Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, non-serviam είπε

Δεν γίνεται αυτό που λες σε καμία περίπτωση. Πόσο μάλλον να δώσω δάνειο στα ελληνικά τα μαγαζάκια για μήνες. Αν το φέρεις θα πληρωθείς. Αν όχι πούλο. Αν δεν το πάρω τελικά εγώ από εσένα σίγουρα θα βρεθεί κάποιος.

Αρα τα pre order μου λες? Περισσοτερο σαν εκδηλωση ενδιαφεροντος μου κανει και οχι σαν προπαραγγελια αυτο που κανεις. :)

Στο κατω κατω το ελληνικο μαγαζακι απο κατι τετοια προσπαθει να μαζεψει λεφτα. Δεν ειναι ολοι αμαζον you know :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, christos_75 είπε

Αρα τα pre order μου λες? Περισσοτερο σαν εκδηλωση ενδιαφεροντος μου κανει και οχι σαν προπαραγγελια αυτο που κανεις. :)

Στο κατω κατω το ελληνικο μαγαζακι απο κατι τετοια προσπαθει να μαζεψει λεφτα. Δεν ειναι ολοι αμαζον you know :)

Πιο πολύ καβατζωμα κομματιού, όταν έρθει.

Δεν είναι Αμαζον, ειναι όμως πχ Γερμανός, και ουσιαστικά του δίνω δάνειο για μερικούς μήνες, μέχρι να μου ρίξει το άκυρο και να μου στείλει εμαιλ που θα λέει ότι ΕΓΩ ζήτησα ακύρωση και όχι έκαναν αυτοί μαλακία. Έτσι και τα λεφτά μου χρησιμοποίησαν και τον κωλο τους έχουν καλυμμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω εχω κανει 3 παραγγελιες για να ειμαι σιγουρος οτι θα παρω ...μια 

ΑΝ ηξερα 100% οτι η προπαραγγελια μου στο Χ ελληνικο μαγαζι θα προχωρούσε δεν θα εμπαινα στην διαδικασια να το κανω...ΟΜΩΣ δυστηχως εδω στην Ελλαδα δεν φαινεται να λειτουργει ετσι το πραμα...εχω χασει την Sekiro ετσι απο ελλαδα (ευτυχως την πετυχα amazon) 

Σε αλλα νεα απο οτι φαινεται θα εχω 2 συλλεκτικες (μια απο amazon και μια απο πλαισιο ...με πηραν τηλ και με ρωτησαν αν την θελω και ειπα ναι ...μου ειπαν οτι 100% θα την παρω)

Αν καποιος θελει του amazon (νομιζω καπου 113 κατι βγαινει με μεταφορικα) ...και εφοσον τελικα δεν με κρεμασει κανεις....pm 

ΥΓ για την τριτη την θεωρω ξεγραμμενη ειναι απο Κωτσοβολο ...ουτε φωνη ουτε ακροαση

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, james9tito είπε

Δεν ειμαι καθολου σιγουρος γιαυτο παραγγειλα 3 , με την προοπτικη να παρω 1 εγω και 1 ενας συναδελφος. Θεωρω δεδομενο οτι θα πεσει 1/3 ακυρο. 

Μιλάμε για κάποιον που θεωρεί δεδομένο το 6 στα 6 και εγώ που μίλησα με το ΠΛΑΙΣΙΟ...που δε θεωρώ ΄ότι είναι καμιά τυχαία αλυσίδα θα παραλάβει 30 από το διανομέα..Κάτι παίζει δε νομίζεις;Επίσης μακάρι να κάνει στο 2 στα 3 αλλά δεν είμαι καθόλου αισιόδοξος με όσους έχω μιλήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, ison είπε

Και εγω εχω κανει 3 παραγγελιες για να ειμαι σιγουρος οτι θα παρω ...μια 

ΑΝ ηξερα 100% οτι η προπαραγγελια μου στο Χ ελληνικο μαγαζι θα προχωρούσε δεν θα εμπαινα στην διαδικασια να το κανω...ΟΜΩΣ δυστηχως εδω στην Ελλαδα δεν φαινεται να λειτουργει ετσι το πραμα...εχω χασει την Sekiro ετσι απο ελλαδα (ευτυχως την πετυχα amazon) 

Σε αλλα νεα απο οτι φαινεται θα εχω 2 συλλεκτικες (μια απο amazon και μια απο πλαισιο ...με πηραν τηλ και με ρωτησαν αν την θελω και ειπα ναι ...μου ειπαν οτι 100% θα την παρω)

Αν καποιος θελει του amazon (νομιζω καπου 113 κατι βγαινει με μεταφορικα) ...και εφοσον τελικα δεν με κρεμασει κανεις....pm 

ΥΓ για την τριτη την θεωρω ξεγραμμενη ειναι απο Κωτσοβολο ...ουτε φωνη ουτε ακροαση

Τόσο ακριβά βγήκε από αμαζον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, stafftw είπε

Μιλάμε για κάποιον που θεωρεί δεδομένο το 6 στα 6 και εγώ που μίλησα με το ΠΛΑΙΣΙΟ...που δε θεωρώ ΄ότι είναι καμιά τυχαία αλυσίδα θα παραλάβει 30 από το διανομέα..Κάτι παίζει δε νομίζεις;Επίσης μακάρι να κάνει στο 2 στα 3 αλλά δεν είμαι καθόλου αισιόδοξος με όσους έχω μιλήσει.

Εχω αναλυσει με στοιχεια πολλες φορες στο παρον νημα οτι το Πλαισιο ειναι τελειως αναξιοπιστο. Για μενα ειναι σιγουρο το ακυρο απο εκει. Και οι 30 που θα τα παρουν random θα ειναι . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν επιτρέπεται ο άμεσος ή έμμεσος (φωτογραφικός) σχολιασμός αγγελιών. 

Ο καθένας πουλάει όσο νομίζει. Κρίνετε την τιμή άδικη ή την πρακτική λάθος, απλά δεν αγοράζετε. Θεωρείτε πως συντρέχουν άλλοι λόγοι παρέμβασης, απευθύνεστε στους αρμόδιους.

Παρακαλώ θερμά για τη συνεργασία όλων. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw αν και έχω κάνει και εγω τα pre order μου, σε περίπτωση που φάω άκυρο και είναι κάποιος που εχει zelda collector's extra και δεν το θέλει, ενδιαφέρομαι να το πάρω. ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, paularas είπε

btw αν και έχω κάνει και εγω τα pre order μου, σε περίπτωση που φάω άκυρο και είναι κάποιος που εχει zelda collector's extra και δεν το θέλει, ενδιαφέρομαι να το πάρω. ευχαριστώ εκ των προτέρων

Εγώ λογικά θα έχω δύο έξτρα, αλλά υπολόγιζε και ένα 20αρι έξτρα μεταφορικά από Γερμανία.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

prepaid και ακυρο? δεν γινεται αυτο. οταν παρουν λεφτα νωριτερα αγοραζεις το προιον απλα περιμενεις ποτε θα στο παραδωσουν. αν ακυρωθει και επιστροφη χρηματων παιρνει καιρο λογω τραπεζας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, xxatziva είπε

prepaid και ακυρο? δεν γινεται αυτο. οταν παρουν λεφτα νωριτερα αγοραζεις το προιον απλα περιμενεις ποτε θα στο παραδωσουν. αν ακυρωθει και επιστροφη χρηματων παιρνει καιρο λογω τραπεζας.

Απ'οτι φαινεται γινεται, εχει ανεβασει και screenshot

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, xxatziva είπε

prepaid και ακυρο? δεν γινεται αυτο. οταν παρουν λεφτα νωριτερα αγοραζεις το προιον απλα περιμενεις ποτε θα στο παραδωσουν. αν ακυρωθει και επιστροφη χρηματων παιρνει καιρο λογω τραπεζας.

Άπειρες φορές μου το έχουν κάνει τα ελληνικά μαγαζάκια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...