Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, Snolly είπε

γιατι νιωθεις πως σε κοροιδευει/δουλευει ο καθε scalper;

Τους scalpers τους ανεφερα πιο πισω για τις αστειες δικαιολογιες που γραφουν στις αγγελιες,παρα για το αν περιμενω να σταματησουν οτι κανουν,κατι σαν σχολια οπως αυτο του συμφορουμιτη πιο πισω.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
34 minutes ago, papp0us said:

Για το lite έχουμε κανένα grip της προκοπής, αφού τελικά για εκεί προσανατολιζομαι, μιας και το o.g. που είχα ήταν πάντα φορητό. Απλά φοβάμαι λογο μικρότερου μεγέθους, γιατί έχω μεγάλα χέρια

Skull & Co. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Δεν ειναι θεμα Insomnia police,ειναι θεμα του οτι πεφτει δουλεμα στο forum απο πολλους με βαση ακριβως τετοια σχολια,οπως και στις αγγελιες με τις αστειες δικαιολογιες του τυπου''εριξα κατα λαθος 2 παραγγελιες σε συλλεκτικη για το χ παιχνιδι και πουλαω την δευτερη συλλεκτικη 150ευρω,και ας γραφει η αποδειξη πανω 80ευρω''...

Εκτος αν σου αρεσει εσενα να σε κοροιδευει/δουλευει ο καθε ακυρος..

Ναι το καταλαβα, σε πειραζω haha

 

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, logistoulis είπε

αυτά τα παιχνίδια δεν ειναι για να είναι μεγάλα εκ των πραγμάτων, γιατί θα γίνουν βαρετά. δεν είμαι αρνητικός σε αυτό

το μόνο αρνητικό είναι "πόσο παιχνίδι" μπορείς να πάρεις σε άλλες περιπτώσεις με τα ίδια χρήματα, αλλά σαν δημιουργία είναι αυτό που είναι και καλώς είναι 

Εξαρτάται, αν το δεις όπως ένα fighting game (που το bayo ουσιαστικά είναι) τότε έχεις άπειρο κυριολεκτικά gameplay. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

Skull & Co. 

Το πρώτο που είδα αλλά ξεκινάει Νοέμβριο, μέχρι τοτες θα μου κόβεται το αίμα; Βρήκα μια στο Amazon, αλλά δε μου γεμίζει το μάτι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Inside X είπε

Εμένα πάντως, το αίμα μου κόπηκε με αυτήν την είδηση:

Nintendo is already working on new Switch Lite model amid Joy-Con drift concerns.

Χμμ και έβαλα να πουλήσω το δικό μου για να πάρω το Lite...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε τρελέ Σάββατο το πήρα από έναν εδώ στο ινσομνια και έτυχε να μένει 20 μέτρα από μένα! Την Κυριακή πήρα και το Zelda μεταχειρα από μέλος εδώ! Βγάζω και φωτό άμα θες!

2 ώρες πριν, Fulgore είπε

Καθε 2 μερες παιζεις handheld?Ποτε προλαβες,αφου το Σ/Κ που μας περασε,ρωτουσες για αγορα κονσολας?

 

71499588_2455967157982177_3972607035245068288_n.jpg

Το αλλο αμα λες για την αγγελια ο,τι μου ειπαν εγραψα, οτι του πηγαν 130 με μεταφορικα. Η τιμη θα πεσει εννοειται αλλα οντως αυτος το παρήγγειλε απο 2 διαφορετικα σαιτ. 

Επεξ/σία από aris1986
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, aris1986 είπε

Ρε τρελέ Σάββατο το πήρα από έναν εδώ στο ινσομνια και έτυχε να μένει 20 μέτρα από μένα

Αρα κακως εγραψες πιο πισω οτι καθε 2 μερες παιζεις σε handheld,γιατι αφησες να εννοηθει οτι την κονσολα την εχεις περισσοτερο καιρο απο προχτες που ξεκινησες να την δουλευεις :)

Επισης οχι δεν αναφερθηκα σε καποια αγγελια σου.

@najinblue3 και επισημα πλεον 40ευρω η απλη του Overwatch με 3 μηνες online μαζι https://www.skroutz.gr/s/20045162/Overwatch-Legendary-Edition-Switch.html 

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει έκπτωση σε κανένα σύστημα της Nintendo ποτέ. Κανένα χαβαλέ bundle βαριά βαριά - άντε και το Lite να το δούμε σε 199 eur (στην κανονική τιμή του δηλαδή χωρίς καπέλο).

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Inside X είπε

Δεν υπάρχει έκπτωση σε κανένα σύστημα της Nintendo ποτέ. Κανένα χαβαλέ bundle βαριά βαριά - άντε και το Lite να το δούμε σε 199 eur (στην κανονική τιμή του δηλαδή χωρίς καπέλο).

Και όμως πριν λίγο καιρό έπαιζαν προσφορές στο Γερμανό και μάλιστα και με επιστροφή χρημάτων με Eurobank, αν θυμάμαι καλά κάποιο bundle έβγαινε στα 230-240€ ενώ τα πιο πολλά ήταν στα 260€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Grim Ripper είπε

Και όμως πριν λίγο καιρό έπαιζαν προσφορές στο Γερμανό και μάλιστα και με επιστροφή χρημάτων με Eurobank, αν θυμάμαι καλά κάποιο bundle έβγαινε στα 230-240€ ενώ τα πιο πολλά ήταν στα 260€.

Αυτό είναι discard στο stock περισσότερο πριν κυκλοφορήσει το New S.

Και πάλι κλειδωμένο ως DLC της Eurobank π.χ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...