Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, alexpwnz είπε

Καλημέρα! μια ερώτηση. Για να φορτίζω το switch (σε handhelp mode :P) , υποθετω οτι πρεπει να παρω κ καποιο έξτρα φορτιστή; Δηλαδη αμα ειμαι διακοπες κ δεν εχω παρει το ντοκ μαζι μου. Επισης , υπαρχει καποιο ντοκ (και μη γνησιο) σε νορμαλ τιμή, για να το παρω για δευτερη τηλεοραση; Ευχαριστώ πολυ

**ΥΠΗΡΧΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΣΕΛΙΔΑ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΉΘΗΚΕ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΠΡΌΣΕΞΑ**

Επεξ/σία από I'm_busy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίζω αυτό το καιρό το daemon machina και νομίζω είναι άλλος ένας φοβερός τίτλος που βγήκε μέσα στο 2019 μια πάρα πολύ καλή χρονιά κατά την γνώμη μου για το Nintendo gaming 

To story του μέχρι εκεί που το έχω προχωρήσει είναι τυπικό japan action με πάρα πολλά στοιχεία anime αλλά...

Μιλαμε για όποιον του αρέσουν τα Mech θα ξετρελαθει. Οχι μόνο κάνεις παραμετροποίηση στην εμφάνιση σε ότι θέλεις πάνω στο mech σου, έχει και άπειρα όπλα και άπειρες armor και όλα αυτά μπορείς να τα καμαρώνεις στο hangar σου καθώς το mech σου είναι όπως το αλλάζεις στην base του αλλά και τα δοκιμάζεις τα πάντα άμεσα.

To δε σύστημα μάχης είναι και αυτό φοβερό και τα πάντα λειτουργούν άψογα χωρίς να κουράζουν με περιττές κινήσεις. Ακόμα και αν βάλεις blade στο mech σου έχει φοβερή ανταπόκριση και αίσθηση στο πως κάνεις τα χτυπήματα.

Παραδόξως και στο online βρήκα άμεσα κάποιον για pvp, φυσικά noob εγώ έφαγα πουλί με την μια. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μεγαλος mecha fan (εχω παιξει κ αν εχω παιξει σαβούρα Gundam κ Macross κ αλλα πολλα) αλλα δε μπορώ να πω οτι μου άρεσε. Το ειδα πρόσφατα (λιγο πριν ξεψυχίσουν εντελως τα joycons) και εν τελει, απλα δεν. Πολυ καλύτερο απο το κακιστο demo αλλά κ πάλι, ένιωθα λιγο σαν να παίζω παιχνίδι των early 90s σε 3D περιβάλλον, με μεγάλες αλλα ουσιαστικά άδειες κ αδιαφορες πιστες. Σιγουρα μια ιδιαίτερη προσπάθεια που εχει μερακι, αλλα κ σιγουρα οχι για όλους. Για καποιο λόγο μου θύμισε το Transformers Devastation (εκεί βεβαια εχει πιο καλή μαχη), προσοχή στο gameplay αλλά τα τριγύρω ηταν για Γ Εθνικη :P 

Μακάρι πάντως να ειχαν εστω κ τοσο μεράκι προσπάθειες με ονόματα οπως Gundam, που μας εχουν πνίξει στη σαβούρα τοσα χρονια.

Επεξ/σία από Skywalker333
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ρε παιδιά, σοβαρά τώρα, υπάρχει άνθρωπος που έχει καταφέρει να κάνει αποστολή την φόρμα επισκευής της CD Media;

Προσπαθώ εδώ και μισή ώρα από πέντε διαφορετικούς browsers και δεν στέλνει τίποτα. :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Skywalker333 είπε

μεγαλος mecha fan (εχω παιξει κ αν εχω παιξει σαβούρα Gundam κ Macross κ αλλα πολλα) αλλα δε μπορώ να πω οτι μου άρεσε. Το ειδα πρόσφατα (λιγο πριν ξεψυχίσουν εντελως τα joycons) και εν τελει, απλα δεν. Πολυ καλύτερο απο το κακιστο demo αλλά κ πάλι, ένιωθα λιγο σαν να παίζω παιχνίδι των early 90s σε 3D περιβάλλον, με μεγάλες αλλα ουσιαστικά άδειες κ αδιαφορες πιστες. Σιγουρα μια ιδιαίτερη προσπάθεια που εχει μερακι, αλλα κ σιγουρα οχι για όλους. Για καποιο λόγο μου θύμισε το Transformers Devastation (εκεί βεβαια εχει πιο καλή μαχη), προσοχή στο gameplay αλλά τα τριγύρω ηταν για Γ Εθνικη :P 

Μακάρι πάντως να ειχαν εστω κ τοσο μεράκι προσπάθειες με ονόματα οπως Gundam, που μας εχουν πνίξει στη σαβούρα τοσα χρονια.

Robotech θα λες για να καταλαβαίνουν και οι αμύητοι. Nerd alert!!! 🚨🚨🚨:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Πηρα το touryst το οποιο ειναι ενα παιχνιδι για χαλαρωμα.Τωρα αν αξιζει στα 20ευρω δεν ξερω ακομη καθως πρεπει να ειναι και μικρο σε διαρκεια.

Μπορείς να μας δώσεις κάποιο update όταν έχεις προχωρήσει λιγάκι. Μου άρεσε ό,τι είδα στο trailer και όσα διαβασα τριγύρο.

 

47 λεπτά πριν, nkarafo είπε

Ευτυχώς είναι free update που θα βγει σε τρεις ημέρες.

Υπέροχο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω: αγόρασα και εγώ ένα νέο switch pro controller και μου είπε το μαγαζί ότι έχει 6 μήνες εγγύηση. Ισχύει κάτι τέτοιο ή μήπως έχει 1 χρόνο το λιγότερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, nkarafo είπε

Να ρωτήσω: αγόρασα και εγώ ένα νέο switch pro controller και μου είπε το μαγαζί ότι έχει 6 μήνες εγγύηση. Ισχύει κάτι τέτοιο ή μήπως έχει 1 χρόνο το λιγότερο;

Καινούριο έχει δυο χρόνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
6 minutes ago, nkarafo said:

Α οκ, οπότε χαζομάρες λέγανε.. Ευχαριστώ!

Εγώ θα τους το γυρνούσα όπως ήταν και θα το έπαιρνα από "δίπλα" που δε θα με κορόιδευαν στη μούρη...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...