Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, RedAlert539 είπε

Να ξεχωρίζουμε τι σημαίνει "κινεζιά" και τι όχι. Όλα στην Κίνα φτιάχνονται. ΟΛΑ. Το θέμα είναι ποιανού είναι τα εργοστάσια και ποιος κάνει το quality control. Κινέζος συναρμολογεί τα επίσημα, Κινέζος και τις απομιμήσεις. Αυτό δεν τα κάνει ίδια.

το θέμα είναι να μην φτιάχνονται στην κίνα και μιας και μιλάμε για ιαπωνική εταιρεία, ο,τι κάποτε ήταν made in japan δεν καταλάβαινε τίποτα

 

τώρα ακόμα και premium προϊόντα είναι της πλάκας και μπορεί να γίνουν ακόμα χειρότερα όσο θα πηγαίνουμε προς ινδίες κτλ επειδή και οι κινέζοι έγιναν ακριβοί 

Επεξ/σία από logistoulis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για αφήστε τους κινέζους και πείτε, θέλω να πάρω YS VII Lacrimosa of dana. Ο ισοπ ο επίσημος ο ελληνικός ο ανοιχτοχέρης το έχει 29.99. Οι συμπαθείς Νορβηγοί, και Νοτιοαφρικανοί 23. Με Paypal θα πληρώσω. Περνάει σε ένα απο τα 2 αυτά stores ευρωπαικό Paypal; (στο balance είναι τα λεφτά σε ντολαρς)

Επεξ/σία από papp0us
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό το Alien! Το έχω τερματίσει στο ps4. Βέβαια είναι πολύ αγχωτικό! Είναι ίσως η καλύτερη μεταφορά από alien franchise. Εξίσου καλά είναι και τα AvP σε PC. Αλλά αυτό είναι ιδιαίτερο μιας και δεν είναι shooter αλλά survival. Και εγώ κάποια στιγμή είχα δυσκολευτεί και το είχα παρατήσει για ένα διάστημα αλλά είδα πως παιρνιεται το συγκεκριμένο σημείο στο YouTube και μετά το προχώρησα. Είναι δύσκολο αλλά όχι τόσο πολύ που να γίνεται αφάνταστα εκνευριστικό. Η μεταφορά σε switch φαίνεται πολύ ικανοποιητική! Αν το αγοράσετε, προτείνω να προσπεράσετε την μεγάλη δυσκολία - ή normal ή easy (αν έχει) στην χειρότερη. Το A. I. εντωμεταξύ του alien πολύ καλό! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτές παρέλαβα Astral Chain από Amazon και το βράδυ το ξεκίνησα.

Έπαιξα τα πρώτα 2 files και μιλάμε δεν κατάλαβα πότε πέρασαν σχεδόν 4 ώρες (με tutorials, ψάξιμο κλπ.) χώρια οτι σε ολη την διάρκεια ήμουν συνεχώς :o:o:o απο τα τρελά σκηνικά στα cutscenes και γενικά με ολη την δράση επι της οθόνης, τα Investigations, game mechanics κλπ...

Βέβαια μετά θυμήθηκα οτι κάπως έτσι ήμουν όταν έπαιζα και τα Bayonetta (είδικα το πρώτο, στο δεύτερο είχα "συνηθίσει").

Μιλάμε οι Ιάπωνες έχουν τρελή φαντασία (με την καλή έννοια) και είμαι ακόμα στην αρχή! 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, I'm_busy είπε

Ναι, 300€ η v1 με δώρο το Mario Kart, τρέχα κόσμε για το deal του αιώνα!

Αυτό είναι για την Αμερική.Αρχική τιμή switch πριν σχεδόν 3 χρόνια 300$ χωρίς το φόρο οπότε ανεβαίνει κιαλλο η τιμη.Στην Ευρώπη αν και δεν ανακοίνωσαν ακόμη κάτι,ίσως κάνουν το ίδιο πακέτο οπότε 350€.Στην καλύτερη ίσως παίξει για μας η προσφορά που έκαναν οι μεγάλες αλυσίδες το switch με 2 games παλιότερα έδωσαν το mario kart και nba 2k αν θυμάμαι καλά κάπου στα 370.

Η sony US δίνει το ps4 1ΤΒ στα 200$(λογικά πάλι χωρίς φόρο) με 3 από τα top games τους και αν κάνουν την ίδια προσφορά JP και EU κάτι μου λέει ότι τα switch θα μείνουν παντού  στα ράφια και μετά ας βγουν πάλι από τη Νin να ξαναπούν ότι αφού πουλάει καλά ακόμα η κονσόλα δεν χρειάζεται να κάνουμε καμιά έκπτωση(σχεδόν 3 χρόνια μετά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Swimmer21 είπε

Έχει ακουστεί για κονσόλα 2019 και Black Friday κάτι;

Να δουμε ποσες φορες θα γραφτει το εν λογω σχολιο στο εδω θεμα :)

Οι προσφορες της Black Friday γινονται γνωστες(ακομα και στους ιδιους τους υπαλληλους που δουλευουν μεσα)τελευταια στιγμη.

Δεν γινεται να γνωριζουμε 2-3-4 εβδομαδες νωριτερα,τι προσφορες θα βγουν και απο ποιες εταιρειες εκτος αν ανακοινωθει κατι νωριτερα απο την ιδια την εταιρεια(που αρα θα ειχε εφαρμοστει ηδη στα καταστηματα/αλυσιδες).

Και εμεις οι υπολοιποι τις προσφορες του black friday περιμενουμε σε παιχνιδια,κονσολες(bundle)και περιφερειακα.

21 λεπτά πριν, Mistwalker είπε

Η sony US δίνει το ps4 1ΤΒ στα 200$(λογικά πάλι χωρίς φόρο) με 3 από τα top games τους και αν κάνουν την ίδια προσφορά JP και EU κάτι μου λέει ότι τα switch θα μείνουν παντού  στα ράφια και μετά ας βγουν πάλι από τη Νin να ξαναπούν ότι αφού πουλάει καλά ακόμα η κονσόλα δεν χρειάζεται να κάνουμε καμιά έκπτωση(σχεδόν 3 χρόνια μετά).

Η Sony ξεστοκαρει γιατι αναμενει νεα κονσολα του χρονου και το ιδιο ισχυει και για τα ιδια τα παιχνιδια.

Στην Nintendo δεν εχουν τετοιο θεμα γιατι εχει η κονσολα System seller τιτλους. Δες στην Αμερικη για τον μηνα Οκτωβριο τι πουλαει η Nintendo πριν καν κυκλοφορησουν τα Pokemon. Που ειναι τα Sony exclusives αραγε?Μηπως γιαυτο και τα δινει σαν bundle? :)

 

Στις 19/11/2019 στις 10:53 ΜΜ, Fulgore είπε

To Top 20 των τίτλων με τις μεγαλύτερες πωλήσεις στην Αμερική για τον μήνα Οκτώβριο:

1. Call of Duty: Modern Warfare
2. The Outer Worlds
3. Luigi’s Mansion 3
4. Madden NFL 20
5. NBA 2K20
6. Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint
7. WWE 2K20
8. FIFA 20
9. Borderlands 3
10. Ring Fit Adventure
11. The Legend of Zelda: Link’s Awakening
12. Mario Kart 8: Deluxe
13. Minecraft
14. Grand Theft Auto V
15. Mortal Kombat 11
16. Overwatch
17. Super Smash Bros. Ultimate
18. Code Vein
19. Red Dead Redemption 2
20. The Legend of Zelda: Breath of the Wild

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, papp0us είπε

Για αφήστε τους κινέζους και πείτε, θέλω να πάρω YS VII Lacrimosa of dana. Ο ισοπ ο επίσημος ο ελληνικός ο ανοιχτοχέρης το έχει 29.99. Οι συμπαθείς Νορβηγοί, και Νοτιοαφρικανοί 23. Με Paypal θα πληρώσω. Περνάει σε ένα απο τα 2 αυτά stores ευρωπαικό Paypal; (στο balance είναι τα λεφτά σε ντολαρς)

Αυτοαπατώντας στο σαουθ αφρικα δεν είχε PP, αλλα πέρασε κανονικά Ελληνική κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, papp0us είπε

Αυτοαπατώντας στο σαουθ αφρικα δεν είχε PP, αλλα πέρασε κανονικά Ελληνική κάρτα.

Αφού και η Ελλάδα αφρικανική χώρα είναι ρε. 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, non-serviam είπε

Αφού και η Ελλάδα αφρικανική χώρα είναι ρε. 😂

Είμαστε αφρικανική χώρα με λευκούς κατοίκους.

-Χαρυ Κλιν 1987

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...