Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, MetalPrime είπε

διάρκεια; μικρούλι;

Ε ναι, πιστεύω μας πήρε 3 - 4 ώρες συνολο; Οσο έπρεπε ακριβώς. Χωρίς filler κλπ που δυστυχώς συναντάς σε πολλά παιχνίδια ίσα ίσα για να αυξήσουν διάρκεια...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, spinemm είπε

1 Ιολυιου με το που "την ανεβασαν"....και οταν μαλιστα του το ειπα, το αποδεχτηκε (ως προς την ημερομηνια) αλλα μου ειπε οτι ειχαν προλαβει αλλοι πριν απο εμενα (ΟΚ ειναι κατι που σιγουρα δεν μπορω να αποδειξω...) και ειχαν κανει το ιδιο, οταν του ειπα οτι δεν ειναι δικο μου θεμα το γεγονος οτι το site επετρεψε την προπαραγγελια και  οτι το "εξαντληθηκε" το εβγαλε μετα απο τουλαχιστον 5 ημερες αρα λογικα θα επρεπε να με καλυψει...μου απαντησε με αοριστολογιες και μπουρδολογιες, οποτε για να μην εκνευριστω και εγω παραπανω αποφασισα οτι επρεπε να του πω καλο βραδυ και να τον χαιρετησω...

Ειλικρινα μου ερχεται να τους προπαραγγειλω ή να παραγγειλω  Laptops αξιας ανω των 3000 το καθενα, και οτιδηποτε αλλο ακριβο εχουν, να τα πληρωσουν περιμενοντας οτι θα τα αγορασω, να τους το επιβεβαιωσω στο γνωστο τηλεφωνημα που κανουν και αφου τα φερουν να τους ριξω εγω ακυρο....

γι αυτο ακονιζω τα μαχαιρια  ^ επειδη στην περιπτωση του  Γερμανου ετρεξα και εδωσα τα λεφτα μπροστα στα  μεσα  Ιουλιου ...  μια φορα το εχω  ξανακανει αυτο στην ζωη μου, τοτε με την climax του bayonetta apo CD Japan, δεσμευσανε το ποσο καπου 40 μερες πριν στειλουνε το πακετο και  δικαιως ! γιατι  επρεπε να πανε στο ιαπωνικο μαγαζι και να το αγορασουν αυτοι για μενα  ... ( proxy shopping ) 

το υποκαταστημα του τριτου Ράιχ   ειναι 2 βηματα απο την δουλεια μου, θα φερω και την real life Nabooru μαζι να τα κανουμε ολα λιμπα ! [ το ραντεβου της Παρασκευης ακυρωθηκε αλλα κονομησα τον αριθμο της σημερα :D ( χωρις να τον ζητησω κιολας  😉 ) ]

 

edit : οι αμαζονες καλα ξηγηθηκανε παντως

Your item(s) is (are) being sent by UPS. Your tracking number is 1Z962V1234FTOUKEVGENO. Depending on the delivery method you chose, it's possible that the tracking information might not be visible immediately. Learn more about Tracking.

If you have a mobile device, you can use the free Amazon Mobile App to receive delivery notifications and track your parcel on the go.

Delivery Information
 
 
blocked.gif

 

 

£103.32
Επεξ/σία από SoFGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
38 minutes ago, mansa2k said:

Πλάκα φαίνεται να έχει με τα RPG elements, καλύτερα όμως η Ν να το τροφοδοτούσε συνεχώς με περιεχόμενο. Προφανώς αν πετύχει θα κυκλοφορήσουν περισσότερο σχετικό software. Συγκριτικά με το Labo το βρίσκω περισσότερο ενδιαφέρον.

Ωραίο φαίνεται, θα το τσιμπήσω μάλλον. Θα έχει πλάκα και για παρέα.

Τι κατακόκκινο μάτι έχει ο τύπος στο βίντεο; Μπαφιασμένος πήγε στο γύρισμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή βαρέθηκα τα χαζά από γερμανούς, κωτσόβολους και πλαίσια το αγόρασα από το store και μόλις τελείωσε το preloading. Δεν είναι η συλλεκτική αλλά θα ζήσω χωρίς αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, Malthador said:

Ωραίο φαίνεται, θα το τσιμπήσω μάλλον. Θα έχει πλάκα και για παρέα.

Τι κατακόκκινο μάτι έχει ο τύπος στο βίντεο; Μπαφιασμένος πήγε στο γύρισμα;

ίσως για αυτό γελάνε τόσο και φαίνονται τόσο ενθουσιασμένοι, τόση χαρά και χαμόγελο δεν εξηγείται αλλιώς!

πραγματικά όμως, τόσο γέλιο, τόσος ενθουσιασμός, τόση εκδήλωση θετικών συναισθημάτων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, mansa2k είπε

Πλάκα φαίνεται να έχει με τα RPG elements, καλύτερα όμως η Ν να το τροφοδοτούσε συνεχώς με περιεχόμενο. Προφανώς αν πετύχει θα κυκλοφορήσουν περισσότερο σχετικό software. Συγκριτικά με το Labo το βρίσκω περισσότερο ενδιαφέρον.

Ελπίζω σε 2 πραγματα

1- Να υποστηριχθει και με άλλους τίτλους.

2- Να μην εχει τιμη Labo(χλωμο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, TasosPk είπε

Ελπίζω σε 2 πραγματα

1- Να υποστηριχθει και με άλλους τίτλους.

2- Να μην εχει τιμη Labo(χλωμο)

και όμως τιμή labo θα έχει στα 79 ευρώ από τι είδα και βγαίνει στις 18 Οκτώβρη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/9/2019 στις 12:42 ΠΜ, juliahna12 είπε

Όντως εξαιρετικό το Blasphemous, υπέροχη ατμόσφαιρα, μέχρι τώρα (κανένα 2 ωρο) είναι τόσο δύσκολο όσο χρειάζεται, με σημαντικό κομμάτι το timing στο parry για counterattack. Ένα πράγμα σαν το parry που είχε στο Samus Return. 

Επίσης, εξαιρετική δουλειά στο lore του παιχνιδιού, σε βάζει πραγματικά στον κόσμο του παιχνιδιού. 

Daemon X Machina, πολύ τίμια τα review.. Εν αναμονή της συλλεκτικής από Amazon.. 

Ωραιο είναι το παίζω και εγώ atm, αλλά νομιζω τα bossed είναι αρκετά εύκολα και το parry window είναι τεράστιο.. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρη αγορά και από μένα!! Πρώτη φορά θέλω να βγει βέβαια και σε digital το bundle γιατί σίγουρα θα χρησιμοποιηθεί περισσότερο!! Πέρυσι τον χειμώνα με το boxing fitness με κάτι 12 ώρα μετά την δουλειά και μες το ψ..κρυο είχα κάνει κάτι ωραίες προπονήσεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για οποιον ενδιαφερεται και με την ελπιδα οτι δεν θα "φαμε" ΑΚΥΡΑ (γενικοτερα) τα PUBLIC ξαναεβγαλαν για προπαραγγελια το Link's Awakening Limited Edition

https://www.public.gr/product/gaming/games/nintendo-switch/the-legend-of-zelda:-links-awakening-limited-edition-nintendo-switch-game/prod10024823pp/

 

Επεξ/σία από spinemm
  • Like 6
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, ADHD είπε

Ωραιο είναι το παίζω και εγώ atm, αλλά νομιζω τα bossed είναι αρκετά εύκολα και το parry window είναι τεράστιο.. :P 

Χαχαχαχα όντως; Εντάξει, δεν είναι και Sekiro αλλά καλό είναι να μην είναι τοοοοσο μαζοχιστικο :D 

Παιδια, τωρα που ειπα για μαζοχισμό, έβγαλε ο Γερμανος το Dark Souls στα 19.99!

https://www.germanos.gr/product/dark-souls-remastered-nintendo-switch/20376238/  edit: Μαλλον βγήκε εκτός stock.

Επεξ/σία από juliahna12
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...