Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Το ενδεχομενο ομως να σου παθει κατι(για controller μιλαμε,δεν ειναι απιθανο να βγαλει καποιο προβλημα)το εχεις σκεφτει?Γιατι αγορες τετοιες απο Κινα μεταφραζονται σε 1χρονο εγγυηση και φυσικα αν παθει κατι,παρα μα παρα πολλες ημερες αναμονη για την ολη διαδικασια της αποστολης και επισκευης.

Ελλαδα τον φερνουν τον συγκεκριμενο ανταπτορα.Τον εχεις δοκιμασει με controllers αλλων εταιρειων πχ Dualshock 4/xbox?Εχεις πετυχει σε παιχνιδια ασυμβατοτητες?

Δεν εχω ασχοληθει ποτε με ανταπτορες συγκεκριμενα στις κονσολες,αρα δεν ξερω τι παιζει με αυτα,γιαυτο και κοιταζα για Pro controller(σε εκπτωση προφανως γιατι full price ειναι υπερκοστολογημενο)που εχω διαβασει παρα πολυ καλα λογια.

ελλάδα τον πήρα, ετοιμοπαράδοτο από ένα μαγαζί ηλιούπολή κοντά στο μετρό στον άγιο δημήτριο (θα ψάξω λινκ σε λίγο) 

 

δεν έχω δοκιμάσει να συνδέσω άλλο χειριστήριο πλην του ps4, αλλά αυτό δουλεύει Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Α και είναι το μόνο που δουλεύουν τα motion

 

έχω βγάλει όλο το μάριο με αυτό, παίζω συνέχεια smash με αυτό και στο ζέλντα μια χαρά τα πάω μαζί του επίσης 

 

και emulators παίζε οκ

 

βασικά το σύστημα το βλέπει σαν pro controller, πρέπει να ενεργοποιήσεις τη σχετική ρυθμιση για pro controller από το switch πριν το συνδέσεις (όπως θα έκανες και με το κανονικό)

 

αλλά ως αντάπτορας δουλεύει και σε pc για να συνδέσει τα "πάντα", είναι must buy αγορά πολύ καλή λήψη και lag ίδιο με joycons

 

ΕΔΙΤ από εδώ

 

https://t-support.gr

 

αλλά δεν τον βλέπω τώρα.. έχουν έναν άλλο 

εδιτ2 

 

αυτός, το ίδιο μάλλον κάνει , απλά είναι άλλο χρώμα

 

https://t-support.gr/index.php?route=product/product&product_id=1180011

15 λεπτά πριν, lysopaine είπε

το γνωρίζω αλλά επειδή παίζω και στο 4 δεν θέλω να είμαι όλη την ώρα να συγχρονίζω , + δεν μου αρέσει το  motion control

εγώ είχα και 2ο, οπότε μου ήρθε κουτί

Επεξ/σία από logistoulis
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ειναι και τοσο φορητο το OG switch.

Απο την πρωτη μερα πιαστηκαν τα χερια μου...

Απλα ειναι μια λυση κατα το ημιση αλλιως το βαζω σε τραπεζακι και παιζω απο αποσταση το game με το stand.

Ασε που εχει τα αποσπομενα μερη και ειναι και πανβαρο μετα απο ωρες χρησης...

Το μονο που το σωζει ειναι το dock.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, aris1986 είπε

Δεν ειναι και τοσο φορητο το OG switch.

Απο την πρωτη μερα πιαστηκαν τα χερια μου...

Απλα ειναι μια λυση κατα το ημιση αλλιως το βαζω σε τραπεζακι και παιζω απο αποσταση το game με το stand.

Ασε που εχει τα αποσπομενα μερη και ειναι και πανβαρο μετα απο ωρες χρησης...

Το μονο που το σωζει ειναι το dock.

ώς υβρίδιο δεν γίνεται να στα δίνει όλα τέλεια, και σαν φορητό θα υστερεί και σαν σταθερό υστερεί σε σχέση με τις πιο δυνατές κονσόλες

 

αυτό είναι λογικό, από την άλλη όμως το να χάσεις τη δυνατότητα για τηλεόραση  χωρίς το ντοκ είναι κάτι που νομίζω θα μετανιώσεις 

 

και σαν φορητό να παίζεις καμία ώρα άντε 2 (παραπάνω δεν την έχω παλέψει) πού και πού δεν είναι τόσο κακό 

 

επίσης μεταφέρεται παντού πολύ εύκολα, κάτι που δεν κάνει ο ανταγωνισμός , μπορεί να μην είναι το τέλειο φορητό, αλλά δεν παύει να είναι φορητο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, bost είπε

Παιδια μια απαντηση εδω αν ξερει καποιος? 

Απο που είσαι?
Μέσω διαφημισης στον μεσεντζερ εχθές ανακάλυψα ενα video games club στην καλαμαρια θεσσαλονικης που στην φωτο του ειχε το LA.
Toυς εστειλα pm,και μου απάντησαν οτι και φυσικα εχουν switch games.
Δεν ξέρω αν πρέπει να βάλω link. το βάζω και αν παραβαίνω καποιον κανόνα ας διαγραφεί.
FB Link

Επεξ/σία από TasosPk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, TasosPk είπε

Απο που είσαι?
Μέσω διαφημισης στον μεσεντζερ εχθές ανακάλυψα ενα video games club στην καλαμαρια θεσσαλονικης που στην φωτο του ειχε το LA.
Toυς εστειλα pm,και μου απάντησαν οτι και φυσικα εχουν switch games.
Δεν ξέρω αν πρέπει να βάλω link. το βάζω και αν παραβαίνω καποιον κανόνα ας διαγραφεί.
FB Link

Ωραίος ρε φιλε ευχαριστώ πολυ! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, bost είπε

Ωραίος ρε φιλε ευχαριστώ πολυ! 

Tιποτα, ελπίζω να βοηθήσει πόλλους.
Ειδα οτι εχει προσοφρα 6 μερες ενοικιαση με 4.90 η κατι τετοιο.Αν εχεις χρονο προλαβαίνεις να βγαλεις πολλα games.
Αν τυχει και πας κανε μια ενημέρωση ως προς το ποσους τιτλους εχουν κλπ γιατι εγω δεν την κοβω να πηγαινω στα κοντα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
41 minutes ago, aris1986 said:

Δεν ειναι και τοσο φορητο το OG switch.

Απο την πρωτη μερα πιαστηκαν τα χερια μου...

Απλα ειναι μια λυση κατα το ημιση αλλιως το βαζω σε τραπεζακι και παιζω απο αποσταση το game με το stand.

Ασε που εχει τα αποσπομενα μερη και ειναι και πανβαρο μετα απο ωρες χρησης...

Το μονο που το σωζει ειναι το dock.

Ότι να 'ναι διαβάζουμε εδώ μέσα. Ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του, καλύτερα να συζητάμε για το Death Stranding.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, lysopaine said:

https://www.amazon.de/dp/B07XTVTRLZ/ref=mp_s_a_1_1?keywords=ring+fit+adventure&qid=1571658666&sprefix=ring+fit&sr=8-1 το adventure ring fit στα 56 ευρώ στο γερμανικό αμαζον

αυτο συνοδευεται από παιχνίδι; αν ναι είναι μέσα στην τιμή; ή είναι σκέτο αξεσουάρ και σιγά σιγά θα βγαίνουν συμβατά παιχνιδια;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, lysopaine είπε

https://www.amazon.de/dp/B07XTVTRLZ/ref=mp_s_a_1_1?keywords=ring+fit+adventure&qid=1571658666&sprefix=ring+fit&sr=8-1 το adventure ring fit στα 56 ευρώ στο γερμανικό αμαζον

 

1 λεπτό πριν, Snolly είπε

αυτο συνοδευεται από παιχνίδι; αν ναι είναι μέσα στην τιμή; ή είναι σκέτο αξεσουάρ και σιγά σιγά θα βγαίνουν συμβατά παιχνιδια;

με το παιχνιδι! το αν θα βγουν συμβατα παιχνιδια ειναι κατι διαφορετικο.

 

εγώ ως κάτοχος μέχρι στιγμής το έχω ευχαριστηθεί πάρα πολύ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, retard20 said:

με το παιχνιδι! το αν θα βγουν συμβατα παιχνιδια ειναι κατι διαφορετικο.

εγώ ως κάτοχος μέχρι στιγμής το έχω ευχαριστηθεί πάρα πολύ. 

κασετάκι έχει μέσα ή download code;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Malthador είπε

Ότι να 'ναι διαβάζουμε εδώ μέσα. Ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του, καλύτερα να συζητάμε για το Death Stranding.

η για ακτινιδια κλαιω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας πουμε κατι πιο σχετικο τοτε https://www.gamesindustry.biz/articles/2019-10-21-uk-charts-switch-dominates-as-the-witcher-3-leads-slew-of-new-releases

Το witcher 3 πηγε περιφημα στην Αγγλια για το switch.Οσο για το mario kart 8 τι να πει κανεις.Απορω πραγματικα γιατι δεν εχουν βγαλει τοσο καιρο dlc επιπλεον.Easy money.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...