Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, Swimmer21 είπε

Ναι, ήθελα ένα παρειστικο παιχνίδι η αλήθεια είναι δεν το έψαξα πολύ.. Ρώτησα και πιο πάνω γιατί δεν έχω ιδέα από τα καλά παιχνίδια.

Πχ τώρα έχω στο μυαλό μου τα επόμενα, Pokemon shield, και Zelda σιγα σιγα

Ήταν καθαρά θέμα πωλητή

Θέλεις ακόμα 2 joycon βεβαια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το region hopping είναι σε εσάς κλειδωμένο ;

https://accounts.nintendo.com/login?post_login_redirect_uri=https%3A%2F%2Faccounts.nintendo.com%2Fprofile%2Fedit

Επεξ/σία από DJTaurus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/11/2019 στις 2:33 ΜΜ, ikaruga24 είπε

Για όλα σε ένα νοικοκυρεμένα έχω να προτείνω αυτό εδώ. Ο ήχος τους δεν είναι κάτι ιδιαίτερο αλλά η ευκολία τους ξεπερνάει αυτά τα μειονεκτήματα. 

https://steelseries.com/gaming-headsets/arctis-3-bluetooth

 

Είσαι αρχηγόπουλο μεγάλο!!! Τα πήρα σήμερα στα 60,00 € και μπορώ να πω πως ξαναγεννηθηκε η όρεξη μου για gaming. 

 

3 χρόνια είμαι σχεδόν στην σιωπή λόγω της μικρής που να παίξεις cod ή bf με την πριγκίπισσα δίπλα; Και τι να το κάνεις να παίξεις αν δεν ακούς εκρήξεις, footsteps και τα bullets να σκίζουν τον αέρα ..απο σήμερα ο τσίλις θα ξαναπάρει το όπλο του. 

Για χρόνια έπαιζα στο pc με τα Logitech g35 των 150,00 €. Τα arctis 3 τα θεωρώ κλάσεις ανώτερα.... Αισθάνομαι κυριολεκτικά ότι αγκαλιάζουν την κεφάλα μου.

 

Απο την άλλη βέβαια τα ακουστικά είναι νέο παιχνίδι και για την κόρη μου... Αυτή τη στιγμή τα φοράει στο κεφάλι της και ακούει τα χριστουγεννιατικα του Sinatra από το Spotify 🎅❤️😁!!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, chill είπε

Απο την άλλη βέβαια τα ακουστικά είναι νέο παιχνίδι και για την κόρη μου... Αυτή τη στιγμή τα φοράει στο κεφάλι της και ακούει τα χριστουγεννιατικα του Sinatra από το Spotify 🎅❤️😁!!! 

Οπότε την αφήνεις να ακούει Spotify και παίζεις με την ησυχία σου ότι θες. 😛

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το black Friday για εμένα έκλεισε με Astral chain στα 35 ευρώ φυσική κόπια, Mario odyssey digital και το expansion του Zelda. Αν είμαι τυχερός και μείνουν οι τιμές ως την Τετάρτη θα χτυπήσω daemon X machina στα 22 ευρώ. Επίσης επειδή είμαι περίεργος και είχα πάρει το X2 torna αποφάσισα να το πάρω από την αρχή το original X2 και να προχωρήσω στο torna. Γιατί προφανώς δεν έχω άλλα παιχνίδια να παίξω 😏

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ikaruga24 είπε

Αν είμαι τυχερός και μείνουν οι τιμές ως την Τετάρτη θα χτυπήσω daemon X machina στα 22 ευρώ.

Από που είναι αυτή η τιμή στο Daemon x Machina? Σε κατάστημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nkarafo είπε

Από που είναι αυτή η τιμή στο Daemon x Machina? Σε κατάστημα;

Ναι αλλά όχι Ελλάδα, Smyth toys στην Αγγλία. Έχει και άλλα όπως witcher 3 στις 32 λίρες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Vagosman είπε

Εγώ που θέλω joycon θα πέσουν ποτέ;

Θα δώσεις 50 ευρω για κάτι που δυνητικά θα σου βγάλει πρόβλημα; Εγώ δεν πρόκειται να τους δωσω χρήματα με τα ξεφτιλίκια που κάνουν με το drift. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Bourdoulas είπε

Θα δώσεις 50 ευρω για κάτι που δυνητικά θα σου βγάλει πρόβλημα; Εγώ δεν πρόκειται να τους δωσω χρήματα με τα ξεφτιλίκια που κάνουν με το drift. 

Δε τη χρησιμοποιείς φορητή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, logistoulis είπε

Δε τη χρησιμοποιείς φορητή;

Την χρησιμοποιώ και αναγκαστικά πρέπει να ζήσω με το πρόβλημα που εν γνώση της Nintendo είχε από το εργοστάσιο το μηχάνημα. Ε δεν πρόκειται να της δώσω χρήματα για αλλά joy con. Ειδικά το αστείο ποσό που ζητάει για ελαττωματικό προϊόν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...