Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, spinemm είπε

Πριν απο λιγο γυρισα απο PUBLIC Γλυφαδας με μια Collector's του Astral Chain στα χερια, οποιος ενδιαφερεται να αγορασει εχει ακομα 3 στα 79,99

Προσωπικα μου ειναι αρκετα μακρυά το εν λογω καταστημα για να το ρισκαρω να παω και να τις εχουν τσιμπησει τις συλλεκτικες.

Την πατησα περυσι με τον Κωτσοβολο.

Μεγαλη χαζομαρα που το Public εχει φερει συλλεκτικες εκδοσεις οι οποιες δεν φαινονται στο συστημα και αρα δεν μπορεις να κανεις εστω μια κρατηση ηλεκτρονικα.

Δηλαδη πως θα ξερει καποιος σε ποια καταστηματα υπαρχουν συλλεκτικες εκδοσεις?Να ξεκινησει να γυρναει ολα τα Public της Αθηνας?

Και μετα απορουμε για ποιο λογο πεφτουν ακυρα στην συλλεκτικη του Zelda.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, logistoulis είπε

Αναμενόμενο. Το θέμα είναι αν έχουν αφαιρέσει τα σχετικά λειτουργικά κομμάτια ή αν το έχουν κλειδώσει αλλιώς. Αν είναι το δεύτερο σίγουρα κάποια στιγμή θα "τακτοποιηθεί".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Προσωπικα μου ειναι αρκετα μακρυά το εν λογω καταστημα για να το ρισκαρω να παω και να τις εχουν τσιμπησει τις συλλεκτικες.

Την πατησα περυσι με τον Κωτσοβολο.

Μεγαλη χαζομαρα που το Public εχει φερει συλλεκτικες εκδοσεις οι οποιες δεν φαινονται στο συστημα και αρα δεν μπορεις να κανεις εστω μια κρατηση ηλεκτρονικα.

Δηλαδη πως θα ξερει καποιος σε ποια καταστηματα υπαρχουν συλλεκτικες εκδοσεις?Να ξεκινησει να γυρναει ολα τα Public της Αθηνας?

Και μετα απορουμε για ποιο λογο πεφτουν ακυρα στην συλλεκτικη του Zelda.

Συμφωνω, αν ημουν στη θεση σου θα επαιρνα ενα τηλ πριν ξεκινησω, στο Public της Γλυφαδας και θα ζηταγα να μου κρατησουν τη μια, το εχω κανει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Αναμενόμενο. Το θέμα είναι αν έχουν αφαιρέσει τα σχετικά λειτουργικά κομμάτια ή αν το έχουν κλειδώσει αλλιώς. Αν είναι το δεύτερο σίγουρα κάποια στιγμή θα "τακτοποιηθεί".

και κάνα tear down να βρούμε, να δούμε τι παίζει με τα μοχλάκια του 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πότε τις στέλνουν τους κολέκτορες του zelda? Για να ξέρουμε πότε θα φάμε το τελειωτικό άκυρο από τα καταστήματα που το έχουμε παραγγείλει δλδ

Πάντως στον Γερμανό νομίζω είναι λίγο χλωμό αν και έχει πληρωθεί δύο μέρες πριν την και καλά αποστολή η κατάσταση της παραγγελίας είναι ακόμα σε υπο επεξεργασία. 

Επεξ/σία από chek2fire
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρετε αν το Grid Autosport είναι πολύ ρεαλιστικό στον χειρισμό όπως πχ τα Drive club, Gran Turismo ή είναι κάπως πιο arcade, πχ Need for Speed, Burnout? Επίσης, έχει πίστες με φύση - σε εξωτερικούς χώρους ή απλά είναι σαν πίστες σε formula; 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, nkarafo είπε

Ξέρετε αν το Grid Autosport είναι πολύ ρεαλιστικό στον χειρισμό όπως πχ τα Drive club, Gran Turismo ή είναι κάπως πιο arcade, πχ Need for Speed, Burnout? Επίσης, έχει πίστες με φύση - σε εξωτερικούς χώρους ή απλά είναι σαν πίστες σε formula; 

Ευχαριστώ.

Simulation είναι, ρεαλιστικά πράγματα. Για πίστες δεν γνωρίζω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 hours ago, nkarafo said:

Ξέρετε αν το Grid Autosport είναι πολύ ρεαλιστικό στον χειρισμό όπως πχ τα Drive club, Gran Turismo ή είναι κάπως πιο arcade, πχ Need for Speed, Burnout? Επίσης, έχει πίστες με φύση - σε εξωτερικούς χώρους ή απλά είναι σαν πίστες σε formula; 

Ευχαριστώ.

Τείνει προς sim, αλλά είναι αρκετά casual για να μπορείς να το "βγάλεις" και χωρίς να έχεις γράψει εκατοντάδες ώρες σε τιμονιέρα. Τα GT ποτέ δεν ήταν sim, καραarcade είναι.

Έχει και εξωτερικές πίστες, αλλά πίστες, όχι "διαδρομές" (τύπου Forza Horizon) όπου άμα λάχει σταματάς να χαζέψεις και λίγο :D 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, nkarafo είπε

Ξέρετε αν το Grid Autosport είναι πολύ ρεαλιστικό στον χειρισμό όπως πχ τα Drive club, Gran Turismo ή είναι κάπως πιο arcade, πχ Need for Speed, Burnout? Επίσης, έχει πίστες με φύση - σε εξωτερικούς χώρους ή απλά είναι σαν πίστες σε formula; 

Ευχαριστώ.

Για να σου δώσω να καταλάβεις η Ninty επιτέλους μετά από 40 και χρόνια, αποκτάει Racing game.Αυτο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 minutes ago, kajwbtfe said:

Για να σου δώσω να καταλάβεις η Ninty επιτέλους μετά από 40 και χρόνια, αποκτάει Racing game.Αυτο.

Το κακό είναι ότι είναι του 2014 και το έχω τερματίσει... 😛 

Επεξ/σία από GeorgeMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλά είναι ένα από τα καλυτερα racing game παιδιά. Δλδ εγώ θα το αγοράσω ξανά γιατί θα είναι και το μοναδικό racing τέτοιου επιπέδου που θα μπορεί να τρέξει άψογα στην κονσολίτσα ιδίως σε φορητό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...