνει, πρωτα ο Θεος αν δε φαμε ακυρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογω ταξιδιου στην Αθηνα για μια βδομαδα τσιμπησα το astral chain μαζι με το bayonetta 2 θα την περασω ζαχαρη εν καιρω θα τσιμπησω το daemon X Machina και το wolfeinstein youngblood. Αυτο αξιζει καθολου στο switch?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lysopaine είπε

έχω διαβάσει καλά λόγια για αυτό και μιας και το είχε δώσει τσάμπα το επικ λέω να το παίξω στον υπολογιστή

Το παιχνίδι - η ιστορια ξεκινά (κατά την αποψη μου) λιγο αργά. Κάντε λιγάκι υπομονή, μετα "ανοίγει" αρκετά η ιστορία, θα καταλάβετε!!! 

Όσο για το ηχητικό κομμάτι... χωρίς σχόλια :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, lak10 είπε

το wolfeinstein youngblood. Αυτο αξιζει καθολου στο switch?

Οχι δεν αξιζει,ουτε στο Switch,ουτε γενικα σαν παιχνιδι σε full price.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, MetalPrime είπε

θέλεις να πεις ότι την μουσική την έγραψε ο Wilson?!?!?! (αγαπημένο συγκρότημα οι Porcupine Tree)

Insta-buy και ας είναι φλότσα το παιχνίδι (που δεν θα είναι)

edit: είδα το trailer... φαίνεται αρκετά ενδιαφέρον και προβλέπεται πολύ κλάμα.

Ναι, ειναι για την ακριβεια διασκευες του ιδιου απο τη σολο δουλεια του, ειδικα απο το The Raven That Refused To Sing

Αν δεν εχεις ακουσει τα σολο του, τα προτεινω με κλειστα ματια. Ειναι πραγματικα να κι ενα. Εμενα μου αρεσουν περισσοτερο απο Porcupine Tree -- και λατρευω PT.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Οχι δεν αξιζει,ουτε στο Switch,ουτε γενικα σαν παιχνιδι σε full price.

στα 37?

Επεξ/σία από lak10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρετε.

Έχω ένα θέμα με το Switch Pro Controller. Ο αριστερός μοχλός μένει κολλημένος μερικές φορές πάνω αριστερά ή κάτω δεξιά (διαγώνια). Μετά το κουνάς λίγο και επανέρχεται. Αλλά είναι εκνευριστικό γιατί όταν παίζεις απαιτητικά παιχνίδια όπως πχ Astral Chain που χρησιμοποιεί όλα τα πλήκτρα και και τους 2 μοχλούς, κάποιες φορές παίζει μόνο του και χάνεις την μπάλα! Δεν μιλάω για drifting - είναι άλλο θέμα - κατά τα άλλα στο calibrate στις ρυθμίσεις, είναι όλα εντάξει. Ο δεξί μοχλός είναι τέλειος. Μπορώ να το φτιάξω με κάποιο τρόπο μόνος μου ή θα πρέπει να το στείλω σε service? Δοκίμασα και να βάλω λίγο υγρό WD-40 που είναι για σκουριές κλπ αλλά τίποτα... ☹️

Η Nintendo μήπως απέλυσε τους παλαιούς μηχανικούς τους και πήρε καινούριους; Πολλά θέματα με τα χειριστήρια τώρα τελευταία που παλαιότερα πολύ δύσκολα να άκουγες παρόμοιες καταστάσεις! 👎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, nkarafo είπε

Χαίρετε.

Έχω ένα θέμα με το Switch Pro Controller. Ο αριστερός μοχλός μένει κολλημένος μερικές φορές πάνω αριστερά ή κάτω δεξιά (διαγώνια). Μετά το κουνάς λίγο και επανέρχεται. Αλλά είναι εκνευριστικό γιατί όταν παίζεις απαιτητικά παιχνίδια όπως πχ Astral Chain που χρησιμοποιεί όλα τα πλήκτρα και και τους 2 μοχλούς, κάποιες φορές παίζει μόνο του και χάνεις την μπάλα! Δεν μιλάω για drifting - είναι άλλο θέμα - κατά τα άλλα στο calibrate στις ρυθμίσεις, είναι όλα εντάξει. Ο δεξί μοχλός είναι τέλειος. Μπορώ να το φτιάξω με κάποιο τρόπο μόνος μου ή θα πρέπει να το στείλω σε service? Δοκίμασα και να βάλω λίγο υγρό WD-40 που είναι για σκουριές κλπ αλλά τίποτα... ☹️

Η Nintendo μήπως απέλυσε τους παλαιούς μηχανικούς τους και πήρε καινούριους; Πολλά θέματα με τα χειριστήρια τώρα τελευταία που παλαιότερα πολύ δύσκολα να άκουγες παρόμοιες καταστάσεις! 👎

αν ειναι σε εγγυηση κακως εριξες σπρει, επρεπε να το στειλεις για αλλαγη μοχλου. ο,τι και να κανεις (φυσημα κλπ) ειναι προσωρινο, και το wd40 δεν κανει για αυτη τη δουλεια....

αγορασε απο amazon, ali κλπ ενα σετακι στικ να τα αλλαξεις μονος σου, δε νομιζω οτι σε καμια περιπτωση θα στο καλυψουν στην εγγυηση αμα το δουν μεσα τιγκα στο σπρει

 

btw ενα απο τα joycon που παρελαβα επισκευασμενα πριν 3 μηνες (χαλασαν στο 8μηνο) ηδη αρχισε να κολλαει...η μας δουλευουν εκει στη cdmedia οτι τα αλλαζουν η ειναι τοσο γτπ η ποιοτητα τους..τι να πω

Επεξ/σία από duende
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, nkarafo είπε

Χαίρετε.

Έχω ένα θέμα με το Switch Pro Controller. Ο αριστερός μοχλός μένει κολλημένος μερικές φορές πάνω αριστερά ή κάτω δεξιά (διαγώνια). Μετά το κουνάς λίγο και επανέρχεται. Αλλά είναι εκνευριστικό γιατί όταν παίζεις απαιτητικά παιχνίδια όπως πχ Astral Chain που χρησιμοποιεί όλα τα πλήκτρα και και τους 2 μοχλούς, κάποιες φορές παίζει μόνο του και χάνεις την μπάλα! Δεν μιλάω για drifting - είναι άλλο θέμα - κατά τα άλλα στο calibrate στις ρυθμίσεις, είναι όλα εντάξει. Ο δεξί μοχλός είναι τέλειος. Μπορώ να το φτιάξω με κάποιο τρόπο μόνος μου ή θα πρέπει να το στείλω σε service? Δοκίμασα και να βάλω λίγο υγρό WD-40 που είναι για σκουριές κλπ αλλά τίποτα... ☹️

Η Nintendo μήπως απέλυσε τους παλαιούς μηχανικούς τους και πήρε καινούριους; Πολλά θέματα με τα χειριστήρια τώρα τελευταία που παλαιότερα πολύ δύσκολα να άκουγες παρόμοιες καταστάσεις! 👎

wd40 σε πλαστικο; οτι χειρότερο. Αντε να έριχνες σπρει σιλικόνης. Αν εισαι σε εγγύηση στείλτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...