Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Διαθεσιμες limited εδω

 

https://www.365games.co.uk/nintendo-switch-games/the-legend-of-zelda-links-awakening-limited-edition-nintendo-switch-game?fbclid=iwar3aox84usixssjnh83hog1scevno2ay3lekdzhrzjoz-ji_i0m27fxspdq

 

4,99GBP per item, δεχεται και paypal

 

το σωστο μαγαζι 

Please Note: Only 1 per customer - Multiple Orders will be refunded

Επεξ/σία από christos_75
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δοκιμάστε το GRID autosport στο switch σε handheld mode.. Εξαιρετικό.. Έχει στα settings παραμετροποίηση αν θέλουμε για φουλ γραφικά ή performance mode για να έχουμε ποιο ομαλή κίνηση και saving mode για περισσότερη διάρκεια μπαταρίας.. Ότι καλύτερο σε racing στο switch από third party εταιρία και με εντυπωσιακή δουλειά σε handheld mode.. 

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, christos_75 είπε

Διαθεσιμες limited εδω

https://www.365games.co.uk/nintendo-switch-games/the-legend-of-zelda-links-awakening-limited-edition-nintendo-switch-game?fbclid=iwar3aox84usixssjnh83hog1scevno2ay3lekdzhrzjoz-ji_i0m27fxspdq

4,99GBP per item, δεχεται και paypal

  Απόκρυψη περιεχομένων

το σωστο μαγαζι 

Please Note: Only 1 per customer - Multiple Orders will be refunded

20 λίρες καπέλο οι απατεώνες ρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, christos_75 είπε

Ναι την ιδια στιγμη το βρισκεις στο Amazon στα 115GBP +

Third party μαυραγορίτες όμως. Το 365games είναι κατάστημα που παίρνει κομμάτια από τον προμηθευτή απευθείας με βάση μια συγκεκριμένη retail price (ενδεικτική βέβαια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες έκλεισα αισίως 10 ημερες(;) με το Switch. 

Κάποιες παρατηρήσεις. 

1.Ps4 και Xbox one δεν έχουν ανοίξει από τότε που το πήρα στα χέρια μου. 

2.Παιχνίδια όπως last day of june αλλά και άλλα πολλά, δεν θα τα αγόραζα και έπαιζα ποτέ στις άλλες κονσόλες, pc κλπ. Στο Switch ευχαριστιεμαι απίστευτα να ασχολούμαι με indies. 

3. Πόσο pure fun ειναι η κονσολα; παίζω σπίτι με γυναίκα, δουλειά με μικρά κλπ. Απίστευτη.

 

Υγ.Blasphemous, έχω ήδη 15 ώρες στο παιχνίδι και είμαι ακόμη στο 57% μάλλον το πάω αρκετά αργά αλλά ρε σεις, μετά το C:SotN δεν θυμάμαι να λιώνω άλλο παιχνίδι 2D έτσι. Αντε και τα Metroid αν και το Samus Reurns με κούρασε αρκετά στο τέλος. 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, logistoulis είπε

με έχετε ψήσει να δοκιμάσω βλάσφημο έτσι που λέτε όλοι καλά λόγια 

κάπου είδα να το περιγράφουν ως "metroidvania & souls". Έχοντας περάσει κανα δυο ώρες με το παιχνίδι, βρίσκω τον χαρακτηρισμό αρκετά εύστοχο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
6 minutes ago, MetalPrime said:

κάπου είδα να το περιγράφουν ως "metroidvania & souls". Έχοντας περάσει κανα δυο ώρες με το παιχνίδι, βρίσκω τον χαρακτηρισμό αρκετά εύστοχο.

Είναι σαν το Salt and Sanctuary;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Malthador είπε

Είναι σαν το Salt and Sanctuary;

Το Salt and Sanctuary δίνει μεγαλύτερη βάση στο combat (gear - abilities) το blasphemus στο platforming & transition. Προσωπικά το εχω το εχω παίξει συνολικά κάνα 12ωρο και μου θυμίζει castlevania+metroid+dark souls+hollow knight μαζί.  

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νομίζω, ται κοινά σημεία με το Dark Souls είναι τα checkpoints και το σκοτεινό θέμα. Δεν θα έλεγα ότι ειναι τόσο δύσκολο (με εξαίρεση κάποια boss, ένα με γλέντισε γύρω στις 20 φορές).

Καταρχήν όταν παθαίνεις δεν χάνεις το "νόμισμα" που χρησιμοποιείς για να αναβαθμίσεις τα χαρακτηριστικά σου (στην ουσία το ξίφος σου, "Mea Culpa") αλλά πέφτει η μπάρα απο τις ειδικές ικανότητες, σαν spells που κάνεις. Πρέπει είτε να πας να το σηκώσεις (και σε διάφορα σημεια αν έχεις πεθάνει ενδιάμεσα) είτε να πας να πληρώσεις και να ζητήσεις συγχώρεση απο κάτι τεράστια αγάλματα καθώς αυτο το χαρακτηριστικό αναφέρεται και σαν "ενοχές".

Επίσης, εδω η ιστορία είναι πού πιο ωραία και ευχάριστα δοσμένη, ναι μεν στα items αλλά και στους χαρακτήρες. Η οποία σχετίζετε με σκοτεινές εποχές καθολικής εκκλησίας, ιερά εξέταση κλπ. Για αυτό και ο χαρακτήρας, Penitent one, φορά to Capirote. 

https://en.wikipedia.org/wiki/Capirote

Γενικά θα ελεγα οτι έχει πετύχει μια ισορροπία που δύσκολα συναντάς. 

Πορώθηκα τώρα που τα έγραψα, πάω να παίξω λιγάκι :D

Επεξ/σία από juliahna12
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα τηλ Πλαισιο να μαθω τι γινεται με την προπαραγγελια του LA. 

-Καλημερα σας , θα ηθελα να μαθω ποτε θα φυγει απο εσας η παραγγελια #26.........

-Βεβαιως μισό λεπτό...

-.........

-........

-Το τηλεφωνο σας είναι το 697.........?

-Μαλιστα αυτό είναι. 

-Πολύ ωραία σας καλούμε αμέσως να σας ενημερώσουμε. 

-(Τι με καλείτε ρε μπαγλαμαδες αφου μιλάμε ήδη)

Προφανως δεν με εχουν παρει , εχει περασει μια ωρα και δεν βλεπω φως. Φυσικα ετοιμαζω 3η καταγγελια σε διαστημα 2 μηνων . Θα μου πεις τι θα κερδισω? Τιποτα απλα θα τους τρεξω οσο μπορω και δεν βαριεμαι . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

στο public ειναι ακομα σε "εκτεταμενη αναζητηση"..ειναι για παραλαβη απο καταστημα..τι λενε οι αποδοσεις στα προγνωστικα για ακυρο? 😂

Επεξ/σία από duende
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ δεν έχω καταλάβει γιατί βγάλανε την αποστολή για τα μεταχειρισμένα κ ορισμένα νέα παιχνίδια , μένω Σπάρτη κ δεν έχω εδώ κατάστημα οπότε έχασα την δυνατότητα να παίρνω μεταχειρισμένα παιχνίδια  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, lysopaine είπε

εγώ δεν έχω καταλάβει γιατί βγάλανε την αποστολή για τα μεταχειρισμένα κ ορισμένα νέα παιχνίδια , μένω Σπάρτη κ δεν έχω εδώ κατάστημα οπότε έχασα την δυνατότητα να παίρνω μεταχειρισμένα παιχνίδια  

Mτχ παιχνιδια απο το Public? Εισαι σιγουρος οτι σε συμφερει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...