Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Skywalker333 είπε

Και ξαναρωταω, υπαρχει κατι μεγαλο που ξερουμε πως βγαινει στους επομενους 6 μηνες και δεν το εχω δει. 

Μονο το Xenoblade Chronicles εχει επιβεβαιωθει ως τωρα για του χρονου(βεβαια ακομα αγνωστο το ποτε).

Κατα τα αλλα μου κανει εντυπωση πως και δεν παρουσιαστηκε τιποτα απο Metroid,με βαση και τις φημες που ειχαν βγει πριν καιρο οτι το 2020 θα βγουν 2παιχνιδια metroid.

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Μονο το Xenoblade Chronicles εχει επιβεβαιωθει ως τωρα για του χρονου(βεβαια ακομα αγνωστο το ποτε).

Κατα τα αλλα μου κανει εντυπωση πως και δεν παρουσιαστηκε τιποτα απο Metroid,με βαση και τις φημες που ειχαν βγει πριν καιρο οτι το 2020 θα βγουν 2παιχνιδια metroid.

καλα remasters δεν τα μετράω ποτέ στις λίστες μου. χρονο να παρουμε ανασα δεν εχουμε, ποσο μαλλον να ξαναπαιξω 100ωρες :P

Παιχνιδαρος μεγαλος μεν αλλά το ειδα κ το ελιωσα στο Wii, παμε παρακάτω. Για Metroid ειπαμε, ξυνεις πληγές, καθε μερα το σκεφτομαι το ρημαδι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολο και κατι αλλο θα ανακοινωσουν για το 2020.

Βεβαια με βαση τις αλλες κυκλοφοριες που βγαινουν το 2020 ακομα και τιποτα να μην βγαλουν που λεει ο λογος,θα εχουμε γενικα μπολικα παιχνιδια για να παιξουμε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Κατα τα αλλα μου κανει εντυπωση πως και δεν παρουσιαστηκε τιποτα απο Metroid,με βαση και τις φημες που ειχαν βγει πριν καιρο οτι το 2020 θα βγουν 2παιχνιδια metroid.

Κακά τα ψέματα πάντως, ένα Metroid χρειάζεται το δικό του proper N Direct και όχι απλά Game Awards Show. Ακόμα κι αν πρόκειται για το remaster της trilogy. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ανακοινωθει σε οποιο event να ναι αρκει να ανακοινωθει :)

Γιατι και για το MP4,δεν τα βλεπω καλα τα πραγματα και δεν θα μου εκανε εντυπωση αν δεν κυκλοφορησει τελικα καθολου για το Switch

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έπαιξα πριν 2 καλοκαίρια ξανά το MP1 στο Wii και δεν συνέχισα στα άλλα δύο γιατί μόλις είχε ανακοινωθεί το MP4 στην Ε3 και με φρέναραν οι φήμες για Trilogy Remastered...

Εκτίμηση/ελπίδα, ανακοίνωση Metroid Prime Trilogy Remastered σε Direct αρχές Γενάρη και ίδιο release date με Dark Samus Amiibo!

Επεξ/σία από EverythingYouBelieve
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες η συζήτηση αυτή με το τύπο που έκανε σύγκριση Switch games με mobile games νομιζω δεν ειχε κανενα λόγο ύπαρξης. Γνώμη μου (που διάβασα τόσο ποστ χωρίς κανένα λόγο) 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

έπαθα χθες μια φρίκη με το internet και την αγαπημένη nintendo..

 

μου αναβάθμισαν τη γραμμή στη forthnet στα 100, τα οποία τα πιάνω όλα οκ.. πάω να μπω στο smash το μπούλο

error και τα ρέστα γραμμή ασταθής κτλ

 

τελικά με έσωσε η ρύθμιση του tp link για full cone nat που στο test της κονσόλας σου βγάζει nat A αν τη βάλεις και όλα καλά

 

αλλά μέχρι να τη θυμηθώ αυτή τη ρύθμιση και να θυμηθώ πού ήταν χωμένη με έλουσε κρύος ιδρώτα και άντε να παίρνω τηλέφωνο τους "τεχνικούς" και άντε να τους εξηγώ ότι το βασικό μου πρόβλημα είναι να παίζω smash :lol:

 

ήμουν έτοιμος να ζητήσω να με γυρίσουν σε 50

 

δε μπορώ να καταλάβω γιατί όλη αυτή η ταλαιπώρια  για να σε αφήσει να παίξεις online smash και ευτυχώς που η αγορά του tp link δεν πήγε χαμένη, γιατί δεν έχω και πολύ καιρό που το πήρα , πρέπει να βγάλει τα λεφτά του 

όπως επίσης ευτυχώς που δεν με γύρισαν σε voip  ούτε και τώρα και με έχουν αφήσει ήσυχο 

 

άρα όλα καλά τελικά και το βασικό είναι ότι παίζω smash 

βέβαια στους server της nintendo η ταχύτητα παραμένει δράμα, αλλά στο ps4 που έβαλα να κατεβάζει το titanfall μου έδωσε 80' για 55GB , πρέπει να πιάνω 11ΜΒ/s οπότε μια χαρά 

 

Επεξ/σία από logistoulis
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, logistoulis είπε

έπαθα χθες μια φρίκη με το internet και την αγαπημένη nintendo..

μου αναβάθμισαν τη γραμμή στη forthnet στα 100, τα οποία τα πιάνω όλα οκ.. πάω να μπω στο smash το μπούλο

error και τα ρέστα γραμμή ασταθής κτλ

τελικά με έσωσε η ρύθμιση του tp link για full cone nat που στο test της κονσόλας σου βγάζει nat A αν τη βάλεις και όλα καλά

αλλά μέχρι να τη θυμηθώ αυτή τη ρύθμιση και να θυμηθώ πού ήταν χωμένη με έλουσε κρύος ιδρώτα και άντε να παίρνω τηλέφωνο τους "τεχνικούς" και άντε να τους εξηγώ ότι το βασικό μου πρόβλημα είναι να παίζω smash :lol:

ήμουν έτοιμος να ζητήσω να με γυρίσουν σε 50

Βέβαια αυτό δεν αφορά την forthnet αλλά το μόντεμ. Και με το full cone Nat είσαι εκτεθειμένος στα παντα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Βέβαια αυτό δεν αφορά την forthnet αλλά το μόντεμ. Και με το full cone Nat είσαι εκτεθειμένος στα παντα. 

τι να σου πω οι τεχνικές μου γνώσεις επί του θέματος είναι περιορισμένες, δεν ξέρω αν φταίει η αναβάθμιση , αλλά μετά από αυτή είχα το θέμα..

 

το ξέρω ότι παίζει θέμα ασφάλειας με full cone για αυτό και δεν το είχα ενεργοποιήσει όπως ο άλλος συμφορουμίτης που μου είχε προτείνει το router, αφού έκανα τη δουλειά μου και ας είχα nat b μια χαρά ήμουν.. θα το ξαναδοκιμάσω με αυτό κλειστό να δω τι κάνει, αλλιώς θα το ενεργοποιώ μόνο για αυτή τη χρήση.. 

με το technicolor πάντως απλά δεν έπαιζα , με κανένα θεό και ρύθμιση 

η nintendo βέβαια φταίει για αυτό, δεν είχα ποτέ ανάλογα θέματα σε άλλα fighting 

 

ΕΔΙΤ

ξαναδοκίμασα πριν από λίγο με κλειστή τη ρύθμιση και nat b και ήμουν οκ.. μάλλον κάτι χθες δεν ήταν στα καλά του.. τι να πω, μυστήρια πράγματα 

χθες κάτι κακό συνέβαινε 

Επεξ/σία από logistoulis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πέρασε στα ψιλά... Ότι ποιο sick έχω δει σε εισαγωγικό βίντεο. Δεν ξέρω ποιος παίρνει τα καλύτερα ναρκωτικά, suda51 vs Kojima, όμως δεν είχα καταλάβει πουθενά ότι ήταν το NMH3. Ακόμα και στο βίντεο πίστεψα ότι έγινε λάθος. 

 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά.

Λοιπόν...ερώτηση τώρα γιατί είναι πολλές οι σελίδες.

Σκέφτομαι για το switch.αξίζει η αγορά του;

Επειδή θα μπαίνει και στην τηλεόραση τα γραφικά πλησιάζουν το ps4?ανάλογα βέβαια το παιχνίδι,το ξέρω αυτό.

Από τίτλους παιχνιδιών έχουμε πλέον πληθώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, taksidiotis είπε

Γεια σας παιδιά.

Λοιπόν...ερώτηση τώρα γιατί είναι πολλές οι σελίδες.

Σκέφτομαι για το switch.αξίζει η αγορά του;

Επειδή θα μπαίνει και στην τηλεόραση τα γραφικά πλησιάζουν το ps4?ανάλογα βέβαια το παιχνίδι,το ξέρω αυτό.

Από τίτλους παιχνιδιών έχουμε πλέον πληθώρα;

Πολύ γενικές ερωτήσεις που με ένα πολύ γρήγορο γοογλινγκ θα είχες ήδη βρει την απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, non-serviam είπε

Πολύ γενικές ερωτήσεις που με ένα πολύ γρήγορο γοογλινγκ θα είχες ήδη βρει την απάντηση.

Εκεί είναι το θέμα...δεν έβγαλα άκρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...