Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, fou είπε

Εχει ειπωθει ξανα, αλλα μπορει να χρειαστει σε καποιον. Απο προχθες πηγα σε 3 μαγαζια του Κοτσωβολου στην Θεσσαλονικη. Στα δυο πρωτα ειχε στα παιχνιδια κανονικα στις τιμες που γραφει και στο site. Σημερα πηγα στο μαγαζι που ειναι διπλα στο ΙΚΕΑ και πηρα το Minecraft στα 20€. Ειχε ακομα Odyssey στα 40€, Donkey Kong νομιζω 40€ και Mario Kart στα 44€ . Μπορει να ειχε και κατι αλλο που μου ξεφυγε.

Μήπως βρήκες και τίποτα άλλο γιατί και εγώ αύριο εκεί θα είμαι, μήπως είχε και το doom γιατί το είδα στα 30 και το σκέφτομαι, αξίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, alexpwnz είπε

Συγγνώμη που κουράζω. Να ανοίξω νέο thread? Γιατί το μόνο που ειδα είναι αυτό που γράφετε τους κωδικούς για να κάνετε friend request

αυτό είναι το θέμα

 

https://www.insomnia.gr/forums/topic/686599-the-nso-nintendo-switch-online-family-plan-initiative-insomnia-edition/page/7/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Αλέξανδρος Δρόσος είπε

Μήπως βρήκες και τίποτα άλλο γιατί και εγώ αύριο εκεί θα είμαι, μήπως είχε και το doom γιατί το είδα στα 30 και το σκέφτομαι, αξίζει?

Δυστυχως δεν θυμαμαι για το Doom. Βιαζομουν αρκετα, και το Minecraft που το εψαχνα παραλιγο να μην το βρω. Ειχε πει ενα αλλο μελος οτι το ειχε πετυχει στα 20 και ετσι το εψαχνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν εκει στις 13:10  ,πηρα το  μοναδικό mario Odyssey στα 39,90 (ίδια τιμή με eshop της νιτεντο). Είχε και ένα καρτ στα 44 και το bayonet2 στα 29,90 ...και τα δυο τα εχω βρει και παλαιότερα στην ιδια τιμή.

Πολυ μικρο σταντ εχουν ,αλλα με ωραίες τιμές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, TomGeo81 είπε

Ήμουν εκει στις 13:10  ,πηρα το  μοναδικό mario Odyssey στα 39,90 (ίδια τιμή με eshop της νιτεντο). Είχε και ένα καρτ στα 44 και το bayonet2 στα 29,90 ...και τα δυο τα εχω βρει και παλαιότερα στην ιδια τιμή.

Πολυ μικρο σταντ εχουν ,αλλα με ωραίες τιμές.

Στον Κωτσόβολο στο ΙΚΕΑ της Θεσσαλονίκης λες ε? Αν ναι πόσα bayonneta υπήρχαν περίπου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για συλλεκτικες εχει αναφερθει αυτο(οτι δηλαδη υπαρχουν στα ραφια καποιων καταστηματων χωρις να ειναι διαθεσιμες στο site)για αλλη αλυσιδα.

Τωρα οποιος εχει ορεξη να γυριζει ολους τους Κωτσοβολους,Mediamarkt,Public μπας και βρει τιποτα τετοιο στο ραφι,καλη τυχη :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Αλέξανδρος Δρόσος είπε

Στον Κωτσόβολο στο ΙΚΕΑ της Θεσσαλονίκης λες ε? Αν ναι πόσα bayonneta υπήρχαν περίπου?

Εγώ είχα βρεθεί σήμερα στης Γλυφάδας η ταμπέλα έλεγε 44-45, αλλά όταν ρώτησα αν είναι αυτή η τιμή μου είπαν ότι είναι 30

Άρα άσχετα τι λένε για κάντε ερώτηση στο ταμείο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, logistoulis είπε

Εγώ είχα βρεθεί σήμερα στης Γλυφάδας η ταμπέλα έλεγε 44-45, αλλά όταν ρώτησα αν είναι αυτή η τιμή μου είπαν ότι είναι 30

Άρα άσχετα τι λένε για κάντε ερώτηση στο ταμείο

Οκ, σε ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, logistoulis είπε

Εγώ είχα βρεθεί σήμερα στης Γλυφάδας η ταμπέλα έλεγε 44-45, αλλά όταν ρώτησα αν είναι αυτή η τιμή μου είπαν ότι είναι 30

Άρα άσχετα τι λένε για κάντε ερώτηση στο ταμείο

Σε ποιο απο τα 2 της Γλυφαδας; Ειχε και αλλα; Το εψησα και εγω να το δοκιμασω επιτελους στα 30€ αξιζει για 2 games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...