Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το campaign του smash με 95κατι% completion και true ending μου πήρε 44 ώρες, τεράστιο single player περιεχόμενο (έχει κι άλλα πράγματα να κάνεις, αλλά αυτό είναι το βασικό)  για ένα παιχνίδι που τελικά προορίζεται κυρίως για το online 

 

αυτά να τα βλέπουν μερικοί μερικοί που δίνουν single player περιεχόμενο για τα μάτια του κόσμου 

 

και γενικά με διαφορά το πιο vfm fighting , δεν είναι τυχαίες οι πωλήσεις του που αφήνουν τους πάντες χιλιόμετρα πίσω και μιλάμε για μια πλατφόρμα που έχει πουλήσει τις λιγότερες μονάδες από όλους τους υπόλοιπους 

Επεξ/σία από logistoulis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως ξεκίνησε να κινείται πάλι μόνο του το joy conαπο ότι μου λέει ο μικρός, το είδα και εγώ λίγο όταν έπαιζε. Το θέμα είναι ότι αρχές χρονιάς το έστειλα και το φτιαξανε και πάλι αρχίζει σιγά σιγά να "αυτονομείται" και να κινείται μόνο του. Είμαι μέσα στην εγγύηση, αλλά είναι αρνητικό αυτό. Φαντάζομαι θα μου το επισκευάσουν και δεύτερη φορά. Παρόλα αυτά, θα περιμενω λιγο ακόμα, για κάνα update controllers μπας και διορθωθεί διότι είναι μικρό ακόμα το πρόβλημα . Είναι ξενερωμα όμως, διότι η λογική λέει ότι θα το ξανακάνει και θα χρειαστεί να αγοράσω αλλα, ενώ δεν είναι υπαιτιότητα του χρήστη. Τελοσπαντων . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
22 minutes ago, anarchy79 said:

Εμένα πάντως ξεκίνησε να κινείται πάλι μόνο του το joy conαπο ότι μου λέει ο μικρός, το είδα και εγώ λίγο όταν έπαιζε. Το θέμα είναι ότι αρχές χρονιάς το έστειλα και το φτιαξανε και πάλι αρχίζει σιγά σιγά να "αυτονομείται" και να κινείται μόνο του. Είμαι μέσα στην εγγύηση, αλλά είναι αρνητικό αυτό. Φαντάζομαι θα μου το επισκευάσουν και δεύτερη φορά. Παρόλα αυτά, θα περιμενω λιγο ακόμα, για κάνα update controllers μπας και διορθωθεί διότι είναι μικρό ακόμα το πρόβλημα . Είναι ξενερωμα όμως, διότι η λογική λέει ότι θα το ξανακάνει και θα χρειαστεί να αγοράσω αλλα, ενώ δεν είναι υπαιτιότητα του χρήστη. Τελοσπαντων . 

Πάντως εμένα που είναι Δεκεμβρίου 2017 το Switch (αγορά, κατασκευή άγνωστον), δεν το έχει παρουσιάσει ακόμα. Και το πήρα και δεύτερο χέρι το Μάρτη του 2018. Με όλα αυτά που ακούω ζω με το φόβο όμως... Γιατί σε λίγο θα είμαι και εκτός εγγύησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κάνει προκρατήση δε θυμάμαι και εγώ από ποτε το links awakening limited από το public. Να πω την αλήθεια μου δεν έχω (ξανά)πάρει ακόμα switch , αλλά θα το πάρω τελικά (για να σας.το πουλήσω κάνα 200αρι, από ότι βλέπω κάποιο το κάνουν επάγγελμα :P) μέχρι τώρα δε με έχει γειωσει το παμπλικ, παίζει να φάω άκυρο τελικα στο τέλος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε δεν ξερεις....Mεχρι στιγμης και εμενα το PUBLIC δεν με εχει γειωσει, εχω προπαραγγειλει 2, σε περιπτωση που μου φερουν και τα 2 ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ  οτι ΔΕΝ θα το πουλησω....ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ειναι οτι θα το αναφερω εδω και οποιος το θελει θα του δωσω τον κωδικο παραγγελιας ή θα παμε μαζι (εαν δεν του το δωσουν) να το παρει ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΑΓΟΡΑΣ ΤΟΥ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οποιον ενδιαφερεται για αγορα του Ni No Kuni για το Switch,φαινεται οτι υπαρχουν καποια θεματακια με την εν λογω εκδοση(αν οτι λεει ο τυπος ισχυει).

https://www.nintendoenthusiast.com/2019/09/16/ni-no-kuni-wrath-of-the-white-witch-review-for-nintendo-switch-we-have-a-problem/

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μολις "εφαγα" το πρωτο ακυρο απο τα PUBLIC και το προηγουμενο απο το ΠΛΑΙΣΙΟ.....γιατι καποιοι "εξυπνουληδες, εκλεισαν" απο 3 και πανω για το κερδος....

Επεξ/σία από spinemm
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, non-serviam είπε

; Το ότι θέλει κάποιος να αγοράσει κάτι και με την μαλακία που κυκλοφορεί στα διάφορα μαγαζάκια δεν παίρνει το ρίσκο αλλά φροντίζει για καβατζα 

γιαυτο, συλλεκτικες ειδικες εκδοσεις, μονο στον εισαγωγεα, με ΠΡΟΠΛΗΡΩΜΗ και μια στον καθε ονομα μονο για να φτασουν για ολους.

Ποτε μα ποτε, κανενα pre order που εχω κανει στην ζωη μου, δεν μου εχει ακυρωθει και δεν χρειαστηκε να κανω πανω απο 1 παραγγελια για να ειμαι σιγουρος.

Δηλαδη σοβαρα τωρα, εχουμε βρει ολη την καβατζα με την παραλαβη απο το καταστημα και κανουμε τις προ παραγγελιες μας?

Εαν επρεπε να τα προπληρωσετε 2,5 μηνες πριν, θα βαζατε παραγγελιες για 3 τεμαχια μην τυχον γινει καμια μ@λ@κι@?

Ελεος καπου....(μια συλλεκτικη την εχω παραγγειλει και την εχω σιγουρη, δεν χτυπιεμαι για αυτο μην νομιζεις.)

Επεξ/σία από christos_75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά, για τις συλλεκτικές ευρείας κυκλοφορίας (δηλαδή όχι limitedrun κλπ σάιτ), πλέον πάντα παραγγέλνω όσες μπορώ. Αν και δεν αγοράζω πλέον από Ελλάδα, έχω τις άσχημες εμπειρίες του παρελθόντος να με ωθούν. Και φυσικά μόλις αποσταλεί η πρώτη οι άλλες τρώνε άκυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, spinemm είπε

Μολις "εφαγα" το πρωτο ακυρο απο τα PUBLIC και το προηγουμενο απο το ΠΛΑΙΣΙΟ.....γιατι καποιοι "εξυπνουληδες, εκλεισαν" απο 3 και πανω για το κερδος....

Για δώσε περισσότερες πληροφορίες αδερφέ! Πότε την είχες κάνει παραγγελία? Ήταν στην πρώτη φουρνιά με τα 79.90 ή σε αυτή που άνοιξε πριν λίγες μέρες? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, stafftw είπε

Και είσαι σίγουρος ότι θα παραλάβεις και τις 3;Γιατί και εγώ έχω κάνει πολλές και ήδη μου έχουν ακυρώσει τη μια και στις άλλες είμαι πεπεισμένος πως θα το κάνουν.

Δεν ειμαι καθολου σιγουρος γιαυτο παραγγειλα 3 , με την προοπτικη να παρω 1 εγω και 1 ενας συναδελφος. Θεωρω δεδομενο οτι θα πεσει 1/3 ακυρο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, christos_75 είπε

γιαυτο, συλλεκτικες ειδικες εκδοσεις, μονο στον εισαγωγεα, με ΠΡΟΠΛΗΡΩΜΗ και μια στον καθε ονομα μονο για να φτασουν για ολους.

Ποτε μα ποτε, κανενα pre order που εχω κανει στην ζωη μου, δεν μου εχει ακυρωθει και δεν χρειαστηκε να κανω πανω απο 1. 

Δηλαδη σοβαρα τωρα, εχουμε βρει ολη την καβατζα με την παραλαβη απο το καταστημα και κανουμε τις προ παραγγελιες μας?

Εαν επρεπε να τα προπληρωσετε 2,5 μηνες πριν, θα βαζατε παραγγελιες για 3 τεμαχια μην τυχον γινει καμια μ@λ@κι@?

Ελεος καπου....(μια συλλεκτικη την εχω παραγγειλει και την εχω σιγουρη, δεν χτυπιεμαι για αυτο μην νομιζεις.)

Δεν γίνεται αυτό που λες σε καμία περίπτωση. Πόσο μάλλον να δώσω δάνειο στα ελληνικά τα μαγαζάκια για μήνες. Αν το φέρεις θα πληρωθείς. Αν όχι πούλο. Αν δεν το πάρω τελικά εγώ από εσένα σίγουρα θα βρεθεί κάποιος.

Σε προπαραγγελιες όμως τύπου limitedrun που ξέρεις ότι αυτοί ελέγχουν πλήρως το απόθεμα και δεν δίνουν παραπάνω από όσες έχουν, εκεί ναι θα πληρώσω και από πριν.

Επεξ/σία από non-serviam
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, petecj101 είπε

Για δώσε περισσότερες πληροφορίες αδερφέ! Πότε την είχες κάνει παραγγελία? Ήταν στην πρώτη φουρνιά με τα 79.90 ή σε αυτή που άνοιξε πριν λίγες μέρες? 

Οχι και οι δυο παραγγελιες ηταν απο τις πρωτες στα 89,99, στα 79,99 την μια που εχω κανει ακομα σε εκτεταμενη αναζητηση μου την βγαζει.

Επεξ/σία από spinemm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...