Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, james9tito είπε

Mτχ παιχνιδια απο το Public? Εισαι σιγουρος οτι σε συμφερει? 

persona 5 που βρήκα στις διακοπές στην Καλαμάτα για το ps4 δεν το έχω βρει πουθενά αλλού οπότε σε ορισμένες περιπτώσεις ναι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

18 λεπτά πριν, lysopaine είπε

εγώ δεν έχω καταλάβει γιατί βγάλανε την αποστολή για τα μεταχειρισμένα κ ορισμένα νέα παιχνίδια , μένω Σπάρτη κ δεν έχω εδώ κατάστημα οπότε έχασα την δυνατότητα να παίρνω μεταχειρισμένα παιχνίδια  

εδω δεν μπορουν να κανουν track καλα καλα την αποθηκη/online τους ...θα σου εχουν real time Stock στο floor με Picker? Και ακομα και αυτο να ειχαν πες οτι παω εγω τσιμπησω το game Και κοβω βολτες 1 ωρα στο καταστημα...το stock θα ειναι σωστο (δεν εχει πουληθει) ...αντε να το βρει ο picker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, ison said:

εδω δεν μπορουν να κανουν track καλα καλα την αποθηκη/online τους ...θα σου εχουν real time Stock στο floor με Picker? Και ακομα και αυτο να ειχαν πες οτι παω εγω τσιμπησω το game Και κοβω βολτες 1 ωρα στο καταστημα...το stock θα ειναι σωστο (δεν εχει πουληθει) ...αντε να το βρει ο picker

στην περίπτωση που τσιμπήσεις το game και κόβεις μια ώρα βόλτα στο κατάστημα, και στο μεταξύ πουληθεί/κρατηθεί ηλεκτρονικά/τηλεφωνικά, υπάρχει μεγάλη πιθανότητα όταν πας στο ταμείο να σου πουν δεν μπορείς να το αγοράσεις και πως λυπούνται πάρα πολύ που το είχαν στην έκθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, sotirisl είπε

στην περίπτωση που τσιμπήσεις το game και κόβεις μια ώρα βόλτα στο κατάστημα, και στο μεταξύ πουληθεί/κρατηθεί ηλεκτρονικά/τηλεφωνικά, υπάρχει μεγάλη πιθανότητα όταν πας στο ταμείο να σου πουν δεν μπορείς να το αγοράσεις και πως λυπούνται πάρα πολύ που το είχαν στην έκθεση.

...αν το κανανε αυτο θα τρωγανε το κραξιμο του θεου...το πιο σωστο workaround ειναι να δουλευει το Online απο 9 μεχρι το πρωι 7 για να μην υπαρχει θεμα με το στοκ ...το πρωι βγαζουν τις παραγγελιες και περνανε και νεο στοκ και κοκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Btw Starlink Battle for Atlas Starter Pack (για ολες τις κονσόλες) στα 25 ευρώ απο σήμερα τουλάχιστον σε Public και Πλαίσιο.

Ψήνομαι η αλήθεια είναι αλλά λίγο τα μέτρια σχόλια που διαβάζω, λίγο οτι η standard χάνει πολυ σε περιεχόμενο απο την deluxe + τα ~10gb που θέλει επιπλέον κατέβασμα με κάνουν να το σκέφτομαι...

Εντωμεταξύ Αγγλία έχει παίξει ακόμα και στις 10 λίρες το ίδιο πακέτο απο διάφορες αλυσίδες οπότε δεν ξέρω αν φτάσει ποτέ και σε μας στα ίδια επίπεδα τιμών.

Καμιά άποψη?  

Επεξ/σία από bad_freddy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, ison said:

...αν το κανανε αυτο θα τρωγανε το κραξιμο του θεου...το πιο σωστο workaround ειναι να δουλευει το Online απο 9 μεχρι το πρωι 7 για να μην υπαρχει θεμα με το στοκ ...το πρωι βγαζουν τις παραγγελιες και περνανε και νεο στοκ και κοκ

Μου έχει συμβεί στον Κωτσόβολο, με την Collector's του Zelda Breath of the Wild (κατά διαβολική σύμπτωση). Πάω στο Κωτσόβολο Ηλιούπολης (αν θυμάμαι καλά) και έχουν δυο τεμάχια της collectors με το σπαθί και τα σχετικά στα 40 ευρώ. Παίρνω το ένα και παω στο ταμείο. Και μου λενε: "Λυπούμαστε δεν μπορούμε να σας το πουλήσουμε γιατί έχει γίνει κράτηση από άλλο πελάτη". Αρχίζω εγώ την γκρίνια, αυτοί ανυποχώρητοι. Αρχίζω τα περι άρνησης πώλησης, και κατεβάζω όλους τους νόμους πάλι τίποτα. Φέρνω αστυνομία (όλα αυτά ενώ έχω την collector's του Zelda με το σπαθί παραμάσχαλα), οι αστυνομικοί αναγνώριζαν την παράβαση της νομοθεσίας αλλά ήταν απρόθυμοι να κάνουν οτιδήποτε. Τελικά βρέθηκε ένα τεμάχιο στον Κωτσόβολο στην Συγγρού και έτσι λύθηκε το θέμα.

Δεν είναι όμως μόνο η εμπειρία μου στον Κωτσόβολο, έτσι είναι τα περισσότερα καταστήματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, sotirisl είπε

Μου έχει συμβεί στον Κωτσόβολο, με την Collector's του Zelda Breath of the Wild (κατά διαβολική σύμπτωση). Πάω στο Κωτσόβολο Ηλιούπολης (αν θυμάμαι καλά) και έχουν δυο τεμάχια της collectors με το σπαθί και τα σχετικά στα 40 ευρώ. Παίρνω το ένα και παω στο ταμείο. Και μου λενε: "Λυπούμαστε δεν μπορούμε να σας το πουλήσουμε γιατί έχει γίνει κράτηση από άλλο πελάτη". Αρχίζω εγώ την γκρίνια, αυτοί ανυποχώρητοι. Αρχίζω τα περι άρνησης πώλησης, και κατεβάζω όλους τους νόμους πάλι τίποτα. Φέρνω αστυνομία (όλα αυτά ενώ έχω την collector's του Zelda με το σπαθί παραμάσχαλα), οι αστυνομικοί αναγνώριζαν την παράβαση της νομοθεσίας αλλά ήταν απρόθυμοι να κάνουν οτιδήποτε. Τελικά βρέθηκε ένα τεμάχιο στον Κωτσόβολο στην Συγγρού και έτσι λύθηκε το θέμα.

Δεν είναι όμως μόνο η εμπειρία μου στον Κωτσόβολο, έτσι είναι τα περισσότερα καταστήματα...

Πιθανότατα και ο λογος που σταματησαν να στελνουν μεταχειρισμένα στο Public...καλα για Κωτσο...αλλο μαγαζακι...κανε ρε amazon κανα παραρτημα ελλαδα να τους κλεισεις ολους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, ison said:

Πιθανότατα και ο λογος που σταματησαν να στελνουν μεταχειρισμένα στο Public...καλα για Κωτσο...αλλο μαγαζακι...κανε ρε amazon κανα παραρτημα ελλαδα να τους κλεισεις ολους

Πρέπει. Έβλεπα αυτό το βίντεο σήμερα... Μιλάει για την εγγύηση της Αμαζον και ξεφτυλίζει τους ντόπιους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ψάχνω ένα ποδοσφαιρακι για το Switchακι για να παίζω κυρίως σε handlet. 

Με ενδιαφέρει πολύ περισσότερο να είναι arcade και όχι simulator, στα πρότυπα των παλλιων ISS που παίζαμε στα ουφαδικα. 

Pure fun δηλαδή, δεν με απασχολεί πόσες ομάδες θα έχει και τέτοια. 

Έχετε δοκιμάσει κάποιο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, juliahna12 είπε

Παιδιά ψάχνω ένα ποδοσφαιρακι για το Switchακι για να παίζω κυρίως σε handlet. 

Με ενδιαφέρει πολύ περισσότερο να είναι arcade και όχι simulator, στα πρότυπα των παλλιων ISS που παίζαμε στα ουφαδικα. 

Pure fun δηλαδή, δεν με απασχολεί πόσες ομάδες θα έχει και τέτοια. 

Έχετε δοκιμάσει κάποιο; 

golazo

απο Instant gaming kai oλa gg

The Legend of Zelda: Link's Awakening Switch (Europe)

κατεβαινει και περιμενουμε να ανοιξει. μαλλον 2 το βραδυ της παρασκευης αφου ειναι ωρα αγγλιας τα release.

3μηνες πριν και σημερα ηρθε το κλειδι-ηδη κατεβαινει. σιγα μην περιμενα τα ελληνικα μαγαζια για το pre order.

Επεξ/σία από xxatziva
Αφαίρεση referral link
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είδα το Golazo και φαίνεται να είναι πολύ κοντά σε αυτό που ψάχνω αλλά με ένα gameplay βιντεάκι που είδα μου φάνηκε ότι πέφτει πολύ κλωτσιά και σε συνδυασμό με το να μην έχει φάουλ πέφτει τρελό ξύλο, δηλαδή δεν μπορείς να κάνεις φάση, φουλ κλωτσιά από πίσω χαχαχα 

Είναι όντως έτσι η έχει μηχανισμούς που το εξισορροπουν κάπως αυτό; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bad_freddy είπε

Btw Starlink Battle for Atlas Starter Pack (για ολες τις κονσόλες) στα 25 ευρώ απο σήμερα τουλάχιστον σε Public και Πλαίσιο.

Ψήνομαι η αλήθεια είναι αλλά λίγο τα μέτρια σχόλια που διαβάζω, λίγο οτι η standard χάνει πολυ σε περιεχόμενο απο την deluxe + τα ~10gb που θέλει επιπλέον κατέβασμα με κάνουν να το σκέφτομαι...

Εντωμεταξύ Αγγλία έχει παίξει ακόμα και στις 10 λίρες το ίδιο πακέτο απο διάφορες αλυσίδες οπότε δεν ξέρω αν φτάσει ποτέ και σε μας στα ίδια επίπεδα τιμών.

Καμιά άποψη?  

Ούτε κατά διάνοια δεν το παίρνεις από Ελλάδα. Περιμένεις από κάποια από τα αγγλικά μαγαζιά, που να στέλνει Ελλάδα (2-3 λίρες μαξ), να το παίξει στο 10αρικο.

1 ώρα πριν, ison είπε

Πιθανότατα και ο λογος που σταματησαν να στελνουν μεταχειρισμένα στο Public...καλα για Κωτσο...αλλο μαγαζακι...κανε ρε amazon κανα παραρτημα ελλαδα να τους κλεισεις ολους

Αν ανοίξει αμαζον και κλείσουν τα εδώ, ετοιμάσου για "κατουραω στο μπουκάλι" συνθήκες εργασίας. Η γαλέρα που έχουμε τώρα θα μας φαίνεται καλή.

Οι νόμοι πρέπει απλά να φτιαχτούν/εφαρμοστούν και θα φτιάξει το πράγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Ούτε κατά διάνοια δεν το παίρνεις από Ελλάδα. Περιμένεις από κάποια από τα αγγλικά μαγαζιά, που να στέλνει Ελλάδα (2-3 λίρες μαξ), να το παίξει στο 10αρικο.

Αν ανοίξει αμαζον και κλείσουν τα εδώ, ετοιμάσου για "κατουραω στο μπουκάλι" συνθήκες εργασίας. Η γαλέρα που έχουμε τώρα θα μας φαίνεται καλή.

Οι νόμοι πρέπει απλά να φτιαχτούν/εφαρμοστούν και θα φτιάξει το πράγμα.

Η νομοθεσια δεν μπορει να επιβάλει να εχεις ενημερωμενη-μιλημενη αποθηκη/online...ποσο πυρηνικη φυσικη πια...οσο για τις συνθηκες εργασιας...αστο βλεπω και τους δικους μας εδω που πας για κανα 500ρικο το μηνα και θελουν να γραφεις κωδικα μηχανης real time...καλα και κακα αφεντικα υπαρχουν παντου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...